PDA

Zobrazit normální verzi : Na kdy se planuje RESET ?



Martin17CZ
14-03-15, 23:26
Zdravim , na kdy se planuje reset COD:MW serveru ? (jen ciste ze zvedavosti) .
Dekuji . Martin17CZ .

Swagger
16-03-15, 01:15
Myslím, že tady se to nedozvíš, doporučuji ti zeptat se přímo Kotla do pm .

E : taktéž bych reset uvítal.

SpLaXS
16-03-15, 19:29
Já bych nedávál reset... Dám tu příklad "From Hell "radar" asi 5x classu na 200 levl a pochybuju, že by se mu to chtělo expit celé znova...
Třeba já jsem byl taky rád, že jsem dal konečně tu 200, já bych se na to kompletně vysral s expením a "balím" to i s cskem... Přece to Csko hraju jen kvůli tomu CODku... Jako chápu, že chcete přijít s resetem... a že to tu páru lidí chce, ale dost lidí by to nasralo...


Pouze MŮJ názor...

fuggisoN.

MODERNWarfare
16-03-15, 22:59
Plně souhlasím s fuggisonem csko hraju jen díky CODU i když nemám žádnou 200 tak i tak bych se na to nejpravděppdobněji vys... Takže se zastávám názoru co nejdýl to nechat tak jak to je a pravda je
že dost hráčů codu by se to nechtělo expit tak by to ukončily.

kono159
17-03-15, 16:25
viac ludi by to odradilo nez prilakalo, asi zbytocne, to skor novy server (asi tiez zbytocnost, ale navrh nejaky musi byt)

LumP
18-03-15, 00:54
Ja osobně bych reset uvítal aspoň by byla sranda začínat od znova :-)

Martin17CZ
19-03-15, 10:03
Ok . Jen se ptam . Reset by mi nevadil ale ani po nem netouzim . A vsadim si ze Radar by to uvital . Taky mam 2x 200 na svem starem uctu proto na nem nehraju .. :D a jono Lu byla by sranda od znova :'D novacci by meli vetsi sanci

SaIoN
20-03-15, 07:50
Reset ? Jako vážně ?? Někdo kdo nad tím třeba strávil já nevím rok práce a snažil se co nejvíc expit a pak by přišel a musel by od znova ?? Někteří hráči třeba maj za cíl získat všechny 200.. Jestli někdo chce začít od znovu tak ať si ty lvly vymaže a neplete do toho ostatní :-).

Daxer
08-04-15, 10:16
Nováčci větší šanci?Mám pár class levely cca. 10 a když padnou itemy tak si vemu menší lvl a sekám i levely 120+ :)

Belinko12
23-04-15, 00:06
Ok . Jen se ptam . Reset by mi nevadil ale ani po nem netouzim . A vsadim si ze Radar by to uvital . Taky mam 2x 200 na svem starem uctu proto na nem nehraju .. :D a jono Lu byla by sranda od znova :'D novacci by meli vetsi sanci

Co vsadis?

shootradar
30-04-15, 22:47
Co vsadis?

Radši ti neodpoví, protože by prohrál ... proč bych měl uvítat to, abych mohl hrát nějakej class dokola, lvl 200 jsem dělal abych ho měl a ne abych pak napsal, dejte mě ho na lvl 0 zase.

Martin štve tě že máš lvly 200? změn si nick klidně o jedno písmeno a hned budeš mít vše na 0 pokud nehráš steam.

Stitnanek
16-05-15, 16:49
reset ? :D :D představte si že třebas na takovém metinu nebo WoWku by dali reset levlů :D by sa jim na to každý mohl vysrat :D a tak by to dopadlo aj tady :D

Smackk
16-08-15, 00:41
Já bych to docela uvítal já sice nemám žádné lvly 200 jen 3 nad 100. Ale docela rád bych začal od znova jenže problém je v tom že by byla moc velká konkurence.. :D. Takže aspon pro mě by bylo lepší kdyby se to resetlo všem. :)

Martin_V
18-08-15, 11:21
proc by jste to uvitali?? chces reset? napis kotlovi, on ti to resetne... muzes se radovat nad tim, jak si to budes expit od znova. Uz ted tu hraje malo lidi, pokud bude reset, nebude tu nikdo, včetně mě, nepocitejte semnou! PROTI