PDA

Zobrazit normální verzi : Staznost na admina Ivan Bogdanov



stop_r
24-03-15, 14:30
Prave teraz som hral CoD fy maps, ked som dostal s maximalnou koncentraciou a autodestrukciou kick od tohoto pana admina.

Robil som admina nie kratky cas u vasej konkurencii, ked sa admin nevedel ovladat, nemal u nas co robit.


Dnes to zacalo tym, ze som sa ho spytal ci hra vzdy s vysokym lvl. Zevraj ano, expi ho az do 200, ci mi na tom nieco vadi. Reku nie, len mi pride zvlastne ked si niekto honi s lvl 140 ked ostatny maju 30. Ak som ho tym urazil, tymto sa mu chcem ospravedlnit. On namiesto upozornenia aby som ho neurazal (zato by sa urazil opat iba niekto kto to berie vsetko nejak vazne), odpisal ze si honim jedine ja. Dalej som ho par krat odpalil spominanou autodestrukciou, a zevraj mam demenciu. Ked som sa ho spytal ci ma uraza tak napisal ze konstatuje iba jasnu vec. Ohradil som sa, ze on dava za kkt ban (tusim vcera dostal hrac za kkt ban), a on sam pise ludom demence, odpisal ano. Napisal som mu zvlastny chalan a dalej ho veselo odpaloval. Potom som napisal vetu, ked porodila takeho narkomana. Bez toho aby som uviedol prvu strofu tej sracky co niekto kedysi vyprodukoval na chudaka Taslera. Prihlasil som sa naspat a spytal sa asi 4 krat zaco som dostal kick, odpovede som sa uz nedockal.

Uznavam, bola to provokacia s mojej strany, ale potvrdilo sa mi to co som predpokladal. Tento admin nezvlada ked sa ho niekto co len trosicku dotkne. Nezvlada ked ho niekto poraza ked je vysoky lvl a ja mam 30. Neriesi situaciu tak ako ma. Neprislo mi ziadne upozornenie. Navyse, zrejme nezvlada ani staznosti na seba. Pocas pisania tejto staznosti mi prisla od neho cez chat sprava.

Citujem:
Byznis: kludne si tu staznost dopis - po nej ti dam rovno ban za navazanie sa do rodiny , dobre poznam ten text co si tam hodil , mna taky zasrant ako ty urazat nebude


Opat by som sa rad ohradil voci jeho spravaniu, vyhrazaniu, mozno zastrasovaniu, a nadovsetko urazaniu. Neviem kolko ma pan admin rokov, ale nie kazdy je zasran a nie kazdy kto tu hra ma 20. Je to tazko uveritelne ale ja sa tu chodim zabavat, napriek tomu ze som starsi a taketo spravanie admina je podla mna osobne, nepripustne.



Nakoniec by som podotkol ze som nic neprikrasloval, nechcem zo seba zhodit vinu za tu provokaciu, avsak musim povedat ze som ho nijak neurazil, kdezto pan admin Ivan sa do mna navazal par krat. To by mi aj bolo jedno, keby mi nezrusi kickom autodestrukciu s koncentraciu.

Jarny ^|
24-03-15, 14:41
Potom som napisal vetu, ked porodila takeho narkomana.

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

stop_r
24-03-15, 14:45
V pohode, tvrdo ma potrestajte, napriek tomu ze som ho nijak neurazil. Ja to znesiem. Provokaciu som si priznal, ale od urazania to ma daleko. Mohol by som sa tu ohanat laktami ze som to nepisal jemu, a ze som nenapisal tu prvu strohu, a ze som to napsial len tak do vetra... bla bla, ano provokoval som ho. Nemal by ale admin podobne provokacie brat s usmevom a ked tak ma varovat? Keby mu napisem ze je narkoman, ok... ale toto
Len dufam ze si cital aj ten zvysok.

Byznis
24-03-15, 14:49
Takze takto , stale ti v hre vadi ked niekto hra v velkym LVL. Ten Lvl si kazdy musi sam vyexpit, kedze mam dva levely 200 tak expim dalsi kde mam 145. To ti evidentne vadi. A ano napisal som "dmnce" na to ze len co si dostal autodestrukciu tak si behal ani si nestielal len si sa odpaloval ako aj TNT - co viac hracov napisalo a dokonca niektori aj odisli.
Zvlastny chalan ? No ja som sa ta nepytal aky si ty , tak neviem preco ma povazujes za zvlastneho.
A ano napisal som ti to lebo som vedel ze sa ides stazovat , no ty si dostal kick , za navazanie sa do rodiny a ides zo seba robit nevinneho. Vadsinou to hned banujem dostal si kick

VYSVETLENIE :
moj nick v Hre : Ivan Bogdanov

Tvoja narazka smerovala namna a moju mamu , zato si doskal kick.
toto si napisal ty : ked porodila takeho narkomana. (vies dobre naco si narazal)
Text ten pesnicky s ktorej si citoval : s kým asi tak jebala Ivova mama, keď potom porodila špinavého narkomana
Evidentne si mi narazal na rodinu. Na CODe som casto a vadsinou sa snazim aby tam bol poriadok lebo si tam robite co chcete a potom ste este neviniatka. Zato sa tam aj k takim neviniatkam ako ty chovam...
Ban - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=140263
Nabuduce si rozmysli co pises

stop_r
24-03-15, 14:51
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Ivan Bogdanov
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'navazanie sa do rodiny'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:54047732'
[AMXBANS] Tvoje IP: '217.31.36.30'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
HLTV z tohoto serveru je ke stahnuti na www.csko.cz
Ivan Bogdanov dropped
Ivan Bogdanov has left the game
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


Podavam aspon formalne samozrejme aj staznost na ban na 3 dni za navazanie sa do rodiny.
Opat by som vyzdvihol, ze som nikoho neurazil, a uz vobec nie do rodiny.

s vacne nehynucou laskou, stop_r

stop_r
24-03-15, 15:03
Ano, musim sa priznat, vadi mi ked hrame svetci nizke lvl a niekto hra velky :) Ja mam tiez velky lvl, ale snazim sa svojimi lvlmi prisposobit aj ostatnym hracom.

Autodestrukcia je item ako kazdy iny, sam pises najprv ze si kazdy musi vyexpit vacsi level. Snazil som sa o to, ty si to nezvladal.

Za zvlastneho ta povazujem s viacerych dovodov :) ale ja za zvlastneho povazujem kde koho, mozno som zvlastny ja :)

A ano napisal si mi lebo si videl ze sa idem stazovat :D niet co dodat.

Moja narazka nesmerovala vonkoncom na tvoju mamu. Ak som ta urazil, opat sa ti ospravedlnujem, co som uz ucinil v prvom prispevku :)

No a nakoniec, musim sa zasa ohradit. Prosim, neurazaj ma a nesnaz sa ma vykreslit ako niekoho kto uraza ostatnych hracov, robi si tam co chce a tvari sa na neviniatko. Som clovek, sem tam tam niekoho urazim. Vacsinou su to 13 rocne decka co urazaju vsetko okolo, pocuvaju rap a myslia si ze su husty typci :) Len si ale skus pozriet chat co tam ja vsetko pocuvam a ako na to reagujem. Skus si pozriet chat za posledne dva tyzdne a uvidime kolko tam bolo na mna urazok a na kolko som s toho reagoval :) Zasa ma len urazas, este aj tu.

zo srdecnym pozdravom, stop_r

Ridik :D
24-03-15, 15:09
bud rad za 3 dny.

Byznis
24-03-15, 15:10
ano pisem neviniatko. Mne islo hlavne o tu jednu vetu ktoru som hore zvyraznil. Nebola urcite mierena namna ze ? Zaujimave , otom sa vyjadri. Len tak ta napadol ten text a zhodou nahod som mal ja nick Ivan nie ?

Eso./digl
24-03-15, 15:39
Ban je na mieste, staznost sa zamieta

stop_r
24-03-15, 15:45
to ridik: vidis snad nejaku ziadost v teme ziadosti o unban? Aj ked som tu akoze formalne proti tomu banu protestoval, pre mna za mna si ho tu nechajte. Jedine co ma serie je, ze som dostal za, neviem vyse 10 rokov hrania cs, ban. A este aj takyto zbytocny. Ale co spravis, to je zivot :) btw tvoja podpora nieje vobec prekvapujuca vzhladom na tvoj podpis jeden za vsetkych, vsetci na jedneho, a hocijaka provokacia moze byt tvrdo trestana. Ty sa tiez rad vyzivas v banoch vsakze ? :D Nieco ako doktori. ked doktor nieco doserie a nezvladne situaciu, vzdy ho iny doktor podpori, aj ked su uhlavny nepriatelia. Nikdy predsa nevies kedy budes potrebovat podporu ty.


Tymto som tu skoncil. Toto je moj posledny prispevok. Vsetci riesia moj ban, co nieje podstata. Verim, ze ked si to bude citat niekto s rozumom, uvidi ze admin situaciu nezvladol, reaguje prehnane, uraza sa a uraza inych, sprava sa povysenecky, vyhraza sa v chate ked niekto pise staznost. To bol ciel tohoto topicu a nie moj ban. Na ban sa vysrat.

A kedze je to moj posledny prispevok, to najdolezitejsie.
to byznis: citas to vobec ? ved hned v prvom prispevku som napisal ze sa nevyhovaram, a ze som ta chcel provokovat. Ale nie urazat a uz vobec nie tvoju mamu. Ak si si to naozaj zobral k srdcu a beries to pre boha ako urazku na mamu, tak to prepac. To som skutocne nechcel. Dufam ze ospravedlnenie beries. Cakal by som od cloveka s nickom mrtve deti v plote inu uroven urazenia. Tak este raz, urazit som ta nechcel, a uz vobec nie mamu. Sorry bro.

grEy
24-03-15, 15:55
Neopodstatnena staznost. Uz to sem niekto dal, tak ti to sem dam znova:

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Co na tom nechapes? Podla toho, ako pises a reagujes ta serie jedine to, ze si dostal ban a nie spravanie admin, pricom obe tieto veci boli na mieste, nakolko si sa spraval arogantne a admina si vyslovene vyprovokoval. Sam si si napisal dovod banu do staznosti a chces tu tvrdit, ze to nebolo mierene na admina, ktory ta za to zabanoval? Nebud smiesny. Pockaj si kym vyprsi ban a potom sa dalej hraj...

stop_r
24-03-15, 19:25
Ste normalny ty vole? Ja svoj unban neriesim... pisem to sem asi po desiaty krat.

Cize ti pride normalne spravanie admina:

Ked mi napise ze som dement. Bez toho aby som ho hocijako pred tym urazil, provokoval alebo sa ho dotkol? Ked sa da brat veta, porodila takeho narkomana, bez hocijakej provokacie a urazky pred tym, bez hocijakeho konfliktu brat ako urazka, ja beriem ked mi napise demnecia, ze tym mysli ze som dement. Ako inak.

Takze, dokazes odpovedat ANO na otazku ci ti pride normalne ked mi ADMIN napise ze som dement?
Dokazes mi odpovedat, ANO JE TO NORMALNE ked sa ho spytam ci mi pise ze som dement a dava ban za kkt, jeho odpoved ano. Vobec je normalne ked admin uraza hracov na fore? Nemate tu nejaky kodex ako by sa mal spravat admin?
A je normalne, ze sa rozhodne potrestat ma kickom za prapodivnu urazku, ale na ban za tri dni sa rozhodne az ked sa na neho na fore stazujem??? To ti tiez pride normalne spravanie admina? A vobec je normalne ked sa mi cez postu vyhraza ze ma zabanju ked svoju staznost dopisem?? To ti tiez pride, ako pises na mieste?

A potom neskor mi tu napise zasran? Co ked sa ma to dotklo, pise ze sa tvarim ako neviniatko a robim si tam co chcem. Nic take nerobim, citim sa tym dotknuty. Ale vsetci riesite moj ban. Ja sa na ban mozem vysrat, ja sa tu nestauzjem na ban. Ako by som aj mohol, ked som pisal tento topic ziadny ban som nedostal. A opat sme pri tom. Pride ti normalne ze som vlastne ban dostal za staznost na admina?

Ak ti toto vsetko pride ako normalne spravanie admina tak s panom bohom aj s celym admin tymom...

stop_r
24-03-15, 21:44
nj, to som si myslel... nikto nic.. :D

grEy
24-03-15, 22:21
Nema zmysel ti odpisovat. Napises to iste, len v inej forme.

Byznis
24-03-15, 22:49
K tomu DMNCE co som ti napisal v hre - ano tak srala ma ta autodestrukcia a bolo uz fakt ubohe kazde kolo len pobehovat a odpalovat sa - aj hraci to pisali
a ano pride mi normalne spravanie admina ked zabanuje cloveka za nadavanie alebo navazanie sa do rodiny - je to v pravidlach , ked tebe pride normalne urazat niekomu rodinu a potom sa spravit ze ty nic (ze zrazu si tak nemyslel) ... potom si premna "zvlastny ty"

Ste normalny ty vole? Ja svoj unban neriesim... pisem to sem asi po desiaty krat.

Cize ti pride normalne spravanie admina:

Ked mi napise ze som dement. Bez toho aby som ho hocijako pred tym urazil, provokoval alebo sa ho dotkol? Ked sa da brat veta, porodila takeho narkomana, bez hocijakej provokacie a urazky pred tym, bez hocijakeho konfliktu brat ako urazka, ja beriem ked mi napise demnecia, ze tym mysli ze som dement. Ako inak.

Takze, dokazes odpovedat ANO na otazku ci ti pride normalne ked mi ADMIN napise ze som dement?
Dokazes mi odpovedat, ANO JE TO NORMALNE ked sa ho spytam ci mi pise ze som dement a dava ban za kkt, jeho odpoved ano. Vobec je normalne ked admin uraza hracov na fore? Nemate tu nejaky kodex ako by sa mal spravat admin?
A je normalne, ze sa rozhodne potrestat ma kickom za prapodivnu urazku, ale na ban za tri dni sa rozhodne az ked sa na neho na fore stazujem??? To ti tiez pride normalne spravanie admina? A vobec je normalne ked sa mi cez postu vyhraza ze ma zabanju ked svoju staznost dopisem?? To ti tiez pride, ako pises na mieste?

A potom neskor mi tu napise zasran? Co ked sa ma to dotklo, pise ze sa tvarim ako neviniatko a robim si tam co chcem. Nic take nerobim, citim sa tym dotknuty. Ale vsetci riesite moj ban. Ja sa na ban mozem vysrat, ja sa tu nestauzjem na ban. Ako by som aj mohol, ked som pisal tento topic ziadny ban som nedostal. A opat sme pri tom. Pride ti normalne ze som vlastne ban dostal za staznost na admina?

Ak ti toto vsetko pride ako normalne spravanie admina tak s panom bohom aj s celym admin tymom...

stop_r
25-03-15, 00:47
Cize tvoja urazka na mna je v pohode, to nieje na ban ano? Za to moja urazka bola drsnejsia, ta bola na kick, v pohode. Ale ban az za to, ze som sa na teba stazoval? To si neriesil ziadnu urazku chlapce. To si riesil svoje posramotene a urazene ego, ze si niekto dovolil na teba pisat staznost.

Smiesne na tom je, ze nikomu to nevadi. Ani to ze si mi napisal dement, ani urazky na mna tu na fore, ani vyhrazanie sa, ze mi das ban ked dopisem staznost a ani ten nasledny ban. To je zvlastne.
Bol by som rad keby sa k tomu vyjadril aj niekto kompetentny, niekto tebe nadriadeny. Nemusime s tym otravovat zrovna Kotla, ale iste tu funguje nieco ako hl. admin alebo podobne. Nie len dvaja adminikovia kamarati a nejaky staly clenovia ci co to tu mate za komunitku. A ked sa k tomu uz bude niekto vyjadrovat, aby neriesil moj "zasluzeny" ban, ale aby riesil tvoje spravanie. Este som tu od nikoho nevidel nic k povodnemu topicu ohladom mojej staznosti na spravanie teba ako admina. Furt sa riesi len moj ban, ktory ja vobec riesit nechcem.

Jarny ^|
25-03-15, 00:51
Nič ma do toho,ale už sa tu vyjadrili aj iný admini ako Bzns :)
Že je ban na mieste,a aj ja si myslím že mal by si byť rád za tie tri dni,natrafil si ešte na dobrého admina :)
Chill :)

stop_r
25-03-15, 01:03
Opat riesis moj ban, ktory ja riesit nechcem. Vytrvalo a stale :D:D

ja sa pytam ci si moze admin dovolit to co on, urazanie v hre, urazanie na fore, vyhrazanie sa cez chat a banovat bezdovodne dodatocne

Ja som bol za moju pseudo urazku potrestany ako uznal za vhodne, kickom. Uz to nazancuje ze asi nebol az taky urazeny ako sa teraz velmi tvari. Navyse, ja som ho urazil az pre to, lebo on mne pisal ze som dement. Ja mam autodestrukciu rad. A kopec ludi s ana nu stazuje. Ale vies co, predstav si, niektory to beru s humorom. Vedia s abavit a vedia ze je toi hra. Ale pan Byznis, husty admin mi napsie ze som dement. Ja sa pytam ci si to moze ako admin dovolit, urazim sa a nasledne ho urazim tiez. Za co mam kick a neskor koli staznosti ban. Keby napisal nieco ako mnohy iny, jzs stope padaj s tym uz do riti ty slizke spinave hovado haha smile lol.... neurazim sa, neurazim jeho, ale bavim sa, spolu s nim, dalej v hre.

A dalej, ja som sa za svoju urazku uz ospraveldnil, on sa neospraveldnil za nic, namiesto toho sa navazal dalej tu na fore do mna. Snazil sa zo mna spravit niekoho kto niesom, niekoho rozmaznaneho kto si robi v hre co chce a on chudacik adminik malicky sa tam vlastne len snazi udrzovat poriadok. Hovno. S lvl 30 som ho killoval aj ked on hra s lvl 150, nevydrzal to, zoskratoval a dal urazil ma. Nasledne na to som urazil ja jeho, dostal som kick. Idem sa stazovat na forum, vyhraza sa mi banom, ktory dodatocne aj dostanem.

Toto je normalne? Lebo ban za urazanie do rodiny, v pohode. Ale ma sa takto spravat admin? Ved on do riti urazil najprv mna. Nasledne na to ja jeho.

stop_r
25-03-15, 01:11
Ale v jednom mas pravdu :D chill... som zvedavy ci si niekto zodpovedny tento topic vsimne, a ci to bude aj nim len zakopane vetou, ban je spravodlivy nestazuj si, lock. Ziadna odpoved na spravanie sa admina :D Dokonca by som sa ani necudoval navyseniu banu, kedze mozem za tu drsnu urazku byt vlastne rad za tri dni :D

zasraty establishment ako vsade inde :)

Eso./digl
25-03-15, 01:30
Pochop ze je rozdiel medzi tym ked sa chovas ako dement a admin napise do chatu dmnt a ked ty bezdovodne zautocis na jeho rodinu... si ako myslis ze admin je tu len na to aby ako chuj banoval a pomahal serveru a nasledne sa nechal osocovat? Raz ked sa chovas ako dement preco by ti nemohol napisat ze si dement? Vsetci su mudri ako modra farba nic neznamena a ze admin je tak isto len hrac... tak prosim pekne preco by aj jemu nemohli prasknut nervy? Tiez je len clovek..

Dakota
25-03-15, 07:51
Zas další prkotina, kterou by vyřešilo mute nebo odpojení admina na jiný server, podle toho co tu píšete, tak admin ho vyprovokoval a ani se nedivím, že se do tebe pustil.
:whip: :bruce_h4h:

Zoyer
25-03-15, 08:00
On se chova jako dement protoze pouzival item ktery mu padl? Potom dostal kick za tu vetu tzn ze za nu uz byl potrestan takze tenhle ban je za co? Bylo to tak ne?

Byznis
25-03-15, 09:16
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:50:37 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r IVAN TY HRAS VZDY ZA VYSOKY LEVEL ??
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:50:50 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov expim vzdy do 200
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:51:18 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov a co je natom ? expit 1 class
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:51:49 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r nic.. len je to divne ked vsetci hrame s nizkym lvl a ty si tu honis.. ale tvoja volba, vsak je to len hra..
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:52:07 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov honis si tu akurat ty ...
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:03:43 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov dmnce toto (tu som asi napisal to Dement - aj ked som napisal Demencia 2ja ste mali auto a stale ste sa odpalovali pol hracov odislo a vzdy ked si sa este odpalil hlavne primne tak to ta asi najviac tesilo ....)
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:52:16 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r admin by nemal urazat
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:03:55 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov neurazam - konstatujem

COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:04:16 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r za kkt davas ban ale niekomu inemu napises demnece ano ? (to zaco som dal ban si sam vedel tak tu zase netrep - mal si dokonca toho hraca vtedy mute - tak nevytahuj blbosti)
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:04:31 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r zvlastny chalan (toto prve ma uz urazilo - aky zvlastny co je namne zvlastne ze banujem ked neni poriadok? a ked hrac uraza admint team alebo ostatnych?)
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:04:44 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov ty si zvlastny (normalna odpoved)
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:09:00 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r ked porodila takeho narkomana... (jednoznacna provokacia od teba - vysvetlil som to uz v inych postoch)
nasledoval kick - potom si ostal v specte (vadsinou ze taketo urazky kick nedavam no hned som vedel ze uz si na fore a isiel si sa stazovat - no najskor si mal pozriet na seba - co si spravil - hned som ti pisal spravu ok stazuj sa a dam ti ban rovno (ktory ti mimochodom patril za narazky na rodinu a urazanie admina - pravidla)
ked si bol v specte a pisal bezdovodnu staznost :
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:13:54 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov nabuduce si take sracky nechaj do skoly , pre rovesnikov - este raz zbadam hento a letis s banom

No a kde sa tu spravam akoze zle ? vsetko to len nafukujes prekrucas , davas sem ospravedlnenie ktory ti ja absolutne nezerem ... a to je uz vsetko k tebe aby ADMINI - Normalny (ked podla teba ja som zvlastny) videli ako tu evidentne klames , a snazis sa navodit dojem ze ja som ten zly... Dovidenia - uz sa opakovat nebudem lebo stebou to je jak s pokazenou kozou - len beeeka beeeka otom istom


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=updIuTcpVXA#t=82 pre Upresnenie asi tvoje oblubene video - s ktoreho si mi poslal uryvok - text : 1 :20


E: Zoyer jemu nejde o ban - jemu vraj ide o moje spravanie
Asi ako admin budem ludi (ktory inak nazyvam inak ako ludia ,ale nechcem tu hresit) chvalit zato ze mi nadavaju do rodiny ...

A ano mam svoje EGO - a to sa vola HRDOSŤ , uz sa viacej k tejto staznosti nevyjadrujem , povedal som uz vsetko , dokonca som sa musel viackrat opakovat aby to asi niekto pochopil , ale nepochopil. THE END

ObriJahoda
25-03-15, 12:30
Koukam ze si kazdej stezuje ja bych mu ten ban prodlouzil jestli je admin v pravu necetl jsem kvanta prispevku a ani cist nebudu ,ale veta je pecka kazda provokace bude tvrde trestana tu si nabinduju a budu pouzivat I na serveru az me nekdo bude provokovat

M3TR0
25-03-15, 15:48
Toto so napisal aj Stop_r ma tiez sere lebo dostanem auto a par krat je si pre srandu jebnem s autom a ostatny pisu dement a ked to zahodim a zacnem ich tam killit s medicom 89 tak mi pisu dement aj ked nemaju preco.
Nick v hre s 2 IP banmi: _M0NST3R_ _P0W3R.

Ridik :D
25-03-15, 15:53
lockne uz nekdo tu sracku ? uz se tu matla pate pres devate.

stop_r
25-03-15, 18:13
Drahy moj pupacik milovany,

po 1, Dakujem ze si si dal tu namahu a zhrnul si tu chatlog. Aspon vidiet ze ja niesom ten co to tu zahmlieva a hend v prvom prispevku je vsetko co si tam skopiroval.
po 2, Ty ako admin si tymn padom urazal mna aj hraca TNT a opisoval si nase spravanie ako dementne. Pri mojej otazke ci ma urazas si odpisal ze konstatujes pravdu. Tu si ty mna, a nie len mna urazil ako prvy.
po 3, Aj keby som ti napisal nieco omnoho horsie ako som ti napisal, a keby som to napisal aj ako prvy, ty ako admin nemas pravo urazat ostatnych hracov.
po 4, Moju urazku si potrestal kickom a ban som dostal DODATOCNE koli tomu ze som sa stazoval na fore. Vyhrazal si sa mi ze to spravis ked sa budem stazovat a aj si tak urobil. Gratulujem, pridem si ako v Tibetan v Cine.
po 5, Robis tu na fore zo mna debilka, ktory sa ta snazi ociernovat a dalej ma urazas, co som tu uz zvyraznoval, pricom ja som ta uz nikde potom, a ani pred tym neurazil. Dokonca az teraz som si vsimol ze si mam take sracky nechat pre mojich rovesnikov v skole. Pozeral som kolkoze to mas rockov starky v tvojom profile a mozeme si kludne tykat, som len o rok mladsi od teba. Avsak vidim ze nase spravanie je na trosku inej urovni :D
po 6, Moje "asi" oblubene video som nikdy nevidel, poznam len ten rym, a ako si cital aj to zle kedze som poplietol spinaveho s takym.
po 7, Opat by som vystrihol tvoju vetu s posledneho prispevku, ze tu evidentne klamem. Citim sa tymto urazeny, kde som klamal? Od prveho mojho prispevku som napisal viac menej presne od slova do slova ako som si to pamatal celu nasu komunikaciu.

s vecne nehynucou laskou, tvoj stop_r
ps: odpoved na zoyerovu otazku sa da uplne jednoducho, a to ANO, je to tak, alebo NIE, nieje to tak. Ale to ty nemozes kedze by tam muselo byt ano vsakze? :D

to zoyer: dakujem ze to chce niekto konecne riesit
to obrijahoda: prispevok naozaj na urovni. Sice som to necital ale ban mu predlzte... :D Admin na svojom mieste. Pocul si niekedy ze ked nemas co povedat, je lepsie byt ticho?? :D
to Ridik: moja staznost na admina ktoru zatial nikto zodpovedny neriesil je podla teba sracka? Dalsi perfektny prispevok do diskusie :D Obrazok o tebe som si uz stacil urobit s tvojho avatara, podpisu, a reakcii v tejto teme :D

Ridik :D
25-03-15, 18:58
napis si kotlovy pmku at te konecne do prdele posle on a bude to kompletni.

stop_r
25-03-15, 19:40
Tlieskam nam tvojim dalsim vygrcom pan admin :D Naozaj spravanie na urovni vhodne reprezentovat kotelnu :D:D

Byznis
25-03-15, 20:35
stop_r mozem sa spytat ? ty si nieco potrebujes dokazovat ? a potrebujes este aj Kotelnu urazat ? ja neviem asi som ta malo poznal v hre ale tu tak to si sa ukazal .. kde si robil admina ak smiem vediet ?
E: a neviem koho fakt TY reprezentujes . asi stratilsavhrechudacik.com
Musel som lebo uz mi pisalo xy ludi ze co riesis

'Seiter
25-03-15, 20:56
JUDr. abSeiter_ ve věci stop_r vs Byznis:

Hráč i admin spolu vedli neformální rozhovor, který nepřekračoval herní konvence na serveru, excesu se jako první dopustil hráč stop_r, když urazil admina citací z výše uvedené skladby, která už byla za hranicí slušnosti. Admin se proto uchýlil k trestu "vykopnutí ze serveru" s následným retrospektivním banem, který nepovažuji za příliš šťastný, nicméně jeho délka a příčina jsou obhajitelné.

Hráči doporučuji zdržet se jakýchkoli provokací admin teamu, tím spíše jejich urážení, které povedou akorát k zamezení Vašeho přístupu na server. V případě racionálních námitek vůči teamu máte vždy možnost vyjádřit svůj názor buďto ve hře nebo tu na fóru, námitky ovšem musí být dle stanovených norem. Adminovi doporučuji více nadhledu nad věcí a nepouštět se do konfliktu při první příležitosti, věc se pak začne vyhrocovat a je to nepříjemné pro obě strany.


Případ je uzavřen. :entneho:

stop_r
25-03-15, 22:11
V poslednom prispevku ma zasa urazas, chudaka si niekam uz vazne strc. Co som ti ja za chudaka?

Ab dikicko, toto som potreboval od zaciatku. Ospravedlnil som sa mu uz davno, ako si iste cital. On to sice ako pise neprijal, ale pouzijem jeho slovnik, to mi je u prdele. Ja som to myslel vazne, nikomu sa tu do mamy nechcem ani som nechcel navazat. Napriek tomu co vsetko si tu od neho musim citat.

Have a nice day, FP

stop_r
25-03-15, 22:17
Este by som dodal ze po dvoch dnoch znizovat moj trojdenny ban je zbytocne, nic nenavrhuj :) navyse, nahodou by sa niekoho egohrdost ako to o sebe pekne napisal o trosku posramotila. To si nezoberiem na zodpovednost, uz teraz sa mi zle spava koli tomu kolko ludi tu ma koli mne nervy :D

Maaaaaaaaaaja
25-03-15, 22:54
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:04:31 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r zvlastny chalan (toto prve ma uz urazilo - aky zvlastny co je namne zvlastne ze banujem ked neni poriadok? a ked hrac uraza admint team alebo ostatnych?)
COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:04:44 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov ty si zvlastny (normalna odpoved)

Pobavilo :) on napise "zvlastny chalan" a je to urazka, ty napises "ty si zvlastny" a je to normalna odpoved xD - sry OT

Další zbytečný topic a také zbytečný ban.

stop_r - Od tebe zbytečná provokace.
Byznis - Ban si určitě obhájíš, o tom nepochybuji, jen jsi mě opět utvrdil v názoru, že nedokážeš snést kritiku na svou osobu, v tom s hráčem souhlasím. (ale to nejsi zdaleká jediný v AT)

Fighter
28-03-15, 21:15
Ked sa ktomu mohu vyjadrit ako obycajni hrac-Byznis a zbytek AT,netreba si nechat s..t na hlavu,kazdu(i mensiu) provokaciu tvrde trestat lebo potom si budu hraci coraz viac dovolovat.Nemyslim tym jenom konflikt s stop_r ale vseobecne,bez vynimky.A locknite to pls,zbytecni thread!!!!!

Garrett
29-03-15, 07:52
Provádět někomu kolonoskopii vlastní hlavou je teď jakože v módě? A tim nemyslim nikoho všeobecně, ale tady Fightera.
Btw když už se tady každej vyjadřuje, banovat by se měli jenom urážky, které by admin zabanoval ikdyby k nim došlo hráč->hráč. Snad jsme si rovni, ne? :P

Fighter
29-03-15, 22:03
Garett,chodim tu moc casto a vidim co robia adminy a co dokazu nektery hraci,teba ked niekto bude urazat tak si to nechas?Asi ne,a tu kolonoskopiu skusas casto?Ja tu niektorych aj osobne znam a vim aky su.Trestat,trestat bez vynimky. :-)

NarutoO
03-04-15, 15:19
Pro tyto případy je lepší, když hráči nevědí kdo je admin. Najde se spoustu provokatérů co zbytečně vyvolávaj konflikty, což bude asi i tvůj patologický případ. Měl jsi to řešit na místě s adminem na serveru, teď už je pozdě. Toto je na žádost o UB, ne na stížnost. Jako promiň kamaráde, ale točit admina sračkama, že si honí na lvl.. to je ubohý. Jakmile někdo nepíše k tomu, co se týká hry (když se hráči začínají bavit o sračkách a nadávat si) dávám mute a hned je na serveru víc veselo. To měl v tvém případě udělat Byznis hned jak jsi ho začal provokovat s lvl. Nicméně ban je oprávněný, smažíš sám.