PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o chh only d2



rajder
22-03-15, 14:21
Zdravím, mal by som záujem o ''práva'' na servery only dust2. Som aktívny hráč ktorého možno aj vačšina z vás bude poznať, ide o to že aktivita adminov na tomto servery je niekedy nedostatočná, nechcem tým nikoho uraziť viem že sa tu nedá sedieť 24/7 ale niekedy to tak je :-)
Reporty som posielal kedysi každý den, aj viac krát, vždy sa niekto našiel kto dotyčného prišiel zabanovať ale v poslednej dobe to má dosť velký pokles čo sa tohto týka.
Ide mi len o základné práva pre cheathuntera, skusenosti s tým mám toho sa báť nemusíte, steam vlastním, sice nieje môj ale kamarátov, kedže ja rád zabudam heslá, ale v tom problém nevidím. Neviem čo viac napísať chcem len pomôcť zdokonaliť kvalitu serveru (možno aj viacerých).

S pozdravom RAJDER.

STEAM-ID - STEAM_0:1:40535299

Samco
22-03-15, 14:22
Dodaj tvoje STEAM ID aby sme sa mohli pohnúť ďalej. Síce to moja kategória nie je, ale neľúbi sa mi, že hneď žiadaš o práva, keďže si tu čerstvo zaregistrovaný.

rajder
22-03-15, 14:27
Upravené, fakt netušim ako na tom je to idčko, dufam že tam niesu nejaké bany, viem len o jednom na shiftersi inak to je asi čisté :-)

rajder
22-03-15, 14:30
Dodaj tvoje STEAM ID aby sme sa mohli pohnúť ďalej. Síce to moja kategória nie je, ale neľúbi sa mi, že hneď žiadaš o práva, keďže si tu čerstvo zaregistrovaný.

Regnutý už možno aj som, ale fakt netušim prihlasovacie udaje :-D

sCorp
22-03-15, 14:49
V hre ťa vidím pomerne často no nejak zrejme prehliadam tvoje hlásenia... Taktiež si myslím, že by bolo dobre dať aj na fórum nejaké to hlásenie a možno aj trocha zvýšiť aktivitu (na fóre). A ešte k tomu steamu... myslím si, že by sa patrilo mať vlastný steam alebo aspoň taký, ktorý použivaš čisto len ty... Výhovorka typu že "zabúdam hesla" je aspoň pre mňa dosť blbá ... Takže môj konečný verdikt: Zvýšiť aktivitu na fóre, zaobstarať si vlastný steam a tak neskôr to skúsiť znova.

rajder
22-03-15, 14:57
V hre ťa vidím pomerne často no nejak zrejme prehliadam tvoje hlásenia... Taktiež si myslím, že by bolo dobre dať aj na fórum nejaké to hlásenie a možno aj trocha zvýšiť aktivitu (na fóre). A ešte k tomu steamu... myslím si, že by sa patrilo mať vlastný steam alebo aspoň taký, ktorý použivaš čisto len ty... Výhovorka typu že "zabúdam hesla" je aspoň pre mňa dosť blbá ... Takže môj konečný verdikt: Zvýšiť aktivitu na fóre, zaobstarať si vlastný steam a tak neskôr to skúsiť znova.

Steam je už ako môj, chodím nanho len ja...a to sa dá prehliadať moje hlásania ? :-) scorpík šak ma tam vidíš furt a furt ti tam aj píšem kto čo má..:-) A aktivita na fore, čo ja viem, to zlepším dajme tomu :-D

Eso./digl
22-03-15, 17:13
Serus rajder tu neni o com, pro..

E: pomylil som si ta s tymto rajderom http://steamcommunity.com/profiles/76561197991444982 , takze pro neplati

Britny
22-03-15, 17:39
Serus rajder tu neni o com, pro..

E: pomylil som si ta s tymto rajderom http://steamcommunity.com/profiles/76561197991444982 , takze pro neplati

Však to je ten samej, jen má asi zase jinej steam.

E:

Znám tě ze hry, aktivní jsi dost, jen tu nemáš nic nahlášeno. Bylo by to asi nespravedlivé vůči těm, co tu hlásí a jsou aktivní (v hlášení), takže tu něco nahlaš a bude to ok.

rajder
22-03-15, 17:44
Esičko to som ja :-) len mám HSCeho steam :-D on už nehráva

Eso./digl
22-03-15, 18:17
Esičko to som ja :-) len mám HSCeho steam :-D on už nehráva

Uz som myslel ze ta daky uchylak kopiruje :D mas pro.. takto by mal vypadat prikladny kandidat na post admina ci chh a uroven pojde hore. Inak vsetko co mi hlasil banned.. skusenosti ma na tunajsie pomery az moc..

rajder
22-03-15, 21:05
Však to je ten samej, jen má asi zase jinej steam.

E:

Znám tě ze hry, aktivní jsi dost, jen tu nemáš nic nahlášeno. Bylo by to asi nespravedlivé vůči těm, co tu hlásí a jsou aktivní (v hlášení), takže tu něco nahlaš a bude to ok.

Začnem sa tu na fore viac rozhliadať a reportovať aj sem, zvyčajne to robím len cez hru :-)

dhaaqu
23-03-15, 00:42
Proč máš druhý steam?
Jaký byl tvůj nick na fóru ke kterému nevíš heslo? (do PM mi pošli pod jakým emailem byl registrovaný)
Kolik je ti let?

rajder
23-03-15, 16:53
Proč máš druhý steam?
Jaký byl tvůj nick na fóru ke kterému nevíš heslo? (do PM mi pošli pod jakým emailem byl registrovaný)
Kolik je ti let?

Tak to ti vážne neviem povedať ten nick, som tu po dosť dlhej dobe, ale z toho učtu som reportov mal minimum, ak vôbec nejaké..fakt reportujem len cez ! ingame :-) Proč mám druhý steam ? Steam mám už asi piaty alebo siesty, zo dva som predal ked ma prestalo baviť csko a naposledy som zabudol uplne všetky udaje prihlasovacie kedže som to mal nastavené automaticky, takže momentálne mám tento steam, hádam sa to už meniť nebude :) A mám 21 rokov...

Bee
06-04-15, 01:59
Rajder je dobrý
+kamarád
+hlásí
+skill
+za mě pro

pweredbytvaroh
26-04-15, 22:53
Pro, aktivní, trefí, číty pozná.

Tutinko
28-04-15, 15:39
zo serveru poznam, typecek riadny,
aj mi cosi nahlasil, skill ma vysoko nadpriemerny
skoda toho, ze na forum nehlasi (ale to mozno zmeni),

ale ja davam aj tak PRE

Cardoxon
28-04-15, 16:53
tahá spodek tabulky stejně často jako já, takže pro

rajder
28-04-15, 19:55
Aj tak si premna alkoholik =D Tuti =D

UNHCZ
28-04-15, 19:56
rajdera potkávám na dustech poměrně často, skill má, hlásí ( U mě, když hlásil tak all banned), proč ne. PRO.

E 11.6 : V poslední době je nějak neaktivní, nepostřehl jsem žádné hlášení.

Tutinko
28-04-15, 20:29
Aj tak si premna alkoholik =D Tuti =D



sam si alkoholik :gg:

Klimax
30-04-15, 11:03
pro
E: hlasi, aktivny, skill...

dhaaqu
17-05-15, 02:12
Na fóru stále ani jedno hlášení, aktivitu na serverech drží, tady nebyl dva týdny...
Zatím 3 napsali, že "něco nahlásil".
Kolik, komu a co v poslední době?

Saintpepo
01-07-15, 12:00
Posledná aktivita 12.6.2015, stále na fóre ani jedno hlásenie. Ingame aktivita je. Hlási niekomu na steam?

Saintpepo
06-07-15, 23:43
Bohužiaľ na fóre ani jedno hlásenie od podania žiadosti, slabá aktivita. PROTI