PDA

Zobrazit normální verzi : FU.SK | w0nder. --> Byznis



w0nderko
29-03-15, 15:14
Vypis z konzole:


AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 140752)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < FU.SK | w0nder. >
[AMXBANS] Tvuj nick: FU.SK | w0nder.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1401662251
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1401AMXBANS]
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Byznis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ===========================================





Poznamka:






Zdravim.

Dostal jsem zde permu na OB.
Reknu Vam to tak, jak to je z meho hlediska.
Hral jsem na serveru a hrac jmenem "w0nder."dostal permu za WH od admina "Hajjas"
Prvne jsem se lekl, ze jsem dostal ban ja .. celkem divne, nejakeho hrace to odpojilo a ja jsem dale hral, pote jsem do chatu napsal neco ve stylu " Jsem jediny, ktery videl, ze jsem dostal ban?" Pote mi hrac "Lofas" napsal, ze v poho, ze jsem to nebyl ja, ze to je nekdo jiny, ktereho uz nahlasoval tak jsem to hodil za hlavu, pokud jsem to opravdu ja, jsem moc zvedavy na demo.

Uzijte si nedeli.

Byznis
29-03-15, 15:32
zaujimave ze stym hracom mate rovnake nicky aj VALVE_ID tak teraz neviem , pockam na adminov co povedia
jj videl som v chatlogu ze si sa pytal ci wonder dostal ban podla tvojho sid a nicku som usudzoval ze si to ty
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=140749
a
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=140749

w0nderko
29-03-15, 15:35
Neboj, taky jsem se díval na BL, viděl jsem to, že mám shodnou V_ID, pochopil bych, kdybych dostal ban jak jsem to viděl, ale já byl na serveru, najednou jsem viděl, že w0nder. byl zabanován, tak jsem se už začal smát, jenže se mi neukázala ani taková ta tabulka při banu, ani mě to nekoplo, nic, tak pak na to reagoval Lofas, no nevím, kdyby to byl ban směrován na mě, tak chci vidět demo Hajjase.

hofy
29-03-15, 22:11
Zabanovaná IP 178.40.80.184 patří SK providerovi, takže tenhle ban se může asi rovnou zrušit.

Je ale zvláštní, že v chatlogu vůbec není záznam o hráči, kterého Hajjas zabanoval - z té IP se hned po 15 minutách po banu připojil Steam hráč, dokonce i na stejný server. Na to spíš bych se zaměřil.

http://csko.cz/chatlog/show?from=02-03-2015&to=29-03-2015&server=1&nick=&sid=&ip=178.40.80.184&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

w0nderko
29-03-15, 22:28
Bohužel nemám přístup k linku, který si zde dal.
Ano, neviděl jsem tam toho hráče, s mým jménem, ban byl pravděpodobně směřován na mě, ale v tu dobu jsem měl i jiné jméno.
Jsem z toho jelen... asi není možné sdílet SID hráče, který se po 15min. připojil ?

hofy
29-03-15, 22:49
Je to klidně možné, mohlo to být cílené. Asi to tak i bude, viz. screen.

w0nderko
29-03-15, 22:54
Takže ?

Charon35
29-03-15, 23:18
UB, kým sa to nedorieši, ak sa to dorieši. Divné, že máte rovnaké ID, aj nick, ale IP je z SK a ty z CZ.

w0nderko
30-03-15, 08:09
Tak mít stejný nick asi není tak velký problém.

Byznis
30-03-15, 09:58
davam docastne unban (no divne sa mi to cele zda presne taky isty nicck aj VIP) ale vsak jak slepy povedal - uvidime
(tak uz niekto dal unban zamna ....)

Charon35
31-03-15, 20:07
Tak mít stejný nick asi není tak velký problém.

Ale ID už je celkom haluz.

BTW a napíš mi o tom "destroy", o ktorom si mi písal v hre. 2 dni dozadu, v hre si sa čudoval, že to tu nie je. Radšej PM (správu). Dik.