PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dávat bany



mErry
19-03-15, 17:39
Hráč ObriJahoda je admin na serveru bb.. Porušuje pravidla, a ani je nezná.. Mění si mapy kdy chce,skáče z airu,blokuje spawn..
Screen zde: http://leteckaposta.cz/533440807
ID hráče: STEAM_0:0:27207287 109.107.211.130
Prosím,seberte mu práva.. Ani nezná pravidla:).
Díky.

Samco
19-03-15, 17:43
Vidím, že tieto sťažnosti na neho budú pomaly každodenná rarita... Ten skok z airu som videl...

E: Ešte by ma zaujímalo za čo si mu dal 1 hodinu? Za slovo dement na tvoju adresu? Alebo za to že ti povedal s tým airom pravdu?

ObriJahoda
19-03-15, 18:00
co to ma byt obrazek rozmazany , a tohle se tu uz resilo a vyresilo se to

projdi si chat co mi napsal

Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban

menu ktere se mi zobrazi kdyz se pripojim na server : http://www.csko.cz/menu/motd.php?motd&serverid=27083



Pravidla na Base Builder Zombie
je zakázáno krást bloky a rozebírat nebo ničit cizí kempy
zákaz spamu do mikrofonu
zákaz střílet na zombie lezoucí do jiného kempu
maximální počet lidí v "tunelu" (klasický kemp na zemi) jsou 3 lidi, pokud se hráč s hráčem předem nedohodne, tak má zakázáno lézt k někomu do tunelu
maximalny počet lidí v "air kempu" (kemp ve vzduchu) jsou 2 ludi, platí to samé co u tunelu
je zakázáno stavět bloky u východu, kde se spawnují ct nebo zombie

zajimave je pravidlo strilet na zombie lezouci do jineho kempu kdyby se to melo dodrzovat tak tam nikdo neni , nevim proc se tu resi sračky i kdyby byl zakaz skocit z airu tak jsem upadl , Tečka zato ze jsem spadl z Airu mi bude nadavat nejaky soplak?

ObriJahoda
19-03-15, 18:05
co sem plete vec ktera se už vyresila? prodlouzim mu ban tak na tyden ...


Mění si mapy kdy chce

delas si prdel ? ja si menim mapy jak chcu nebo uz nevis co bys nasel ?

Samco
19-03-15, 18:08
Keby si z toho airu neskočil, nič by ti nepovedal, povedal ti len že si dement...
Údajne BB hrávaš už dávno a vyznáš sa vňom, nakoľko si modrý tak by si mal ovládať detailne všetky pravidlá....

http://csko.cz/articles/read/78
"Je zakázáno skočit z airu, když je ZM na dosah (sebevražda) - odečtení 20 bodů."

ObriJahoda
19-03-15, 18:11
upadl jsem :-), tak se mi odečetlo 20 bodu no ,... kdybych to udelal nekolikrat po sobe udelam to 1x a de si hned stezovat ,

prodlouzil jsem ban na par dni ...aby se vzpamatoval nejsem na nejakyho smrada zvedavej ( asi mu ta hodina hodne vadila tak at si uzije tyden )


mod je to for fun , kdyz by se meli dodrzovat uplne vsechny pravidla tak nam tu zadnej hrač nezbyde mam banovat kazdou kravinu?

Je zakázáno střílet do cizích kempů.
strili se do cizich kempu casto , to abych byl jen ve spectu a sledoval kdo kam strili kdo z jake desky spadl atd , je rozdil umyslne a neumyslne

Samco
19-03-15, 18:34
upadl jsem :-), tak se mi odečetlo 20 bodu no ,... kdybych to udelal nekolikrat po sobe udelam to 1x a de si hned stezovat ,

prodlouzil jsem ban na par dni ...aby se vzpamatoval nejsem na nejakyho smrada zvedavej ( asi mu ta hodina hodne vadila tak at si uzije tyden )


mod je to for fun , kdyz by se meli dodrzovat uplne vsechny pravidla tak nam tu zadnej hrač nezbyde mam banovat kazdou kravinu?

strili se do cizich kempu casto , to abych byl jen ve spectu a sledoval kdo kam strili kdo z jake desky spadl atd , je rozdil umyslne a neumyslne

Za slovo dement mu dáš týždeň?? Máš na to nejaký objektívny dôvod? Všetko sa tam odsledovať nedá, to je pravda, adminovi sa to nemá čo stávať (to už sa riešilo vlastne minule), ale každopádne toto je tvoj 2. prešľap za 3 dni, už by bolo dobré aby si sa nad sebou zamyslel, robíš tam hanbu sebe a aj AT....

ObriJahoda
19-03-15, 18:46
toto je tvoj 2. prešľap za 3 dni, už by bolo dobré aby si sa nad sebou zamyslel, robíš tam hanbu sebe a aj AT....

muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel

ban jsem prodlouzil zato ze tu resi blbosti co nejsou pravda pry menim mapu jak si chcu , blokuju spawn 1 jsem ho zablokoval pro vetsi zabavu , a spadnu neumyslne z airu a hned mi bude nadavat?

hravas jen BB leze ti to na mozek , ja to hrajem pro zabavu a ne abych sledoval kazde pravidlo , i ten vchod proc by se nemohl zablokovat pokud to nekazi hracum zabavu , pravidla jsou odtoho abyto bylo hratelne a nekazilo zabavu a ne aby se dodrzovali uplne presne ..ale to vetsina lidi nedokaze pochopit

Samco
19-03-15, 18:52
muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel

ban jsem prodlouzil zato ze tu resi blbosti co nejsou pravda pry menim mapu jak si chcu , blokuju spawn 1 jsem ho zablokoval pro vetsi zabavu , a spadnu neumyslne z airu a hned mi bude nadavat?

Ťažko sa číta to čo tu píšeš, len kydanice, chybu si nevieš priznať... Za toto, čo ty tam stváraš iný hráči dostávajú bany... To je už fuk...
LOCKNITE to

Thomason
19-03-15, 18:59
Bezdůvodný ban na týden ... :) zato že tu řeší že blokuješ spawn seskakuješ z airu a děláš to pro zábavu kdyby to blokl někdo jinej má ban ... kdyby někdo jinej seskočil z airu a ty by si byl zombík dal by si mu ban. a ten ban v neděli za to kradení bloku ... kde sem ti to ukradl ?? a i kdyby tvůj problém když si nedáš autolock ... :)

Samco
19-03-15, 19:03
Bezdůvodný ban na týden ... :) zato že tu řeší že blokuješ spawn seskakuješ z airu a děláš to pro zábavu kdyby to blokl někdo jinej má ban ... kdyby někdo jinej seskočil z airu a ty by si byl zombík dal by si mu ban. a ten ban v neděli za to kradení bloku ... kde sem ti to ukradl ?? a i kdyby tvůj problém když si nedáš autolock ... :)

Údajne si to nekradol ty, ale vraj merry. Ak by to bola pravda tak to už je 3. "faux pas". Ale to je jedno...

'Seiter
19-03-15, 19:29
Údajne si to nekradol ty, ale vraj merry. Ak by to bola pravda tak to už je 3. "faux paux". Ale to je jedno...

"Faux pas"

+ Ten ban na tyden mi neprijde uplne spravedlivy. Pokud stiznost podloží nejakym dukazem a nenadava, at si je podava treba obden.

because
19-03-15, 20:00
muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel

ban jsem prodlouzil zato ze tu resi blbosti co nejsou pravda pry menim mapu jak si chcu , blokuju spawn 1 jsem ho zablokoval pro vetsi zabavu , a spadnu neumyslne z airu a hned mi bude nadavat?

hravas jen BB leze ti to na mozek , ja to hrajem pro zabavu a ne abych sledoval kazde pravidlo , i ten vchod proc by se nemohl zablokovat pokud to nekazi hracum zabavu , pravidla jsou odtoho abyto bylo hratelne a nekazilo zabavu a ne aby se dodrzovali uplne presne ..ale to vetsina lidi nedokaze pochopit

Preco sa v kazdej vymene nazorov dvoch adminov musi spominat bitka?? Trocha budiiiiiiicek. Je to hra. Su to len slova... nic zaco by hned mali vznikat: slova: buchnem ti po hlave

Trocha treba krotit ego, toto forum nebolo asi vytvorene pre vytvaranie rucnych bojov. Na to je judo, sumo karate atd. aby ste si to mohli vybavit.

Potom si novy clovek pomysli, ze sme banda neandertalcov co nemaju dostatok rozumu na to to vybavit diplomaticky.

'Seiter
19-03-15, 21:57
muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel

Za tuhle větu bych Ti sebral práva ,)

Samozřejmě, že pravidla sou pro to, aby si lidi zahráli, ale musíš pochopit, že ty lidi sou za to taky permanentně trestaný, když je porušujou a ty mas jit prikladem a ne delat, ze ti sou pravidla u řitě a pak jeste banovat ty, co si přijdou stěžovat, to je prostě neprofesionální.

ObriJahoda
19-03-15, 21:58
pital som sa kotla at to nejak rozsekne , rekl ze to nemam resit a ze on to taky resit nebude ze neni co ,. . LOCK

hofy
19-03-15, 22:01
ban jsem prodlouzil zato ze tu resi blbost
Za to se bany nedávají ani neprodlužují, právě od toho tady to fórum je. Že se ti nelíbí jeho příspěvek neznamená, že mu dáš ban na týden, to přeci není řešení.

Eust.
19-03-15, 23:13
Za to se bany nedávají ani neprodlužují, právě od toho tady to fórum je. Že se ti nelíbí jeho příspěvek neznamená, že mu dáš ban na týden, to přeci není řešení.

Co že to není řešení, tohle hlavně není normální způsob jednání. Už podle výstupu a reakcí v téhle stížnosti ukazuje tzv. "egoup pod modrým kabátem". Dej se dohromady Jahodo, zkus si aspoň přiznat chybu v tvém jednání, to je vždycky nejdůležitější krok v konfliktu. Neber to nijak zle, ale nemysli si, že jako modrásek seš "víc než hráč", stále jseš obyčejný hráč, ale jen s pravomocí spravovat server od potencionálního odpadu společnosti(kodeři atp.).

Chemo
20-03-15, 02:45
Som za zrušenie banu. Ban je neopodstatnený a bol daný neprávom. Hráč ti povedal vlastne pravdu, len použil trochu expresívnejší výraz. Pokiaľ sa necítiš na to, že vieš hrať bb, tak tam jednoducho nehraj, alebo sa to nauč. Nevidím dôvod toho, aby si tam mal práva, pokiaľ sa správaš takto egoisticky. Tiež mám práva na bb a nehrám tam (mám ich čisto len na zabezpečenie správneho chodu hry, tj.- speedhack, blokovanie a pod.). A hlavne nikomu nekop do riti, ale trochu sa zamysli nad tým, či nemá Samco pravdu. Admin, ako tu už bolo spomenuté, má ísť hráčom príkladom a nie tým, že "aha, ja som admin a ja si to môžem dovoliť, trebárs aj zablokovať spawn a ty si len hráč, ktorému dám ban za to, že mi povie pravdu", to naozaj nie. Takto sa veci neriešia. Zhodujem sa s názorom Doesa a Eusta.

Majkulka
21-03-15, 10:14
hravas jen BB leze ti to na mozek , ja to hrajem pro zabavu a ne abych sledoval kazde pravidlo Povinnosti admina je sledovat hráče jestli porušují pravidla nebo ne. Když se ti to nelíbí, neměl sis žádat o práva. Hrát 4Fun můžeš i bez práv a nemusíš se zbytečně obtěžovat tím, že budeš nějaký čas spectovat hráče.

human
21-03-15, 10:40
Odobrat prava a dovi dopo.

Fhacker
21-03-15, 12:35
Ako upozornenie by som mu znížil hodnosť na triala až potom ak tak odobratie práv...

Rostislav
21-03-15, 13:37
muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel


To co jsi napsal už je moc. Děláš ostudu nejen sobě ale hlavně Kotelně. Bejt Kotlem okamžitě ti seberu práva.

Ridik :D
21-03-15, 13:45
Povinnosti admina je sledovat hráče jestli porušují pravidla nebo ne. Když se ti to nelíbí, neměl sis žádat o práva. Hrát 4Fun můžeš i bez práv a nemusíš se zbytečně obtěžovat tím, že budeš nějaký čas spectovat hráče.

to je ale sracka. kdyby mel admin jen hlidat dodrzovani pravidel byl by ve spectu furt....

Majkulka
21-03-15, 17:40
to je ale sracka. kdyby mel admin jen hlidat dodrzovani pravidel byl by ve spectu furt.... Řídím se podle toho co Jahoda napsal. Podle něj každý na severu porušoval pravidla, tak si řekl že to bude dělat taky, ale jeho povinnost je především čistota na serveru. Jestli je tam někdo porušoval, tak má být ve spectu, popř. rovnou zavést nějaké postižení hráče.

Ridik :D
22-03-15, 02:23
trochu mi to pripomina rozhovor kterej sme v patek vedl s hracem na serveru kde se mi snazil rict ze bych mel zacit na mega pubu banovat blocky takze se mpodle nej mel jit do spectu a celou mapu delat hlt a spectovat vsechny hrace jestly nahodou neblokuji je to sice extremni pripad ale takhle si vetsina hracu predstavuje cistotu na serveru.

Britny
22-03-15, 02:54
Proč ten merry si na něj stěžuje tu -> http://csko.cz/forum/showthread.php?37464-Admin-zneuzivani-prav-porusovani-pravidel

A o pár dní později si stěžuje na to samé + stejný screenshot ? Však to se už vyřešilo předtím ne? Tak dejte lock, však si ani nepamatuju, že by na Jahodu byly někdy stížnosti až ted jedna + druhá kopie či co, tak proč se mu maj hned brát práva? Jako to co tam napsal s tou prdelí + prodloužení banu, je blbost a neměl to dělat, ale tak v první stížnosti se měl poučit, tak proč se tu řeší druhá stejná nechápu :3

Samco
22-03-15, 10:56
Proč ten merry si na něj stěžuje tu -> http://csko.cz/forum/showthread.php?37464-Admin-zneuzivani-prav-porusovani-pravidel

A o pár dní později si stěžuje na to samé + stejný screenshot ? Však to se už vyřešilo předtím ne? Tak dejte lock, však si ani nepamatuju, že by na Jahodu byly někdy stížnosti až ted jedna + druhá kopie či co, tak proč se mu maj hned brát práva? Jako to co tam napsal s tou prdelí + prodloužení banu, je blbost a neměl to dělat, ale tak v první stížnosti se měl poučit, tak proč se tu řeší druhá stejná nechápu :3

Nedrž mu prosím stranu, o tú prvú vec nejde, tú sem len merry zhrnul. :-) Tu sa rieši jeho skok z airu a ban na týždeň, ktorý dal merrymu, nejaký postih by už mohol dostať, už len za tento výstup tu, navyše už budú 3 dni od uddelenia banu merrymu, hádam už stačilo a poučil sa, že adminovi nemá hovoriť "dement".

ObriJahoda
22-03-15, 15:04
Napisem jsem posledni post , pokud to chce nekdo vysvetlit zalozte post v admin foru nebo to presunte nebo poslete pm .

Hrac ktery si stezuje na me ze zneuzivam prava a neznam pravidla Prisel si stezovat kvuli tomu banu pritom on Sam porusil pravidlo , ban jsem prodlouzil z principu a menit ho nebudu pokud se mi neomluvi
Dale bych chtel pozadat Aby se doplnily pravidla I na server -skocit z airu je pravidlo kdesi na webu a spousta hracu o nem nevi a urcite nejsem jedimy admin kdo to take nevedel , Ja jako hrac za tohle byt zabanovat prijdu si urcite stezovat pravidla maji byt napsana PRI vstupu na server a me kdesi na webu

Jeho stiznost absolute postrada smysl screen je z minule stiznosti (I kdyz to dela pulka serveru ale to je fuk ,kdybych Mel banovat vsechny tak tam nikdo neni a com Vic hracu tim veci zabava a urcite kotelna neni jedinej server KDE muzou hraci hrat .aby nepresli na jinej portal to by me nastvali Vic prisly by jsme o spoustu VIP dily cemu muze byt kotelna kvalitni server housing atd)

Chtel jsem tu jen popsat ze krome screenu z minule nema nic navic postih za skoceni z airu jsem dostal prisel jsem o 20bodu tudiz neni co resit
Skocil /upadl jsem z airu jako postih se mi strhlo -20bodu
Nazval me dementem dostal ban na hodinu a on si prijde stezovat co cekal ?ze mu tu hodinu zrusim?

KDE jsem zneuzil prava ? Ze mi maji byt odebrany Tim ze dostal ban za urazku na hodinu ?(coz si myslim ze byl primereny ban ,na tyden je trosku moc mozna ale ban je na uvazeni banujicim adminovi a jelikoz popsal ze zneuzivam prava tak jsem mu ho prodlouzil za lhani) -Toto je pro me nehorazna drzost co si dovolil a naprosto absurdni!!!

Grakon2702
25-03-15, 16:32
Pravidla mají být napsaná na serveru, ne jenom na webu, s tím souhlasím a mnohokrát se tu o tom vedly desetistránkové diskuze na JB. To však nemění na tom, že pokud je někdo adminem na nějakém módu, tak by měl moc dobře vědět i o věcech, které jsou na daném serveru tabu a nejsou v pravidlech oficiálně napsané (to je snad všude :). Tady jde spíše o ten ban za slovo dement a potom prodloužení za stížnost. Tohle jsi podle mne celkem přepískl a osobně to vidím jako obyčejné vyhonění ega, které si jaksi nebylo schopno připustit svoji chybu. Na místě toho hráče bych tě tady na fóru nazval egoistickým dementem.

ObriJahoda
26-03-15, 02:02
Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Hodina mu vadila dostal Vic. Nechci te dal urazet ale kdyz to tvuj mozek nechape ze dostal ban a myslel si jak si bude stezovat ze mi da co proto a ze se postara o to Aby mi sebrali prava...

Swagger
26-03-15, 09:50
Čau, jelikož to není ještě locknuté rád bych se vyjádřil.
Odebrání práv blbost za jednu chybu .. Hrál jsem tam dříve a admin ObříJahoda je dobrý admin, co se týče seskoku z airu, ani já jsem to nevěděl, že je to zakázané (mělo by se to dopsat do hry do pravidel)
a všeobecně jsem kolikrát seskočil i já a občas mi to zachránilo i život, myslím, že o to v té hře de ne ? přežít kolo.
Jinak jak říká jahoda banovat každou blbost je na serveru prázdno minimálně 2-3x za mapu vám někdo z toho airu prchne (2-3 hráči banned na 30minut?).

Na závěr pro merryho - Ty si také ten co porušuje pravidla - zastavování průchodu bb_inferno jsem te viděl zastavit stranu, na bb_dust sem tě též viděl, nedal ti nikdo ban jen ti ciper rozházel bloky a místo toho abys byl vděčný Napsal si (když odešel) - admin je ***** Už přesně si nepamatuji jaká tam byla urážka, ale byla. Teď si narazil na admin, kterému to vadí.

Samco
26-03-15, 14:38
Taktiež som aspoň za zníženie funkcie t.j. na triala za tento prístup...

Grakon2702
26-03-15, 15:08
Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.
To pravidlo slouží tak maximálně na honění ega a zvýraznění, kdo je tady pánem. Neplatí tu snad obecné pravidlo ohledně provokací mezi hráčích? Hlavně, že by tu neměl být rozdíl mezi adminem a hráčem. Přiznej si to, akorát sis na tomhle banu pohonil svoje ego a jako svůj nástroj jsi použil tohle to vyjebané pravidlo.

KUMI
30-03-15, 13:05
Koukám že je tu asi admin co je dost blbej na to aby dodržoval pravidla co jsou na serveru , souhlasil bych ze samcem a abseitrem , oba dva mají pravdu v tom co ti psali , vím že já už na kotelně nehraju ale hrávál jsem tam ještě na bb před 3. měsíci a se žádný tak tupým adminem jsem se ještě nikdy nesetkal na žádným portálu :)

Nakladana Okurka
31-03-15, 18:12
Koukám že je tu asi admin co je dost blbej na to aby dodržoval pravidla co jsou na serveru , souhlasil bych ze samcem a abseitrem , oba dva mají pravdu v tom co ti psali , vím že já už na kotelně nehraju ale hrávál jsem tam ještě na bb před 3. měsíci a se žádný tak tupým adminem jsem se ještě nikdy nesetkal na žádným portálu :)

Nerikam, ze neudelal chybu? Ale kdo ty jsi ze si sem prijdes a zacnes nadavat cloveku kteryho neznas? Experte
Sry za OT