PDA

Zobrazit normální verzi : P^ --> WaN' 'SuperVafle. A.K.A Jelen



PumickaTlamicka
27-03-15, 16:57
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 140541)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 57 minut a 9 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Skok z airu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < P^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: P^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:627145862
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:627145862
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.103.68.239
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.103.68.239
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < WaN' 'SuperVafle. A.K.A Jelen >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_kiviseinad)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
P^ se pripojil k Policistum
Player se pripojil
K4zZ1k killed -*Anjel Smrti*- with awp
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






Dobry den chtel jsem jsi stezovat i kdyz to je na jeden den dostal jsem nepravem ban. Nekdo to bere skok z airu ja to beru ze jsem spadl z airu. Spadnou snad muze kazdy nebylo to umyslne .. Jsem tip cloveka ktery spise na normalnich server kdyz hraji volam adminy vuly cheatrum ja z toho nic nikdy nepouzival a pomahal vam do ted s adminama: Samco,Bee,Piratjo,Scorp atd proste jsem ho dostal nepravem to me stve.. jsem spravedlivy a takhle se mi to vrati ... Prosim o Unban snad jste me pochopili prosim vas

Kotel
27-03-15, 17:26
Hráči si s adminy dohodli taková pravidla, že se to bude přísně trestat, takže někteří hráči si ani nezahrají, ale to je specifikum tohoto serveru. Na knifu se zase stejným způsobem banuje blokování. Ale zřejmě jsi spadl asi víckrát, protože ban na den je dost nebo tam bylo něco dalšího. To může vysvětlit jen daný admin.

SuperVafle
27-03-15, 20:01
Asi 3x poskočil k tomu kraji než skočil, přičetl jsem k tomu 3 stížnosti na střílení do cizích kempů a nějaké to sprosté slovíčko. ;) Za tím banem si stojím.

hofy
27-03-15, 23:33
Vem si, že jenom skočil z airu a celý den si kvůli tomu nezahraje. To je dost přísný, protože nechtěně se to může stát komukoli, stačí když se reflexně snažíš uhnout před zombiekem.
Za střílení do cizího kempu se dává slap a při neuposlechnutí slay.

PumickaTlamicka
28-03-15, 08:29
Děkuji hofy za tvé vyjádření myslím že by to tak mohlo aji být ale jsou tam hráči kteří to dělají opakovaně a zaslouží jsi to .. Ale jak slyším každý má svůj systém na rozdávání penály můj první ban a dopadl takhle za toto :D :D a ještě při pátku .. :D a v sobotu jsi zahraji až v 5 večer :D :P .. Děkuji všem za vyjádření

Samco
28-03-15, 10:54
Deň je podľa mňa za toto moc, ale tak keďže som danú situáciu nevidel, ako to v skutočnosti bolo, tak moc nechcem do toho kecať.

SuperVafle
28-03-15, 14:21
No dostal jsem se domu až teď, tak ti to o ty 3 hodiny zkrátím, ale nelíbí se mi to. Páč často se mi stává, že když někdo skočí, dám mu hodinu tak se zase připojí po hodině a skáče znova.. Střílení do kempu dávám slay, ale když to je víckrát i s upozorněním a pak něco udělá tak to přičtu k banu. Jinak slay se mi taky zdá málo.. Zabiju ho začne mi nadávat, zatím skoro každej, a pak další kolo znova.. ;)