PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o práva na serveru Jailbreak



Amazing-Zajic
07-12-11, 18:31
Zdravim Vás prosil bych moc o práva na server Jailbreak....
Vím že na jailbrek je mnoho dobrých adminů,kterým se ani náhodu nikdy nevyrovnám,ale taky jich hodně dobrých odešlo např. Safari

Inofmace o mně
Jmenuji se David je mi 13,5 let.
Bydlím v Hradci Králové
Counter strike 1.6 hraji dlouhou dobu cca 2 roky,a asi jen 4 měsíce na csko.cz(kotelna) vím je to dost málo ale mám s tím velké zkušenosti...S adminctvým nikoliv.
Nejčastěji hraji na serverech deathrun,jailbreak(Ten nejvíce) a furien občas clasic ale ten málo.
Moje id je zde steam zatim nemám ale k Vánocům na 100% bude...
VALVE_0:0:988866399
Nick ve hře: *Bl@Sh00ters* K!-LL-er :D(k!LLeR)
vím když se kouknete na ban list HRŮZA!
Přece jen lidé se učí čím více banů tím méně chyb pak děláme. :)

Proč bych měl být adminem já?
Myslím si že jailbreak znám dobře a nesnášim ty hráče co spamují např. FK,VD a podobně pak chce člověk něco napsat,ale jiní si toho ani nevšimnou.A u CT někdy strašná neschopnost nebo ostatní dozorci neposlouchají simona a podbně Pravidla již znám jako své boty..
Také nehraji CS 1.6 jen abych mohl být admin,ale mám chuť pomáhat ostatním a zbavovat se zbytečných FK a nedorozumění.

Zatím Vám všem předem děkuji vím nejspíše mi admina nedáte,ale zkusím to třeba časem ano
Hezký zbytek dne.

Dejf
07-12-11, 18:34
Žiadosť pekná , ale prečítaj si pravidlá a podmienky pre administráciu. Máš nedostatočný vek , skús to o pár rokov. Hneď ako sem príde moderátor asi ti to LOCKne.
EDIT: Ešte máš aj Non steam

Amazing-Zajic
07-12-11, 18:52
Já vím mám to je pravda ale jak říkám...
Ale s tím věkem jako bud rád že je mi 13 :smile: protože když jsem bviděl že tady žádá i 12 letý tak to je síla teda...