PDA

Zobrazit normální verzi : Blbne mi CS 1.6



DeltA
31-03-15, 14:57
Zdravím,

Pred 2 dňami som sa pripojil len tak random na nejaky ruský server, že si tam zahrám a odvtedy mi začalo blbnúť CS 1.6
Napríklad som sa pripojil na csko.cz / Megapub a stlacil som X/C/Y kde som mal nabindovane radiove príkazy a zrazu am to začalo pripájať len tak na random server...
Tak som odinštaloval CS 1.6 a znovu som ho nainstaloval... všetko išlo vpohode ale keď som PC reštartoval tak znova.. zapol som si CS 1.6 a zase ma začalo pripajať na nejaky server.
Tak isto keď dám v nastaveniach APPLY tak ma začne niekam pripajať...

Neviete čo stím je to dosť otravné ?:(

P.S. - Toto mi to píše do konzole počas hrania:

[csshield] QCC2 "developer": Blocked
[csshield] QCC2 "cl_lw": Blocked
[csshield] QCC2 "cl_lc": Blocked
[csshield] QCC2 "cl_cmdrate": Blocked
[csshield] QCC2 "developer": Blocked
[csshield] QCC2 "cl_lw": Blocked
[csshield] QCC2 "cl_lc": Blocked
[csshield] QCC2 "cl_cmdrate":

Mr.N0b0dy
31-03-15, 14:59
Myslím si, že je třeba se kouknout do configu, uložit to, jak jsi to měl předtím, a nastavit "Pouze pro čtení". Toto mi před těmito servery pomáhá, například některé mají, když zmáčknete B, tak to spamuje reklamu do chatu místo obyčejného nákupu.
Nezaručuju, že to bude fungovat, ale snad to pomůže.

DeltA
31-03-15, 21:24
Myslím si, že je třeba se kouknout do configu, uložit to, jak jsi to měl předtím, a nastavit "Pouze pro čtení". Toto mi před těmito servery pomáhá, například některé mají, když zmáčknete B, tak to spamuje reklamu do chatu místo obyčejného nákupu.
Nezaručuju, že to bude fungovat, ale snad to pomůže.


Nepomohlo :/ stále sa mi to reštartne keď dám v nastaveniach APPLY alebo OK a začne ma pripájať na nejaky server

boxolop3
31-03-15, 21:35
Skus vymazat config a v steame daj verify integrity (overit integritu)

DeltA
31-03-15, 21:42
Skus vymazat config a v steame daj verify integrity (overit integritu)

Mám nonsteam stiahnuty z csko.cz

Camel
01-04-15, 19:14
1. Zkus zjistit jaké všechny klávesy to dělají
2. Odbinduj je (unbind)
3. Nabinduj je
Mělo by to fungovat, doufám

DeltA
01-04-15, 21:05
1. Zkus zjistit jaké všechny klávesy to dělají
2. Odbinduj je (unbind)
3. Nabinduj je
Mělo by to fungovat, doufám

Už sa do toho sra* nebudem.. zmazal som inštalačku CSka, staihol som ju znova predtim som odinstaloval CS 1.6, nastavil som si v CSku vecy čo som chcel a potreboval, nainstaloval som CSko úplne inam než predtím, config som si nastavil iba na čítanie a PC som reštartol a už to nerobí.. uvidíme dokedy no :). Takže môžete LOCK a dík za pomoc :).

DeltA
04-04-15, 16:59
Tak nie.. zase mi to začalo robiť a pritom som sa na žiadne cudzie servery nepripájal.. ja už nwm čo stim môže byť som skúšal všetko fakt vás nič nenapada?

piratjo
04-04-15, 18:08
Delta, napis mi PM a pojdeme TS alebo este lepsie skype (kde sa daju posielat subory). Treba uplne zmazat csko z pc aj registre

IKEA
05-04-15, 20:01
snad pomůže - Start-%appdata%-gleam-smažeš obsah, pak smažeš userconfig a autoexec ve slozce cska. Pak reinstalujes hru.

DeltA
07-04-15, 18:06
snad pomůže - Start-%appdata%-gleam-smažeš obsah, pak smažeš userconfig a autoexec ve slozce cska. Pak reinstalujes hru.

Zložku GLEAM tam nemam ale mal som tam zložku "glitz" a keď som ju otvoril tak tam boli celkom podozrivé súbory s názvami search_config , ucfg_options , restart_config , acfg_options , nvm , exec_list .
Tak skúsim zmazať tie súbory nainštalovať znova CS 1.6 a zmazať Autoexec a userconfig a uvidím ako dopadnem :). Dám vám vedieť! :).