PDA

Zobrazit normální verzi : AB - To sa vyklepe?nebo yoo! - Deathmatch 1



Jakokdybyholub1
24-03-15, 02:45
Nick: To sa vyklepe?nebo yoo!
Server: deathmach 1
Čas: 23.3.2015, 13:39+ mapa dust2



Deathmatch
23-03-2015 13:42:44
VALVE_0:0:1122173965
77.48.88.250
To sa vyklepe?nebo yoo! (http://csko.cz/bans/admin/add_ban.php?player_nick=To%20sa%20vyklepe?nebo%20y oo%21&player_id=VALVE_0:0:1122173965&player_ip=77.48.88.250&server_port=27020)
[pripojen]




Tento cheater má něco lepšího než opengl AB, ale stále je vidět, jak mu to kope, možná silentab.
Taky udělá jednu věc, přejmenuje se. Ne že by nemohl, ale je to už druhý cheater dneska, co jsem viděl.

Tento cheater bohužel vyžaduje zkušenějši oko...

Dust2:
http://csko.cz/hltv/27020/27020-1503231342-de_dust2.zip

Jeho řádění začína 3:43 kde můžete vidět kopání u těch dávrk po dvou nábojích, jejichž kulky jdou vždy na stejné místo - HS.
4:21 zajímavá trojice HS u druhého HS a první neúspěšné dávky na třetího můžete vidět škubnutí. Celkově lov na toho třetího je celý takový škubací.
tyto 3 HS později toho kola 4:42 přerostou v 6 hs. Další 3HS, dané ve fullautu ukazují na AB svým škubáním.
Poté přijde ještě další HS - sedmý toho kola, víceméně bych jej označil za hadru, ale je to 7 HS v řadě. Ne že bych lidem nepřál 7 HS v řadě, ale pravděpodobnost není zrovna velká, zvláště při jeho způsobu střelby.
5:15 všimněte si jak mu zas první dvě kulky z fullauta jdou přímo na hlavu a taky to škubání..
5:55 kopající HS, jeho HS spree stále pokračuje
po změně nicku _MadeinTekkos_
7:02 není to sice hs, ale povšimněte si toho strašně divného cukání sem a tam.
7:17 divný hs
7:56 2 HS - je vidět jasné škubání
Zbytek videa nechám na vás. Je to víceméně to sáme.

Divné věci na něm jsou tyto:
1. Střílí jako traktorista, ale má téměř každý kill HS s tím podivným cukáním.
2. Často se zastaví a nic nědělá (šteluje cheaty?)
3. přejmenoval se uprostřed hry na něco úplně odlišného

sCorp
24-03-15, 22:57
Sú 3 možnosti: 1. Som slab1 v rozpoznávaní takého to AB
2. Má AB, ktoré si nevie nijak raz nastaviť
3. Je clear

Prenechávam to na iného admina :think:

Jakokdybyholub1
25-03-15, 01:09
Ano s tímto hráčem jsem si byl nejméně jist, ale množství důkazů mě přesvědčilo.

Přidávám tedy další časování + další postřehy:

Myslím si, že má pokročilejší AB, takové, co lze nastavit, ať dává hs třeba jen na 70% killů a jen pokud míří v jeho směru. Funguje to tak, že pokud dá hráč třeba 3 HS zasebou, cheat se vypne a nezapne se dokud hráč někoho nezabije normálně nebo třeba několikrát nechcípne či neuplnyne nějaká doba.
Například silent AB nekope a nedává vždy hs:
5:15 - https://www.youtube.com/watch?v=7tiUUadDgKc

Pokud znova najdu některá videa o cheatech na youtube, postnu link.

Navíc mi tento cheat připomína jiné dva cheatery co tu na serveru před časem hráli:
Proff. a Explo! - oba měli pokročilý AB, velmi težce rozpoznatelný (hlavně jeden z nich) A oba měli vysoký hs : k. Až neuvěřitelně.

Jednou jsem si dělal statistiky ze statistik zbraní. Udělal jsem si rozložení pravděpodobnoti pro dané hs : k. Gaussovka měla pro colt4 mean kolem 0.36 a klesla téměř na nulu kolem 0.51 a pak následoval druhý zvon kolem 0.75. V tom druhém zvonu byli cheateři a lamy co nedokážou zabít nijak jinak než hadrou a hs. Dělal jsem to pro oldschool...

tento hráč má hs : k - 0.86 pro 19 killů, jinými slovy - 16/19
jeho druhý nick má hs : k 0.64 z 33 killů, jinými slovy - 21/33
Celkově tedy 0.71.

Co je taky zajímavé je toto:
Dle statistik - Headshots per Kill: 0.4846 (0.8421*). Tedy dříve se pohyboval v normálních číslech a najednou *RUP* dvojnásobný HS : K

Tady je výčet časů, které se mi nelíbí:
4:22 - míří mimo ale dávka jde na hlavu - zpomalit
4:24 - míří odost mimo ale první kulka mu jde rovnou na hlavu - zpomalit
4:33 - tyto tři HS ve fullautu se mi vůbec nelíbí, chvílemi to vypadá, že mu to jinak kope a hlavně mu to méně kope a namiřuje na hlavu.
5:33 - tyto 2 HS se mi také nelíbí, všimněte si kam míří a zvláště pak u druhého HS.
6:16 - zpomalte si a uvidíte, že nemíří na něj, ale dávka jde rovnou do hlavy
7:03 - to cuknutí je tam strašně nepřirozené.
7:15 - zase nemíří na něj, ale první rán HS
10:22 - míří mimo něj, ale při výstřelu mu dávka jde rovnou na hlavu, pusttě si normální rychlostí i zpomaleně
10:29 - nemíří mu na hlavu ale na třísla a přesto mu jde první kulka na hlavu
12:21 - za letu nemíří na něj, ale přesto první rána rovnou do hlavy


Tyto časy jsou si všechny moc podobné, pokaždé míří mimo ale dá hned HS, kdyby to byl jeden,dva případy nic nečeknu ale 7 během jedné mapy?:
4:22 - míří mimo ale dávka jde na hlavu - zpomalit
4:24 - míří odost mimo ale první kulka mu jde rovnou na hlavu - zpomalit
6:16 - zpomalte si a uvidíte, že nemíří na něj, ale dávka jde rovnou do hlavy
7:15 - zase nemíří na něj, ale první rána HS.
10:22 - míří mimo něj, ale při výstřelu mu dávka jde rovnou na hlavu, pusttě si normální rychlostí i zpomaleně
10:29 - nemíří mu na hlavu ale na třísla a přesto mu jde první kulka na hlavu
12:21 - za letu nemíří na něj, ale přesto první rána rovnou do hlavy

Taky se mi zdá že si neustále snižuje tu pravděpodobnost hs, během hry několikrát stojí na místě.

Abych tedy shrnul evidenci:
1. náhlý skok v hs : k z 0.48 na 0.84.
2. přejmenování během hry na úplně odlišný nick.
3. příliš mnoho hs zasebou.
4. příliš mnoho hs z první rány, když nemíří na cíl.
5. fullauta fungují až moc dobře a mění se kopání.

Každopádně to vyžaduje další oči, nejlépe tak :moqq a další.

sCorp
25-03-15, 10:54
Pozrel som si všetky časy normálne aj spomalene a taktiež aj zvyšok dema a myslím si, že tam je to silent AB, ale ešte by to mohol niekto pozrieť

Jakokdybyholub1
25-03-15, 12:37
Ještě jsem se díval na jiného hráče v tom videu - "Medi(c)k".
A ještě více mne to utvrdilo, že "To sa vyklepe?nebo yoo!" něco má.
Podíval jsem se na pár časů, kdy Medi(c)k dal z první rány hs a co jsem zjistil? míříl na hlavu.
Taky mi to pomohlo znormalizovat si dojem.

ParadoXX
26-03-15, 18:49
hltv je clear
Edit: Ještě k tomu videu na youtube.Vůbec nevíš,o čem mluvíš,chlapče.Každej aimbot je poznat.

Jakokdybyholub1
26-03-15, 20:30
Rád bych věděl, co si myslíš o těch časech, jak je vysvětlíš? Ne jen clear...
Taky u soudu neřekneš na: "Našli jsme části otisků na zbrani, které odpovídají obžalovanému."
"To bude clear. Další evidenci prosím."

Vyvracení typu, nepřesnost dema spadá do spekulací.
Samozřejmě, do spekulací spadají i ty časy, co jsem uvedl. Problém je ten, že jich je hodně a tak vyvrácení u všech pomocí nepřesností není dobré.
To je jako když:
A: "Našli jsme vlas obžalovaného v místě činu."
B: "To tam náhodou zavál vítr."
A: "Taky jsme tam našli otisk jeho boty."
B: "To tam náhodou prošel člověk se stejnou botou."
A: "Svědci viděli člověka v zelené bundě opouštět místo činu."
B: "Takových zelených bund je."
A: "Našli jsme v kapse obžalovaného bankovky, na kterých byly otisky oběti."
B: "Ty se k němu pravděpodobně dostali oběhem."
....
Při založení threadu jsem na nepřesnosti myslel.

Celkově jsem na to šel takto:
1. podíval se na rozložení pravděpodobnosti hs : k.
2. Podíval se, že dal dostatek kill (ať to není hs : k = 1.0 při 3 killy a 3 hs)
3. podíval se na historii jeho hs : k, je tam ohromný skok
4. podíval se, zda to není úplná lama (úplné lamy mají vyšší hs : k )

Všechny čtyři body byly splněny, tak jsem se šel podívat, po nějakých podezřelých časech.

U prvního jsem si říkal, to může být ještě náhoda.
U druhého jsem si říkal, to může být nepřesností.
U třetího jsem si říkal, stále ok.
Ale těch času je tam prostě moc...

Taky ta podpůrná evidence v podobě častého stání na místě (některé cheaty mají opravdu rozáhlé, mnohonásobně zanořené menu) a přejmenování.

Každopádně jsem to chtěl dát na fórum, ať se na to mrkně i někdo jiný.

Offtopic:
Nechci vypadat jako chytrák, ale ty znáš všechny aimboty? Trocha hledání a najdeš jich desítky, skoro stovky. Naopak si myslím, že některe aimboty nepoznáš přímými metodami, ale pouze doprovodnou evidencí a opravdovým bádáním.
To youtube video jsem uvedl jen jako příklad jiného aimbotu než nejbežnějšího v opengl.

Například: řekni mi, jak by jsi poznal AB tady u tohoto hráče: expLo !
http://csko.cz/dema?UPD=YnzNThXT (začíná hrát od 5:00)

Jakokdybyholub1
26-03-15, 22:16
Myslím, že můžete locknout.

Respektive, bych počkal tak ještě na jednoho dva další adminy (velmi bych ocenil :moqqa, ale nevím, kde je mu konec)), ale to bude asi stejně jen mrhání času protože:

Nemyslím si, tento hráč dostane ban. Důkazy, co jsem předložil, nespadají do dnešního zdejšího standardu pro banování.
Tyto standardy chápu a na svém serveru bych je taky takto zavedl - nebanovat, pokud je nejmenší pochyb o důkazech.

To, co zde teď řeším, není tento konkrétní hráč, ale spíše způsob hledání cheaterů. A to se hodí někam úplně jinam na fórum, než sem.

ParadoXXi, nepožaduji tedy již více vyvracení mých argumentů.

Děkuji za váš čas.

Majkulka
26-03-15, 22:24
Ten první má na 100% silent aimbot, zpomalil sem si čas 4:22 a podíval jsem se přesně kde ty kulky letěly u obou letěly mimo hlavu, ale stejně dostali zásah do hlavy. Stačí si to po 7 setinách přehrát zpět, jít do spect modu dát si to na čas 4:21 nastavit si pohled na prvního Ts, kterého zabije a čekat kde se ty kulky ve 4x zpomaleném záběru objeví, samozřejmě že 2 metry od hlavy tak i u druhého.
Přesný čas kdy se ta kulka objeví na zdi mimo hráče který stejně dostane hs 4:22:98 a u druhého Ts 4:24:14.

Majkulka
26-03-15, 22:26
hltv je clear
Edit: Ještě k tomu videu na youtube.Vůbec nevíš,o čem mluvíš,chlapče.Každej aimbot je poznat.

Mýlíš se, ne každý jde poznat.

riposvk
27-03-15, 17:19
"Dobrý lovec si keď si už lovcom bol" . Pridám sa aj ja ohľadom časov 4:22 , 6:16 , 7:15 a 12:21. Stávajú sa aj mne haluze ale tu je evidentne vidieť že to nieje prirodzený aim. Počas mojej CHeatHunter kariéry som sa stretol aj so silentAB a môžem povedať že toto vypadá nato. Keď si nájdete podobný cheat , stiahnete si non-steam , nahráte samých seba proti botom s týmto a potom si to pustíte, bude to vypadať na 99% asi takto. Asi pred 13timi rokmy keď som hrával s kaviarni na LANke s kamošmi, sice 1.5 cs , skúšali sme cheaty a poviem že sa pamätám na pár veci čo sa tam dalo nastaviť. 3 hlavy a potom sa vypínalo na celé kolo. Range (okruh) okolo hlavy kedy sa má aktivovať tzv. cukanie. Takže keď si mieril na neho pol metra mimo, nič sa nedialo práve pri fullaute, musel si klikať kým si nedosiahl napr. 2 hitboxy od hlavy , potom ti to pomohlo mu to narvať do gebuľe. Samozrejme hotkey na vypnutie celého hacku. Príklad na moderné hacky : http://combatarms.wikia.com/wiki/Ghost_Aim , http://www.tobys.dk/css/tag/silent-aim/
Neviem ako to je teraz vzhľadom nato že takéto veci ja nepotrebujem keď sa vrátim z práce a chcem sa odrelaxovať pri CSku. Podruhé jeho staty, keď som si nebol istý tak som si pozrel http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3655675# a videl som najviac zasahované miesta. Pri dobrom hráčovi to bolo ľavá ruka najviac a hruď , hlava rovnomerne. Pri cheaterovi hlava, ľavá ruka. Tu je príklad dobrého hráča : http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1210397# . Je to iba názor hráča ako mňa , snáď kompetentný to vyriešia tak ako majú.