PDA

Zobrazit normální verzi : Campmater+ RTV



zaludex
08-12-11, 22:50
Ahoj chtěl bych poprosit o nějaký ten campmeter na surfu , pokud vím tak surf je o surfovaní a ne o střílení . Většina hráčů cempí na spawnu a střílejí přes zeď nebo na surf a na celé okolí .
Pak čím dál víc potkávám lidi co jsi nabinduji /clipon a /clipoff a poté jdou na cizí spawn případně s nějakou gunou .
A střílí do té doby než do nich někdo začne střílet , poté dají již zmínění /clipon a nemohou jej zabít .
Pak hráči se otočí a je to zas /clipoff .
A také nemám rad zneužívaní cliponu k dosažení do buy zony (mario room) nebo do gun room .
Ať se aspoň trochu snaží se tam dostat .
Další problém na surfu jsou jisté mapy které se nedají dojet ani do 10 min např: journey,zebhoz.
Ale ty hráči co jsi přišli pouze na surf zastřílet tak akorát dají rtv a jedou se mapy např: ski5, ski2,atd.



Řešení:

K tomu cempu na spawnu to se dá jedině vyřešit dát tam CAMPMETER!!!

Další věc je ten /clipon ja bych byl pro to aby se ten /clipon zrušil . Vůbec sem nepochopil k čemu je .
Mám pocit že od začatku do konce jsou s nim nějaké problémy ať už bugy času tak i bugy veškerého druhu .

A poslední je RTV čas kole je mnohdy neuvěřitelně krátký a proto bych tam dal jako je na jumpu i na bhopu výběr času kola
a nebo delší čas na rtv min 10 min.

Děkuji za vyřízení a okomentovaní.

Doufám že sem nenadělal moc chyb v pravopisu pokud ano omlouvám sem spěchal sem :-) :thanks: :bye:

EDIT: Ještě bych poprosil o větší čas na zmizení guns :-)

Egrip
09-12-11, 15:54
dobra myslienka, ten clip by som vymazal a campmeter je velmi dobry napad ale uvidime co napisu ostatny, este aj ja by som tam zmenil mapy lebo ked tam niekedy pridem je tam mapa co vobec nema zmysel a jedine co sa tam da robit je zabijat sa... napriklad surf_ninja kde sa musite dostat do gun room a ne ze nic tam neni a len sa strielaju vsetci so coutom alebo knife-uju

zaludex
10-12-11, 00:09
Mám ještě mnoho problému se surfem a ne né jen já !! Takže to vše nacpu do jednoho postu ať zbytečně nespamuji .

Takže měl bych na tebe prozbičku Kotle prosil bych o promazaní nefunkčních,nesmyslných a nehraných map např: surf_#cs-surf-league.

Dále mám problém s bugovaním spectu . Někteří jedinci si dají spec a poté /respawn tudíš to nějakým zahadným spusobem bugnou a jsou ve spec a zárověn hrají. Takže se ve spectu za oblek ct spawnou na t spawn a mohou střilet i do t i do ct a furt se spavnují na jednom spawnu.

Pak mám takový pocit že surf je takové přehlížené dítě kotelny . Žádný admin všude samej bordel mapy co vůbec nefunguji hráči kteří někdy i heckují atd atd.
Porušují pravidla od spawn campu až do wallhacku . Např včera sem tam vyděl i hráče se speed hackem lítal po jailu a nikdo s tím nic nedělá . Když napišu adminovi přes ! tak nikdo nedorazí tak to je pak těžký no :-).
No co se dá hold dělat. Já vím že máš dost práce ale někdy my to tak nepříjde
Furt děláš náké nové servery ale že bys dodělal jeden server to né...
Já vím že sem to přehnal a dost ale někdo to už musel říct .

Kotel
10-12-11, 00:16
Hraci chteli surf i kdyz vedeli, ze nebude plne funkcni.

zaludex
10-12-11, 00:18
Vtom případě se omlouvám ale i tak s těmi drobnostmi se něco muže dělat