PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na AIM sekciu (DM)



Billy The Ex*terminator
23-03-15, 00:01
Ahojte! Chcel by som si požiadať o práva na tomto portály.

Niečo o mne: Volám sa Lukáš. Mám 16 rokov (4.5. -17). Pochádzam z (východného) Slovenska, chodím na Strednú Umeleckú Školu (Odbor Fotograf).
- Som snaživý človek, napríklad už 3 mesiace sa snažím nájsť si priateľku :D
-Counter Strike hrám prevážne na serveroch DM a JB

Moje záľuby a záujmy : -Rád hrám hry.
-Medzi moje záluby patrí aj fotenie a úprava fotiek/Obrázkov/Videí.
-Vo voľnom čase chodím behávať :D (Nechodím behávať, iba chodím na sútaže (súťažiť v behu :D ) :D ... a keď sa doma nudím tak zavolám kamarátovi či si nejde dať zopár koliečok :D - ale to je iba asi tak raz za mesiac :D )

Prečo by som mal byt admin? : Som tolerantný voči malým priestupkom. Dokážem zachovať chladnú hlavu, a snažím sa bit spravodlivý. Cheateroch hlásim prevážne cez fórum (zdá sa my to najspoľahlivejšie).

Skusenosti s AMX mám. (bol som chvíľu adminom na jednom menšom portály na servery DM)

Nick v hre : Billy The Ex*terminator
SID : STEAM_0:0:75196137

Eso./digl
23-03-15, 00:24
Za posledne 3 mesiace si poziadal o prava vratane kotelny na 3 portaloch.. vies kde chces hrat a adminovat alebo to skusas vsade?

Billy The Ex*terminator
23-03-15, 07:42
Za posledne 3 mesiace si poziadal o prava vratane kotelny na 3 portaloch.. vies kde chces hrat a adminovat alebo to skusas vsade?

Na prvom portaly (kde som adminoval ) my práva zrušili z dôvodu že sa server zrušil.
Na druhom portále som žiadal o práva ale doteraz my neboli pridelené. (aj keď ma prijali )
A na kotelne hrávam už dlhšiu dobu ...
_______________________________
(A mám otázku ... je problém ak by som bol na viacerých portáloch adminom ?? )

Nihilia
23-03-15, 07:52
Takže jednoduše řečeno - zkoušíš to všude, dokud ti nedají někde práva.

A teď odpovím na tvoji otázku - ANO, je to problém aby jsi byl admin na více portálech. Jiné portály jsou konkurence a s tím jsou spojeny všechny ostatní věci.

Jsem PROTI, protože jsi přijatý už jinde. Že ti práva ještě nedali už není naše starost.

Eso./digl
23-03-15, 08:06
Na prvom portaly (kde som adminoval ) my práva zrušili z dôvodu že sa server zrušil.
Na druhom portále som žiadal o práva ale doteraz my neboli pridelené. (aj keď ma prijali )
A na kotelne hrávam už dlhšiu dobu ...
_______________________________
(A mám otázku ... je problém ak by som bol na viacerých portáloch adminom ?? )

Nihilia ti uz na to odpisal a suhlasim s jeho nazorom.. nemozes pracovat u dvoch konkurencnich znackach zaroven

Tutinko
23-03-15, 10:36
Proti, dovody vypisane vyssie a mne sa nepaci ani gramatika..take hrozne chyby, to mi trha srdce.

Pokial viem, nic si mi nehlasil a zo servera si ta nepamatam. Ak sa mylim, objasni mi to.


Dalsia ziadost o 6 mesiacov.

Burak1
29-04-15, 18:24
- aktivita převážně na JB
- práva někde jinde

Proti

UNHCZ
29-04-15, 18:26
Nevím jestli má vůbec zájem o práva, nevypadá to tak. Žádné hlášení jsem nepostřehl. PROTI.

Klimax
29-04-15, 18:42
Takže jednoduše řečeno - zkoušíš to všude, dokud ti nedají někde práva.

A teď odpovím na tvoji otázku - ANO, je to problém aby jsi byl admin na více portálech. Jiné portály jsou konkurence a s tím jsou spojeny všechny ostatní věci.

Jsem PROTI, protože jsi přijatý už jinde. Že ti práva ještě nedali už není naše starost.
Presne tak.

Mr.ADIO
29-04-15, 20:18
Vídám ho dost často na JB. Snad ti ty práva vyjdou aspoň někde jinde, když né tady :D

Billy The Ex*terminator
18-05-15, 20:54
Takže, chcel by som to trocha objasniť, keďže som si všimol že ste proti kvôli tomu že som žiadal práva niekde inde a kvôli aktivite ...
Za 1.) Práva som si požiadal kvôli tomu, aby som mal aspoň trocha prehľad v AMX Príkazoch.
a za 2.) Aktivita - Na servery ma nevidíte pravdepodobne preto, lebo hrávam na menej zaľudnených serveroch (DM2, v poslednej dobe aj DM FFA...) .... A práve preto žiadam práva, pretože admini sú väčšinou na tých viac zaľudnených serveroch (DM, D2 only...)
( PS: A tiež by som chcel oznámiť že zopár cheaterov som nahlásil adminovy „wowz0r“ , nehovorím že som ich hlásil veľa ale zopár som mu ich poslal )

Chemo
23-05-15, 18:29
Asi nie. Aktivita nič moc, práva inde, skúšaš, kde ti vyjde a práva dostaneš. To sa mi nepáči. Od podania žiadosti ani jedno hlásenie (teda 2 mesiace bez hlásenia). Admin, ktorého zmieňuješ, sa nevyjadril, tak buď sa na to nepamätá, lebo tých hlásení bolo fakt málo (1-4), alebo sa tvoje tvrdenie nezakladá na pravde. A v poslednom bode spomeniem tvoju gramatiku. Už keď niekde píšeš žiadosť, tak si ju aspoň prečítaj ešte raz, lebo gramatické chyby sa do nej nehodia.

wowz0r
23-05-15, 21:20
Tak po upozornění na tenhle topic se vyjádřím také. Musím přiznat, že několik cheaterů (2, možná 3 - opravdu nevím kolik) mi nahlásil, ale na serverech ho nevídám nebo si ho nevybavuji. Je mi líto, dávám

PROTI

Saintpepo
02-07-15, 11:05
Momentálne hráš viac JB ako DM, ak o práva máš záujem tak to skús o 6 mesiacov, samozrejme je potreba aby si hlásil adminom a na fóre. PROTI.