PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na zrušenie mapy



Novic
27-03-15, 22:35
Chcel by som podať tento návrh, aby ste dali dáku anketu alebo hlasovanie o to či má ostať mapa de_snowball na Furienoch.

Píšem to s nasledujúcich dôvodov : Mapa má veľa textúr.
Na mape je veľmi veľa miest na kempenie, a veľká nevýhoda pre Furien hráčov.
Hral som tú mapu pár krát a je buglá príklady : Začne sa hrať a hneď na začiatku s ničoho nič pár Anti Furienov zomrie. Osobne keď som sa pripojil pár krát som mal mute s ničoho nič, Myslel som si že mi to dal admin, ale na servery nebol prítomný kedže všetci boli Valve a nie steam. A stalo sa to aj iným.
Ďalšia vec stalo sa mi že som preletel cez stenu. (daľší bug)
Mapa je ťažko prehľadná ťažko sa v nej vyznať, nováčikovia nemajú šancu.

A na záver chcem podotknúť aby si išli Admini zahrať tú mapu, Budú vidieť iba bugnutých Furienoch na texturách alebo kempiacich Anti Furienov na ťažko dostupných miestach pre Furienov.

CMBR
27-03-15, 23:23
Viděl sem ji na jinym portalu, tam fungovala bez problémů, no ale tam měli upravenou verzi, jak sem se dozvěděl, potřebovala by předělat trochu, pak by byla fajn.
Jinak mi nepřehledná nepřijde, zorientovat se v ní dá v poho.
(Zkusim se mrknout po tý upravený verzi.)

E.: Tu mapu sem našel, zkusim ji zejtra, dneska už nemám čas.

Novic
28-03-15, 11:33
Okey skus lebo táto je vážne bugnutá. Vždy keď sa pripojím tak každé 2,3 kolo ma samo zabije po začatí kola.

A ešte, Trebalo by tam úpravy. t.j Blokády na Balkón hlavne lebo tam vždy vyšplhajú po rebríku viacerý hráči a potom je to bez šance. Tak takéto miesta zablokovať.