PDA

Zobrazit normální verzi : Okey je to tu:) Nadržování, ban by Samco.



YETTCZ
28-03-15, 22:48
Okey, normální den, stavím si ladder na dust_iplay, příjde si 12ti ročnej mErry, a do campu mi vleze první a zablokuje, proč ne? Ale co udělá samco? Dá mu jen kill.
Další hru udělám to samé já jemu, Dělám to samé co on, buguju ho také no.. tak 4hry po tom.. 4/3, co udělá samco? Mě zabanuje? A jeho ne? Jakože si vymrdanec co nadržuje ostatním?
Demo máš tu.. žádám UB. Nebo nechat ban, ale zabanovat na den i jeho:) Tenhle čůrák mi jebe celej den tím že mi blokuje campy, a nakonec dostane jen kill.. yeTT..
Demo : http://uloz.to/x3D1nmRH/merry-dem

[AMXBANS] Zabanovan adminem Den ucitelov
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Blok + Bugovanie hraca'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1877110472'
[AMXBANS] Tvoje IP: '93.153.25.241'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban

Samco
28-03-15, 23:12
Neviem kto začal, ale vždy keď ste na servery vy 2, tak si robíte navzájom peklo...
Teraz tiež neviem kto začal, raz si to ty, raz on... Tieto vaše konflikty mi už lezú na nervy! Zdá sa mi ale, že väčšinou ty doňho začínaš rýpať.

Dávam ti UB a žiadam ťa, aby si mu dal pokoj, nenadával mu a nič mu nepísal. Ak to budeš robiť, budeš potrestaný!
Čo sa týka merryho jeho som tiež rovnako poučil, aby na teba nereagoval a taktiež aby ti dal v hre pokoj. Ak to poruší, taktiež bude potrestaný!

E: Kľudni slovník aj voči mne...