PDA

Zobrazit normální verzi : UnBaN ziadam



zavo
07-12-11, 18:39
Som **ZavO** hrac na serveru Jail je to fakt dobry server ale nemozem byt dozorca preto lebo som dal hromadne FK dal mi ho administrátor Dejf.
Prosim o unban bolo to nedorozumenie na stranach Veznov a Dozorcov. Simon mi povedal zabite kazdeho do je v cele som ich zabil ale hned nato som ziskal ban za hromadny Fk este predtym som zabil jedneho hraca ktori mal VDcko.
Plietol sa tam vezen ktori isiel do zbrojky dostal som rozkaz zabit ho no do strely mi vliezlo VDcko som zato nemohol.
Prosim o unban uz sa to nestane naozaj som si precital odvtedy pravidla a vsetko ostatne viem ich takmer naspamet som si ich aj vytlacil.

Prosiiim.

Larodar56
07-12-11, 18:52
Som **ZavO** hrac na serveru Jail je to fakt dobry server ale nemozem byt dozorca preto lebo som moc velký debil

Žádáš o unban a ještě o práva na serveru? Krom toho otravuješ jiné hráče, furt mi na serveru něco cpeš co se mě ale vůbec netýká.

Charon35
07-12-11, 19:12
17:30 http://csko.cz/forum/showthread.php?3759-Dobr%FD-de?-prajem
Teraz žiadosť o UB? Aká žiadosť nasleduje? :D

zavo
07-12-11, 20:07
Larodar56 sa ozval pravy

Dejf
07-12-11, 23:17
Som len na telefóny zajtra sa ku banu vyjadrím.

EDIT: Zdravím , okrem toho že si pri tom MULTI FK bol simon ty a nevedel si čo robíš si podľa môjho usúdenia na JB nehral ani 10 hodín nie to ešte 72 čo je podmienka pre CT , súdim to z toho že si ani nevedel ako sa dáva VD a ani prestreľka/schovka. Takže si týždeň ešte zahraj za T pozri si ako to tam chodí uč sa od skúsenejších a potom si môžeš vyskúšať simona . Ban oprávnený.