PDA

Zobrazit normální verzi : Změna obrysu zbraně při zabití



Martin_V
05-04-15, 19:57
Ahoj, možná jsem napsal nepochopitelně název téma, ale jdu k věci: Koupil jsem si steam na cs 1.6, jenže samozřejmě tam nebyli skiny z kotelny, takže jsem to přeházel, ale mám problém v tom, že když někdo někoho zabije, tak jak se ukaže napriklad Tom (obrys zbrane např.: M4A1) Jerry , tak ten obrys je jakoby cerny, ale ja to tam mam jeste po staru,takze ta stara zbran vypada jinak a je to udelane podle ni, ale ja chci ten obrys zbrane co mam v NS dat do Steamu, ale nevim, jak se to jmenuje. Proste chci ten novy obrys co mam v NS, a ne to stary ve steamu... Snad me pochopite, diky za odpovedi.

Britny
06-04-15, 16:31
na to si musíš stáhnou speciální skiny z ns na steam, to je asi špatně přeházet přímo z ns, to proto ti to nefunguje. Ale proč to tak chceš? Na ty skiny by sis zvyknul, nejsou tak špatné a jsou přímo dělané pro steam. Jinak jestli se můžu zeptat, proč sis vlastně pořídil steam, když chceš mít všechno z ns? A aji ti tem steam očividně laguje.

Martin_V
06-04-15, 17:06
kdybych vedel, ze to bude lagovat, nekupuju to :) , a proc si kupovat steam k vuli starym skinum? radeji nove skiny :)

Britny
06-04-15, 17:10
Ale na steamu máš nové skiny + potom máš ještě xxx dalších skinů co si můžeš různě postahovat, ale určitě ne nahrazovat. Zkus si aji na tom steamu změnit rozlišení a dát si low kvalitu a zrušit HD modely.