PDA

Zobrazit normální verzi : Notebook nebo pc pomoc !



Pedrito
08-12-11, 10:41
lidi co je podle vás lepší notebook nebo stolní pc piště své nazory a co máte :)

ZEUS
08-12-11, 12:13
za prvé by sis měl rozmyslet, k čemu to bude používat, většinou to bejvá že pc je na hry a ntb na práci a net.

BiA Fz
08-12-11, 12:26
nejlepší je mít oboje. já mam jen noťas a je to lepší v tom že můžeš vzít svoje data včetně cska kamkoliv a pařit kdekoliv a kdykoliv; ale po 2 letech už je znát ojetá obrazovka, jenže tu nevyměníš, a taky už to ty hry nezvládá tak jako dřív... takže jak psal ZEUS a rozhodni se podle toho jak to budeš používat a jestli na to máš tak nejlepší je mít oboje :-)) pokud jde jen o paření her doma, tak doporučuju pc, v každém jiném případě noťas no...

InVitro
08-12-11, 13:09
nejlepší je mít oboje

Nejlepší je mít hodně dobře placenou práci aby sis mohl pořídit oboje.

Pedrito
08-12-11, 16:16
Je mi 17 chodím akorát na brigády,ale právě jsem se rozmyslel ted sem viděl v časáku dobrej komp za 12 táců ted samozřejmě mám notas na paření cska,ale chci
si zahrát právě nějaký jiný hry jako single ale chce to už náročnou grafiku a to můj notas nemá jinak díky za typ

Charon35
08-12-11, 16:43
Je mi 17 chodím akorát na brigády,ale právě jsem se rozmyslel ted sem viděl v časáku dobrej komp za 12 táců ted samozřejmě mám notas na paření cska,ale chci
si zahrát právě nějaký jiný hry jako single ale chce to už náročnou grafiku a to můj notas nemá jinak díky za typ

Tak to jedine stolný. Vymeníš čo potrebuješ (s minimálnou zručnosťou) aj sám. Ja som stále na stolnom a neviem si ani prestaviť, aby som si nedal klávesnicu hocikam, myš ako chcem, obrazovku nastavil ako mi vyhovuje... Jediná nevýhoda, že je to "na pevno". (ale kvôli dátam, existujú predsa USB, že ano) :)

Amazing-Zajic
08-12-11, 16:50
Hele já hraji na notak pořád a vyhovuje mi nevim jak to bude pro tebe lepší ale fakt nej je mít OBOJE!

Pedrito
08-12-11, 17:03
tjn právě chodím hodně pařit ke kámošům hodíme si notasi vedle sebe a jedeme stejnou hru :)

Egrip
08-12-11, 18:39
pevna krabica je naj. na hry bf3, ... hura budem mat novu

grEy
08-12-11, 22:55
Tak jak pise dura, notebook je vtakovina. Pokial ho fakt nepotrebujes, kup si PC, ovela konfortnejsie hranie a podla mna aj vyssia zivotnost.

susa-troubky
09-12-11, 12:42
na hry je lepsi stolni PC. ten se v prubehu casu da preskladat tak aby vyhovoval novejsim hram. u notasu je to slozitejsi a ne vse tam jde vymenit :-). a rozhodne u stolniho PC cim vetsi obrazovka tim vetsi zazitek :-)

Ridik :D
09-12-11, 13:45
PC je nej ! mam pc sem spokojeny kdyz nekam potrebuju na delsi cas tak proste pc vemu pod pazi a du :D data prenasim na externim disku :D ael pokud si koupis ntb tak za 70 k tak se ti natom rozjedou i dobre hry :D

Pedrito
09-12-11, 20:03
jasně po kapsách nosím běžně litry :)

tyger103
09-12-11, 21:18
Jak už píše hodně lidí zde,tak stolní PC je pro tebe vhodnější,píšeš,že si chceš zapařit hry,jistě že se dají koupit notasi,které jsou vemi výkonné,ale v průměru stejně výkonné PC jsou až dvákrát/tříkrát levnější a vzhledem k tomu,že chodíš na brigády,tak bych volil to PC :))

Pedrito
11-12-11, 19:23
ok díky :)

bloodykill
23-08-12, 00:00
Já mám notebook už 2.rokem a strašně stárne.v pc to vyměnit jde ale tam ne.

Kazki
23-08-12, 09:14
bloody vsimol si si datum posledneho prispevku pred tym nez si vlozil ty ten stupidny?

Charon35
23-08-12, 15:51
bloody vsimol si si datum posledneho prispevku pred tym nez si vlozil ty ten stupidny?

Neriešte kraviny. Dal sem svoj postreh (aký je prínosný to je už otázne). Od toho je fórum a tomuto podobné vlákna, aby sa nemuselo vytvárať ďalších 20 na rovnakú tému.