PDA

Zobrazit normální verzi : sCorp



Garrett
27-03-15, 11:37
1. Nechapu, jak muze mit tento admin prava, kdy jako podminka prijeti byl uvaden i skill. ale to jen tak offtopic.
Popis situace:hraju na serveru, vybiham s awp schody a vidim hrace na plantu. 2x ho netrefim, tak reknu do mikraku, ze tam je, aby o nem aspon vedeli. V tom mi sCorp jebne mute. Zaco? Nikdo si nestezoval, ze rusim a pokud to vadi jemu osobne, ma si dat v hre mute(udelam ti klidne videotutorial, jestli to neumis). Zaroven si jeho excelence hraje s hud_saytext 0->hraci mu nemuzou rict ani popel. Takze si beha po serveru, trefi leda afk a vymejsli picoviny. :happy: Vskutku prinosne

sCorp
27-03-15, 12:28
Hm ešte nikdy som nikomu nedával mute popravde ani neviem ako sa to robí :D ... a toto hud saytext tiež som nikdy v živote nepoužil a prvýkrát to vidím :D čiže absolutne nemám páru o čom píšeš :D

piratjo
28-03-15, 12:28
Stretol som sa s tymto problemom, ako napomenutie som dostal slap. Mikrofon patri k hre, ak tam samozrejme nejaky kotelnacky Xfactor nezacne spievat songy.

Byznis
28-03-15, 12:38
:D divna staznost , premna je tu sCorp praveze jeden z najkvalitnejsich adminov (aj najaktivnejsich) a hlavne ma pevne nervy ... tak nechapem asi to nedorozumenie vzniklo trosku inak ako popisujes , staci ze napr v hre si napisal nejaku blbost /nadavku/ a same ti to da mute

Charon35
28-03-15, 12:47
To bolo po 1. a po 2. mas ešte niečo?

Neviem ako si zistil, že práve on ti dal mute. Mohol tam byť aj iný admin, resp. ako píšu, automatické mute.

Nepodložená sťažnosť.

sCorp
28-03-15, 13:00
Ako som písal ja som nikomu nič nedával a chat nemám taktiež vypnutý maximálne som ťa ignoroval a ty si si tam asi zanadával a to ti dalo mute na písanie do chatu a zrejme v tom je zahrnutý aj mikrofón... Alebo tam bol iný admin inú možnosť nevidím :)

riposvk
28-03-15, 13:54
Sem-tam sa pripojí sCorp keď hrám a nikdy nerobil nič čo by škodilo servru a ostatným hráčom. Keď som ho požiadal nech čekne hráča na hacky tak to urobil a poprípadne potrestal keď mal niečo.

Giussepe
28-03-15, 18:58
amx_mute nefunguje na mikrofony