PDA

Zobrazit normální verzi : [$!nx]KaTkA :* (jiny hrac) --> sCorp



Mani14
24-03-15, 20:53
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 138346)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [$!nx]KaTkA :* >
[AMXBANS] Tvuj nick: Mani
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1052840907
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1052840907
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.176.32.107
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < sCorp >
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen





Poznamka:






Neni to dlouho co jsem si chtela jit zahrat csko..Bylo to mminulou sobotu a naposledy jsem csko hrala asi pred mesicem.
Kdyz jsem se pripojila na server ukazalo se mi ze mam BAN. Vubec jsem nevedela proc a za co ho mam.. Kdyz se tak koukam tak jsem mela pouzivat Hacky(cheaty). Abych opravdu rekla nikdy jsem cheaty na csko nepouzivala ani je nezkoumala takze ani nevim co je Wallhack.. Kdyz jsem se hledala na banlistu tak jsem se nenasla a nahore mam napsano ze na me IP adrese BAN neni pritom kdyz si zapnu hru tak BAN mam.. Takze vazne nevim co se stalo.. Byla bych moc rada kdyby ste s tim neco udelali..Dekuju

sCorp
24-03-15, 21:09
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil. Vzhledem k tomu, že naše herní servery umožňují připojení i z neoriginální verze hry (non-steam), je nutné takové hráče identifikovat právě podle IP adresy, která je ve Vašem případě sdílená s jiným hráčem, který porušil pravidla a byl mu zabráněn přístup. Váš poskytovatel internetu patrně sdílí IP adresu s více uživateli a proto se blokace (ban) dotkla i Vás. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme ban zrušit, je nám líto.

Stále však můžete hrát na našich herních serverech prostřednictvím originální hry, přestože je Vaše IP adresa zablokovaná. Kompletní informace a průvodce pro pořízení originální hry naleznete zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP)...