PDA

Zobrazit normální verzi : Eso best awp skill on classic



Eso./digl
24-03-15, 00:24
Trochu santenia s awp po pauze na classu


https://www.youtube.com/watch?v=6C_m37MBwpk&feature=youtu.be


Btw. kazdy palec dole znamena ze mi zavidis lebo som lepsi ako ty :harhar:

IKEA
24-03-15, 15:03
tý wogo to je skilla xd

Eso./digl
24-03-15, 15:06
Si pis :D jeden z najlepsich na classicu a kotelny zaroven :teehee:

Ridik :D
24-03-15, 15:19
nub ::DDDD

Eso./digl
24-03-15, 15:32
:D riDICK , pozeram ze to ma pozitivne ohlasi takze coskoro cakajte druhe videjko Eso best skill dva... pri mojom aime by som to mal mat natocene uz dnes vecer. Palec hore = velmi sa tesim, palec dole = tesim sa velmi :devil2:

Idea
24-03-15, 16:03
Easy

Eso./digl
24-03-15, 16:51
Kto je pan? :whistling:


https://www.youtube.com/watch?v=9wUOEoH0JLs

piratjo
24-03-15, 22:12
Jako natočit 3 def fragy, 2 trapné missy a jeden luck a pak tu psát takové hovna, to chce slušnou dávku debility :D

kto iny ak nie hulvat Vojta, a prej inteligent ...

Eso./digl
24-03-15, 22:13
Jako natočit 3 def fragy, 2 trapné missy a jeden luck a pak tu psát takové hovna, to chce slušnou dávku debility :D


Ty si fakt az taky kokot ze nevies pochopit srandu? Ale nadavat som ti asi nemal... rodicov si nevyberame, ze :)

Dakota
25-03-15, 07:57
Ty si fakt az taky kokot ze nevies pochopit srandu? Ale nadavat som ti asi nemal... rodicov si nevyberame, ze :)

Na to jaký jsi nevychovaný cucák, si tady dost dovoluješ. Nejen, že jsi nula, ale jsi i admin na hovno, v admin teamu nemáš co dělat sám to víš, nikdy by ses tam nedostal, kdyby se podmínky pro přijetí pomalu nesnižovaly. Kdyby místo tebe vzali snaživého Unihoca, bylo by to lepší.
:sadbye:

Eso./digl
25-03-15, 09:13
Na to jaký jsi nevychovaný cucák, si tady dost dovoluješ. Nejen, že jsi nula, ale jsi i admin na hovno, v admin teamu nemáš co dělat sám to víš, nikdy by ses tam nedostal, kdyby se podmínky pro přijetí pomalu nesnižovaly. Kdyby místo tebe vzali snaživého Unihoca, bylo by to lepší.
:sadbye:


Ak sa ta mozem opytat kto vlastne si? Pozname sa? Lebo si tu vylievas srdiecko ako keby si ma poznal. Dal som sem zo srandy videjko mojho best skillu tak ak mas nejaky problem chod to riesit inam. Ja som nula, admin na hovno a nemam v admin teamu co robit a dokonca to zevraj sam viem? Co si potom ty ked ja ten admin som a ty nie? Hmm ? Len dalsi kokot co ma potrebu rypat a provokovat.. ale tak na to som tu uz zvyknuty :harhar:

:D Dal Ta Bhoper:D
25-03-15, 13:38
Ty si fakt az taky kokot ze nevies pochopit srandu? Ale nadavat som ti asi nemal... rodicov si nevyberame, ze :)

Admin má ísť príkladom a nie sa za jednu vetu rozčúliť. A popravde ak to video bolo akože "vtip" tak to len dokazuje tvoju vysokú inteligenciu.A nie rodičov si nevyberáme ale z teba vychovali celkom egoistického človeka. (Možnože to je len moja dedukcia kedže čítam tvoje príspevky, ale odkedy si admin a ide ti ego stále hore ťa nemám rád takže je celkom možné že mám voči tebe miernu zaujatosť.)

E: "v admin teame nemám čo robiť a dokonca to ževraj sám viem"
Do niektorých threadov to napíšeš sám a teraz ti to povie Dakota a hneď mu nadávaš do kokotov.

Ridik :D
25-03-15, 15:51
jste lamboti a resite hovna. kdyby to melo za neco stat tak to ma aspon upravu tkahle to bylo o par luck shotech a funny lambotech .

Eso./digl
25-03-15, 16:59
Admin má ísť príkladom a nie sa za jednu vetu rozčúliť. A popravde ak to video bolo akože "vtip" tak to len dokazuje tvoju vysokú inteligenciu.A nie rodičov si nevyberáme ale z teba vychovali celkom egoistického človeka. (Možnože to je len moja dedukcia kedže čítam tvoje príspevky, ale odkedy si admin a ide ti ego stále hore ťa nemám rád takže je celkom možné že mám voči tebe miernu zaujatosť.)

E: "v admin teame nemám čo robiť a dokonca to ževraj sám viem"
Do niektorých threadov to napíšeš sám a teraz ti to povie Dakota a hneď mu nadávaš do kokotov.


S tym egom mas pravdu... mam ho vysoke a ani sa to nezmeni hh :) a pisal som ze ak by ostala stale tak isto vysoka latka tak by som tam nebol a ani polka ludi. Tak zas trosku rozlisujte a necitajte medzi riadkami.. nikde som nikdy nenapisal ze nemam co v AT robit a to ze som vybuchol je pravda... uvedomil som si to az neskor ale on sem prisiel provokovat a to si ja nenecham len kvoli tomu ze som admin btw. nepochopil som ako moze vtip dokazovat moju "vysoku inteligenciu" . Pouc ma prosim ta o tom ako sa na vtipe meria inteligencia...dakujem


btw pre Vojtu: Bicak mam vacsi jak ty hlavu :D a toto bolo myslene len zo srandy ale pis si co chces, ved ty vies lepsie ako ja ako to bolo, ze :notsure:

btw pre Hopera: Viem ze sme mali par ostrych vymien nazorov ale tvoj koment bol slusny a k vecy tak nemam nanho dovod reagovat neslusne ani ta nejako vulgarne urazat... nepametam si ani jednu situaciu kedy by som tu zacal ja s niekym hadku, jedine ak niekto do mna zacal rypat lebo... ani neviem preco. A rodicia so mna nevychovali egoistu, to zivot ma tak naucil lebo ak niesi v dnesnom svete priebojny a nemas "ego up" tak sa k vela veciam nedopracujes a potom skoncis ako kopa tunajsich skrachovancov co si potrebuju honit pindikov na tom ako niekoho "zopalia" :D Len smutnejsie na tom je ze to dokazu len tu :)

KeYo
25-03-15, 19:43
:( chce sa mi plakať, keď vidím, čo tu píšete.. furt furt len kokotiny.. a flame... Vojta len poznamenal poznamku, ktora prisla aj mne viac vtipna ako to video.. a hned si sa do neho pustil.. ked ho nemas v laske, tak jeb na neho a neodpisuj na kazdu kokotinu...

BTW: Môj dick je vačší ako tvoj bicák.. a vyťahujem sa tu? ne..

Eso./digl
25-03-15, 19:52
Jasne ze piseme kokotiny, 90% fora je o kokotinach :harhar: ako tento moj koment a ten tvoj nadomnou a ten jeho a este ten predosli... jedine co tu neni kokotina je moje video tak si vsetci pomazte tie vase priblbe komenty a teste sa na pokracovanie



BTW: pochybujem ze ho mas hruby 88,8 cm

BTW2: tak ako Vojta nemusel reagovat na moje super video nemusel som reagovat na jeho debilny koment a ty si tak isto nemusel reagovat na moj koment ktory bol miereny na vojtov koment... takze je to zacarovany kruh, chapes? :eek:

:D Dal Ta Bhoper:D
25-03-15, 21:12
a pisal som ze ak by ostala stale tak isto vysoka latka tak by som tam nebol a ani polka ludi. Tak zas trosku rozlisujte a necitajte medzi riadkami.. nikde som nikdy nenapisal ze nemam co v AT robit V tomto máš pravdu a za to sa ti ospravedlňujem.

A s tou inteligenciou som to myslel tak, že video ktoré sem bolo postnuté mne osobne neprišlo ani len úsmevné nie to ešte vtipné.Aj tak som sa snažil vžiť do role niekoho kto má vysoký zmysel pre humor ale aj tak som nedokázal nejak pobrať komu by to mohlo prísť vtipné.To jest že takýto štýl humoru môže prísť vtipný iba niekomu kto nedosahuje IQ osoby nad 10 rokov prípadne mentálne zaostalému človeku.(Dúfam že to nebudeš brať ako urážku pretože to tak vôbec nebolo myslené a už si vôbec nemyslím že si hlúpy, práve naopak a [občas kvôli egu nezvolíme zrovna vhodnú reakciu-To je len poznámka k tomu egu a nemá nič s týmto textom.] samozrejme že chápem že niekto môže mať pekný deň a proste mu príde vtipná väčšina vecí na ktorých by sa za normálnych okolností ani len nepousmial.)

Eso./digl
25-03-15, 21:47
V tomto máš pravdu a za to sa ti ospravedlňujem.

A s tou inteligenciou som to myslel tak, že video ktoré sem bolo postnuté mne osobne neprišlo ani len úsmevné nie to ešte vtipné.Aj tak som sa snažil vžiť do role niekoho kto má vysoký zmysel pre humor ale aj tak som nedokázal nejak pobrať komu by to mohlo prísť vtipné.To jest že takýto štýl humoru môže prísť vtipný iba niekomu kto nedosahuje IQ osoby nad 10 rokov prípadne mentálne zaostalému človeku.(Dúfam že to nebudeš brať ako urážku pretože to tak vôbec nebolo myslené a už si vôbec nemyslím že si hlúpy, práve naopak a [občas kvôli egu nezvolíme zrovna vhodnú reakciu-To je len poznámka k tomu egu a nemá nič s týmto textom.] samozrejme že chápem že niekto môže mať pekný deň a proste mu príde vtipná väčšina vecí na ktorých by sa za normálnych okolností ani len nepousmial.)


Mas tam palec hore :thumsup4: ospravedlnovat sa mi nemusis.. nijak si ma neurazil a mal som na steame aj pozitivne ohlasi.. proste som sa nudil v praci tak som si povedal ze si spravim sradnu, naschval sem postnem video "akoze mojho super skillu" nieze by som nebol jeden z najlepsich :D a pockam na tie reakcie aby som sa trochu pobavil... ale potom sa to trosku zvrtlo lebo niekto to zobral fakt vazne ( ano ty Vojta ) a urazil ma... a ja zas jeho a tak dalej

Swagrid
26-03-15, 11:13
BTW: pochybujem ze ho mas hruby 88,8 cm



Sry ale tohle mě rozsekalo :D :D

Dakota
26-03-15, 13:38
Čau upni zas nějaký hovno, dlouho jsem nic neviděl.

DarwiN
26-03-15, 14:30
Čau upni zas nějaký hovno, dlouho jsem nic neviděl.

nemyslis vazne toto, neprovokuj uz nikto neni zvedavy na hadky fakt nie. Mozes mi povedat kolko mas rokov lebo tato veta musela byt od 15 dietata. Chod si provokovat na ulicu , cipana. Kto to tu ma potom citat :/

The Keox
26-03-15, 15:21
Někdo si udělá nevinnou srandu a jediné co tu je->HATE...

Vojta provokuje a pise hovna jako ja a Unihoc

Dal ta Bhoper stejne sracky jako Vojta

a posledni Dakota ktery je tu novacek a nevi jak to tady chodi...

Eso? Doufam ze bdue dilu vic :DD nekdy si s tebou zajdu na classic a sem zvedavej jestli te nejak potrollim

:D Dal Ta Bhoper:D
26-03-15, 16:35
E:/ POZOR KEOX SE ZAPOJUJE



Někdo si udělá nevinnou srandu a jediné co tu je->HATE...

Vojta provokuje a pise hovna jako ja a Unihoc

Dal ta Bhoper stejne sracky jako Vojta

a posledni Dakota ktery je tu novacek a nevi jak to tady chodi...

Eso? Doufam ze bdue dilu vic :DD nekdy si s tebou zajdu na classic a sem zvedavej jestli te nejak potrollim

A mne to príde tak že si tá najväčšia do análu lezúca vec v tomto šírom svete :).
Ale máš bod za odvahu že zrovna ty napíšeš niekomu že píše sračky to sa musí nechať :thumsup4:.

E: A v neposlednom rade jediný nováčik si tu ty, pretože Dakota tu má registráciu v roku 2012,ja 2011 zatiaľ čo ty April 2014.

The Keox
26-03-15, 16:59
Kdyz nepocitam ucet na mem nyniz vyhozenem NTB tak sem tu od 2010...

Eso./digl
26-03-15, 17:19
Dakujem fanusikom za podporu :D pozeram ze cim dalej mi ich tu viac pribuda ale dalsie video bude az ked mi zas jebne v palici a nebudem vedet co od nudy ( Dakota tebe jebe non-stop :eek: )


BTW: poprosim moderatora okamzite a hned pomazat vsetky komenty od toho hovna Dakota.... :harhar:

BTW2: prosim uz mi nepiste ako nemam nadavat... pocul som to x-krat a zacina to byt otrepane :D

Dakota
26-03-15, 17:38
Zdravím, chtěl bych poprosit nějakého popeláře, aby sebral to smetí co má v nicku digl a aby mu ještě k tomu sebral tu modrou barvu z nicku, protože to k němu vůbec nepasuje.

Jinak Darwine, díky, že jsi mi napsal, vezmu si to k srdci.

Klimax
26-03-15, 18:14
co to tu pisu -,- btw. gj eso :thumsup4:

Eso./digl
26-03-15, 18:50
Zdravím, chtěl bych poprosit nějakého popeláře, aby sebral to smetí co má v nicku digl a aby mu ještě k tomu sebral tu modrou barvu z nicku, protože to k němu vůbec nepasuje.

Jinak Darwine, díky, že jsi mi napsal, vezmu si to k srdci.


Dobre uz choj dopace s tymi tvojimi mudrostami a srackami :D srandy bolo dost kamosko uz by aj stacilo... dalej ma netrapis takze uz ani reagovat nebudem. Doteraz to bola este ako tak sranda... ale

BTW: Diky Klimax :teehee: