PDA

Zobrazit normální verzi : BB Demence decek.



perry
08-12-11, 22:13
Zdar, dneska jsem si dal jednu mapu na BB, kdyz jsem hral prvni kolo, nejaky blbeckove mi prakticky predelali stavbu, takze zombie meli kill zadarmo a tak to slo dal. Nejaky decka se tam bavily pres mic. jako by to byla nejaka seznamka, nebo skype. Udelam si camp, vleze me tam pulka teamu a blokujou me, dalsi kill pro zombie zdarma. Navrhuju zakazat mic. a kotle, naber aspon pet aktivnich adminu co tam budou aktivne hrat a rozdavat bany za demenci a ruzne dalsi pytloviny, protoze jinak je to prakticky nehratelny. Tot je ode me vse.

grEy
08-12-11, 22:48
Kotel pracuje na upravach. Veci ako blokovanie sa tam samozrejme v ziadnom pripade nemozu vyskytovat. Dockaj casu. :)

Kotel
08-12-11, 22:52
S tema adminama to bude tezky, protoze uz nechcem nabirat "decka".

koNan
08-12-11, 22:58
1.)MIC na Zombie nejde (myslím)
2.)Blokování na zombie taky nejde
3.)Kupuj si armor
4.)Přečti si návod od Virginse jak hrát Zombie na kotelně

perry
08-12-11, 23:00
1.)MIC na Zombie nejde (myslím)
2.)Blokování na zombie taky nejde
3.)Kupuj si armor
4.)Přečti si návod od Virginse jak hrát Zombie na kotelně

A ty zkus zapojit mozek a precist si, ze to neni classic zombie, ale BB, tam je to uplne jinak -.-

koNan
08-12-11, 23:03
Jo sorry...sem nevěděl že je nějaký new server na zombie...:D..myslel jsem Zombie1/2...

InVitro
09-12-11, 15:38
Na něho nesmíš tak zhurta. On neví co je to BB, musíš mu to přeložit do češtiny -> BB -> Base builder -> Stavitel základny.

koNan
10-12-11, 01:25
Jo došlo mi to pak až jsem se podíval na seznam serverů....jinak ten mod je dobrý..:)

perry
11-12-11, 14:14
Nechal jsem to chvili byt, ale to se vazne neda, na airu muzou byt jen 2, neni tam admin bum na airu je jich 5+, to stejne camp na zemi. Delam camp, vlezou me tam tri hraci, zacnou tam davat kostky, uplne mi ho znici, nebo si buduju camp, ted tam chci vlizt a zjistim, ze nejaci idioti mi vzali tri kostky ze spodu. Co to sakra je? Kotle naber tam aspon 6 adminu co tam budou porad, protoze jinak to neni mozny. Ciper tam byl, jediny postaveny camp na zemi a v nem vsichni ct, ale on s tim nic neudelal, nebo na airu, taky 5-6lidi a ani kick jim nedal. Boze zacnete s tim neco delat, jinak se to neda hrat.

susa-troubky
11-12-11, 14:43
S tema adminama to bude tezky, protoze uz nechcem nabirat "decka".

tak to sněma budeš muset asi prvně mluvit na TS :-D protže se to na BB neda poslouchat jak tam furt brečí...hraje tam většina 12-...



Nechal jsem to chvili byt, ale to se vazne neda, na airu muzou byt jen 2, neni tam admin bum na airu je jich 5+, to stejne camp na zemi. Delam camp, vlezou me tam tri hraci, zacnou tam davat kostky, uplne mi ho znici, nebo si buduju camp, ted tam chci vlizt a zjistim, ze nejaci idioti mi vzali tri kostky ze spodu. Co to sakra je? Kotle naber tam aspon 6 adminu co tam budou porad, protoze jinak to neni mozny. Ciper tam byl, jediny postaveny camp na zemi a v nem vsichni ct, ale on s tim nic neudelal, nebo na airu, taky 5-6lidi a ani kick jim nedal. Boze zacnete s tim neco delat, jinak se to neda hrat.


na todle je v některých mapách příliš málo kostek a ty mapy sou malé...nejde to tam prostě udělat aby každý dva měly svuj camp...to by nevyšlo

Kotel
11-12-11, 14:53
Asi to chce ještě snížit počet hráčů.

Larodar56
11-12-11, 14:53
Asi to chce ještě snížit počet hráčů.

Hrál jsem na serveru, kde byl počet hráčů kolem 10ti a v pohodě to stačilo.

susa-troubky
11-12-11, 14:55
Asi to chce ještě snížit počet hráčů.

jj to asi jo...když je tam narváno 11 na 11 tak to je strašně moc...bohatě by stačilo těch 12 slotů + 2 vip nebo těch 10 + 2 vip jak píše Larodar

EoL
11-12-11, 15:26
ja by som dal skvor nieco ze block lebo v 80% sa mi stane ze stavam stavam apotom pri respawnu zistim ze mi niekto zobral dolny blok..

susa-troubky
11-12-11, 15:30
ja by som dal skvor nieco ze block lebo v 80% sa mi stane ze stavam stavam apotom pri respawnu zistim ze mi niekto zobral dolny blok..

šak čím míň lidí tím míň problémů a zaroveň větší spolupráce :-)

Kotel
11-12-11, 15:32
Server zatim vypnu, nez vyresim kradeni bloku atd. Grey mi dal dobre navrhy.

ZombieBot
13-12-11, 01:44
Existuje plugin pro lockování blocků. Vlastně příkazem /lock si zamknete block jen pro sebe, že s ním už nikdo jinej hejbat nemůže. Až ten plugin vyhrabu, tak sem hodim link.

Larodar56
13-12-11, 09:06
K tomu, aby nekradli kostky: Bylo by možné, že hráč který si vezmu kostku, tak tu už si nikdo jiný brát nemůže? Ještě navrhuji to, že by na označené locknuté kostky nemohli lézt cizí hráči a kostky by se nemohly protínat, je to trošku složité ale co už, snad Kotel něco vymyslí, ten lock by ale bodnul.


jj to asi jo...když je tam narváno 11 na 11 tak to je strašně moc...bohatě by stačilo těch 12 slotů + 2 vip nebo těch 10 + 2 vip jak píše Larodar

Pak by byl ale možná problém s kempením, někteří hráči za zombie se schovávají a čekají do konce kola. Bral bych aby to mohlo být aspoň takto: 8 T, 5 CT


Existuje plugin pro lockování blocků. Vlastně příkazem /lock si zamknete block jen pro sebe, že s ním už nikdo jinej hejbat nemůže. Až ten plugin vyhrabu, tak sem hodim link.

Bind by na to taky neuškodil.

susa-troubky
13-12-11, 09:17
Pak by byl ale možná problém s kempením, někteří hráči za zombie se schovávají a čekají do konce kola. Bral bych aby to mohlo být aspoň takto: 8 T, 5 CT

no to jo je lepsi mit min CT ale zase by byl problem s tocenim :-) takhle kdyz to mas na poloviny tak se kazdy dostane k CT i T..kdyby bylo vic T nez CT tak by bylo jasne ze nekteri by byly treba 2x po sobe T

Larodar56
13-12-11, 16:53
no to jo je lepsi mit min CT ale zase by byl problem s tocenim :-) takhle kdyz to mas na poloviny tak se kazdy dostane k CT i T..kdyby bylo vic T nez CT tak by bylo jasne ze nekteri by byly treba 2x po sobe T

To je pravda, v tom by byl podobný problém jako dříve na furienu.

ZombieBot
14-12-11, 15:29
Bind by na to taky neuškodil.

bind "x" "/lock" ? :)

Nixvan
14-12-11, 15:36
Nechal jsem to chvili byt, ale to se vazne neda, na airu muzou byt jen 2, neni tam admin bum na airu je jich 5+, to stejne camp na zemi. Delam camp, vlezou me tam tri hraci, zacnou tam davat kostky, uplne mi ho znici, nebo si buduju camp, ted tam chci vlizt a zjistim, ze nejaci idioti mi vzali tri kostky ze spodu. Co to sakra je? Kotle naber tam aspon 6 adminu co tam budou porad, protoze jinak to neni mozny. Ciper tam byl, jediny postaveny camp na zemi a v nem vsichni ct, ale on s tim nic neudelal, nebo na airu, taky 5-6lidi a ani kick jim nedal. Boze zacnete s tim neco delat, jinak se to neda hrat.

Když kradou kostky tak tam dejte prikaz /lock každý by si to nabindoval a locknul by si svoje věci podle potřeb

, toť můj názor... :)

ZombieBot
14-12-11, 18:12
Když kradou kostky tak tam dejte prikaz /lock každý by si to nabindoval a locknul by si svoje věci podle potřeb

, toť můj názor... :)

Asi jsi slepý nebo co? Už jsem to tu psal.

EoL
14-12-11, 18:47
ale teraz vznika problem ze lamka si lockne vsetky bloky alebo popripadne da na zaciatok stavby nejaky blok a lockneho a ty sa tam nedostanes potom ;)

Attack.
14-12-11, 19:09
Najhoršie je ked tam príde nejake 10 ročne decko, čo nema brain... a pušta tam do mikraku hudbu :biggrin:

ZombieBot
14-12-11, 19:55
ale teraz vznika problem ze lamka si lockne vsetky bloky alebo popripadne da na zaciatok stavby nejaky blok a lockneho a ty sa tam nedostanes potom ;)

Dá se nastavit maximální počet locknutých bloků na osobu. Také se dá nasatvit, že to mohou lockovat pouze VIP, admini a tak. A od toho jsou admini.