PDA

Zobrazit normální verzi : Proč se mi změnily textury na mapách ?



Hauss
21-03-15, 11:46
Ahoj všichni mám divnej problém.Z ničeho nic se mi změnili textury na mapách . Tady je ukázka : http://www.imgup.cz/image/32K vidíte tu bednu ? Je jiná než dřív. (jde o mapu de_dust) nevíte co stím ? To samé se mi stalo na aztec.

hofy
21-03-15, 13:27
Taky se mi to stávalo u random textur, pomůže minimálně přeinstalace.

Grakon2702
21-03-15, 14:26
Jsou to nové textury, nejspíše automaticky stáhnuté po připojení na nějaký jiný neznámý server. Ty staré v adresáři ještě máš jenom jsou jakýmsi způsobem nahrazeny (nejspíše v nějakém textovém souboru). Textury se ukládají pod příponou .wad do složek cstrike, cstrike_downloads či cstrike_hd. Nejlepší řešení by podle mě bylo, kdyby sis dal na steamu ověřit integritu mezipaměti hry (automaticky by ti to mělo upravit adresář do původní podoby). Pokud to nepomůže, tak dej uninstal přes steam a celou složku Half life pak odstraň ručně a teprve pak zase nainstaluj.

Hauss
22-03-15, 15:57
Na jiný server ? Hraju jen na kotelně a občas chodím trollit adminy na nejmenovaný portál.Ale dlouho jsem tam nebyl.To je zvláštní zaráží mě že večer bylo vše ok ráno přijdu a dust je celej jinej.

Grakon2702
23-03-15, 16:31
Jen tak se ti tam ty textury samy stáhnout nemohly. Měl bys zavolat deratizační službu na skřítky, kteří ti tajně v noci lezou na PC...