PDA

Zobrazit normální verzi : Sharpshooter-staty



Martin_V
29-03-15, 14:38
Ahoj, možná se to tu už řešilo, ale což takhle přidat SS 10 kondice, nebo 10 obrany? možná mám malý lvl na to, abych zjistil, jak je doopravdy silný, ale už teď mě štve napřiklad FS, jeho rakety jsou moc silné na 0 obrany(v základu),FS je i dost rychlí, takže já s SS vůbec nestíhám, a když mi jebne raketu, tak ještě lepší na tak málo obrany... Pište sem své názory, třeba to chci zlepšit, protože za něj hraju, ale rád bych věděl, kolik lidí má stejný názor :) NO HATE!
PS: mám full kondici a obranu

Mettju
29-03-15, 21:19
Určitě by se hodilo alespoň těch 10 obrany, kondice je dobrá, má 2 hodně dobré zbraně.Ale určitě o té obraně by mohl Kotel popřemýšlet. :)

Grakon2702
29-03-15, 22:03
však s tím sharpem jde dát krásně šiška z dálky dřív, než si tě někdo všimne. On je stavěný na ofenzívu, ne na obranu.

Bujak
31-03-15, 17:00
Ja som spkojný ako je teraz. Daj si kon na 20-30 to ti zatial stačí ( tazko sa na to zvyka ked mas mensiu) a daj si ostatok si rozdel medzi HP a int. Int ti zvysi dmg tak to pomoze aspon tak na 70 a hp chod na full. Ked budes mat HP a obranu full chod do int a potom az na kon, alebo ich striedaj.