PDA

Zobrazit normální verzi : Zhuleny BoXoLoP --> Pat



boxolop3
01-04-15, 21:39
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
Zhuleny BoXoLoP


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:1:42352884


IP adresa
213.181.130.10


Udělen
30-03-2015 - 19:45


Délka BANu
10080 minut


Vyprší
06-04-2015 - 19:45 (0 měsíců 0 týdnů 4 dny 21 hodin 47 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] TK, Demencia, 3x presun.. (by. Protoleft)


BAN dal Admin
iPatiik. (Pat_)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 2 (jb_cp_assis)



Poznamka:



Zdravim, dostal som zakaz ku CT a chcel by som vediet pravy dovod. Zariadil mi ho spesl Protoleft. Ked som ho dostal, jedine co stihol dodat bolo aby som si to uzil a odpojil sa. Ziadny TK som nedal (akurat zacala nova mapa), je pravda ze ma 3 krat presunul, ale neviem zaco, to mi nepovedal. A demencia? Kazdy kto ma pozna vie aky som :D robim si prdel, ale hram podla pravidiel.
Neziadam o UB, ked si pan Protoleft mysli ze si ho zasluzim, tak ok, len chcem vediet dovod :)
P.S. riesim to az teraz, pretoze mi to skor neslo :)
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=140919

Ridik :D
02-04-15, 14:28
nemas delat picoviny vole. nezapomen na to ze pravidla na jb jsou udelany tka aby byla nuova tolerance.

boxolop3
02-04-15, 15:22
Ridiku, mne to je jasné, ale ja chcem vedieť čo som urobil? :D Pretože nemal dôvod ani na presun a spravil to 3 krát...

Pat_
02-04-15, 21:24
Protoleftova odpoveď: Tak to řeknu takhle: Minulou mapu co jsi byl u CT jsem tě viděl simonovat, hlas sis měnil na kida a dával jsi jim snad 5 minut co byli v boxe, příkazy typu: "Nedívejte se na mě", "Pustťe myš!". To mi nešlo do hlavy, pro mě je to demence, další kolo jsi pokud si dobře pamatuju dal TK, což jak je v pravidlech napsáno zakázané, ale jelikož už bylo poslední kolo, tak jsem to nechal být. Na další mapě jsi šel za mnou k CT a na začátku jsem tě zabil (byl restart). Po skončení restartu jsi mi začal nadávat a hitovat mě, tak jsem tě přesunul, připojil jsi se zase k CT tak jsem tě přesunul po druhé a dělal jsi že vůbec nevíš co se stalo, pak jsi se připojil potřetí k CT a to už mi došly nervy tak jsem zavolal Pata, ať ti dá ban.

because
02-04-15, 22:00
Protoleftova odpoveď: Tak to řeknu takhle: Minulou mapu co jsi byl u CT jsem tě viděl simonovat, hlas sis měnil na kida a dával jsi jim snad 5 minut co byli v boxe, příkazy typu: "Nedívejte se na mě", "Pustťe myš!". To mi nešlo do hlavy, pro mě je to demence, další kolo jsi pokud si dobře pamatuju dal TK, což jak je v pravidlech napsáno zakázané, ale jelikož už bylo poslední kolo, tak jsem to nechal být. Na další mapě jsi šel za mnou k CT a na začátku jsem tě zabil (byl restart). Po skončení restartu jsi mi začal nadávat a hitovat mě, tak jsem tě přesunul, připojil jsi se zase k CT tak jsem tě přesunul po druhé a dělal jsi že vůbec nevíš co se stalo, pak jsi se připojil potřetí k CT a to už mi došly nervy tak jsem zavolal Pata, ať ti dá ban.

Nedaval som ti presun minule za taketo niečo podobné? A keď som ti dal ten presun tak si chcel ban, začal si mi nadávať atď. : http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=112485
Zákaz je určite na mieste.

boxolop3
02-04-15, 22:35
Because hej, len neviem o tom ze by bolo zakazane menit si hlas na "kida" :O tie zakazy ze puste mys vsetcia brali s humorom, tak ako aj boli myslene ;). Ano, dal som 1TK ked mi typek vosiel pod auto, hned na to ma zrazilo dalsie CT :D ja som sa mu ospravedlnil a zobrali sme to s humorom. Teraz asi budete narazat ze som mal strazit simona, v podstate som to aj robil, len som tam behal s autickom, no stale som bol v jeho blizkosti.
Ako si napisal, zabil si ma, ja som zo srandy napisal ze TK, FK, BAM. Ty ze "nezajem". Ja s prdele som ta 2 krat hitol a dodal som nezajem (bola tam hned lekarnicka) a ty presun. Pak som sa zase hodil ku CT a len som povedal ze nezajem a hned si ma presunul. 3. Krat som sa tam hodil a pisal som ti, aby si sa hned neurazal, ze to nebernvazne a tak podobne. Na to som od ct odisiel sam (mozno v tu istu chvilu, ako si ma chcel presunut) a po par sekundach prisiel zakaz. Tot moja verzia pribehu ;)

Kazdy kto ma pozna vie, ze si dost na tom JB robim prdel (predsa len je to hra a funny mod), ale vzdy sa snazim neporusit pravidla. Ale dost rychlo sa vynervujem, tak ako aj v pripade s tebou Because. Pamatam si na svoj prvy ban, kde z 3 dni mi ho admin predlzil na 2 tyzdne kvoli tomu, ze som sa s nim na forku hadal. Mam taku povahu. Malo kedy ustupim a som nervak jednoducho :D