PDA

Zobrazit normální verzi : DanielHavlicek



DanielHavlicek
15-03-15, 11:19
Vypis z konzole:


Matte ban na tomto portalu !
Datum Hrac Admin Duvod Delka
02-09-2014 - 16:30 |-|ead$hOt. ParadoXX Cheater nahlasen web Trvaly


Toto nenà můj nick a na csko jsem nelezl alespoň pul roku jelikož mám rozbity PC, Å¡el jsem se podÃvat na Banlist a ted vidÃm že mám Ban? Můj nick je *csko*ARMY*Camper Joe=SV= a ne tento co tam je ... Ani nevÃm jak ste mohli zabraňovat moji IP adresu? DÄ›kuji za odůvodnÄ›nà protože já už csko(kotelnu) nehrál 4-5mesicu





Poznamka:

DanielHavlicek
15-03-15, 11:22
Toto neni muj nick a na csko jsem nelezl alespon pul roku jelikoz mam rozbity PC, Å¡el jsem se podivat na Banlist a ted vidim ze mam Ban? Muj nick je *csko*ARMY*Camper Joe=SV= a ne tento co tam je ... Ani nevim jak ste mohli zabanovat moji IP adresu? Dekuji za oduvodneni protoze ja uz csko(kotelnu) nehraji 4-5mesicu

hofy
15-03-15, 11:24
..

DanielHavlicek
15-03-15, 11:34
Nejsem na PC pisu to z telefonu, PC budu mit opraveni do 24.3.2015

hofy
15-03-15, 11:46
Pokud ban není tvůj, tak se nemusíš znepokojovat, normálně by ses měl připojit. IP adresa není blokovaná.

DanielHavlicek
15-03-15, 12:00
No uvidim az budu mit PC doma ... A nebo ty vidis jestli je ta IP blokovana?

hofy
15-03-15, 12:43
Ano, není blokovaná. Blokuje se jen pro PC ze kterého se cheatovalo.

DanielHavlicek
16-03-15, 20:54
Dobry den, takze me na PC jde normalne csko zapnout ale muj bracha (predcasne rychle spraveny PC) nechce zapnout csko. Takze si myslim ze on mel ten pokus o cheatovani. Takze jako jeho bratr bych si s vami chtel normalne promluvit (dohoda) prosim Vas odblokujte prosim ten ucet a polud uvidite z te IP adresy opet pokud a nebo uz rovnou cheatovani bloknete rovnou celou IP a nepatlat se s nim, pokud to znovu zacne hrat tak bude jasny ze to byl on a promluvim si s nim. Pokud me poslechnes budu ti vdecny a s nim si fakt pohovorim, vim ze neni cheater a asi chtel neco vyzkouset, no nic, necham to na tobe ale jako jeho bratr se budu snazit mu vratit hru a server ktery miluje(z 99%,hraje zombie2). Dekuji

Zoyer
16-03-15, 20:57
..

DanielHavlicek
16-03-15, 21:05
Holt si klucina pocka no. Ja do toho moc zasahovat nebudu, nechci mu to zhorsit :D :) . Kazdopadne dekuju a asi si udelam s nim pohovor, od doby co mu zemrel deda se zmenil jak buh vi co no nic dekuku a nashledanou