PDA

Zobrazit normální verzi : problem s kopirakom



Risso
07-12-11, 14:20
Mam taky problem, nejaky hrac kopiruje moj nik a kazi mi rank. Uz som nehral asi dva tyzdne a za ten cas som si vsimol ze za moj nik niekto hrava.
ide o gun game server nick Risso. Prosim admina o riesenie dohovorom tejto osobe pokila to nepojde ziadam o jeho ban ..

72 Virgins
08-12-11, 17:50
Nejlepší je si koupit Vip a přezdívku si rezervovat. To je pak každej kopírák krátkej

Risso
08-12-11, 20:23
jj mas pravdu ale momentalne nad tym neuvazujem lebo teraz nebudem mac moc cas hravat (vela do skoly). Ale aj tak je to porusovanie pravidiel a trebalo by to riesit nie ?

72 Virgins
08-12-11, 21:25
To asi ano. Ale máš zavolat admina ve hře přes vykřičník. Tady a teď to řešit je dost obtížný.

Bezdak
08-12-11, 21:28
Však psal že teďka vůbec nehraje. Akorát si všiml že za něj hraje nějaký smrad a má stejný nick, takže asi těžko napíše ve hře přes vykřičník.

Risso
09-12-11, 00:15
presne tak musim sa teraz zacat ucit do skoly lebo bude skuskove :( ale ako napisal tak som si to vsimol na hlstatsx a tak to riesim. niesom moc spokojny ze nejaky zebrak mi tam nici rank !

kashpi
09-12-11, 09:29
VALVE_0:0:869819269
85.71.150.177

doufám, že to nejsou tvoje "údaje". Našel jsem, že tento hráč hraje s různýma nickama včetně toho tvýho v poslední době.
Dal jsem mu ban za úmyslné kopírování nicku. Snad mu to docvakne, že by to dělat neměl.
Pokud je to ale tvoj IP a SteamID tak mi písni. Jelikož si nedodal tvoji IP a SteamID tak sem musel jen dedukovat :D

edit: ale fakt si to potom zablokuj přes VIP. Prostě se tu nachází několik takových "kreatur" a pořád kopírují nicky hráčům z top12 a úmyslně kazí rank. Ještě aby ti potom ten dotyčnej nezablokoval nick svým VIP :D

Risso
09-12-11, 10:13
jj presne toto je ta ip z ktorej sa pripaja, este aj dneska rano tam bol dakujem :) a ezte by som sa chcel opytat ze na kolko ma ban len aby som vedel a ked si dam vip a rezervujem si nick tak bude rezervovany iba pokial budem mat vip vsak?

kashpi
09-12-11, 11:01
Rezervovaný bude jen po dobu trvání VIP. A ban má na měsíc, ale asi mu to stáhnu na 14 dní. Ještě projedu logy aby zjistil jestli nekopíroval víc těch nicků