PDA

Zobrazit normální verzi : PS|Swagger^ --> iPatiik.



Swagger
07-04-15, 01:45
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 141589)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 54 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Sam si si to vyplakal'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < PS|Swagger^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: PS|Swagger^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:78200140
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:78200140
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.202.91.112
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.202.91.112
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < iPatiik. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_temple_v3)





Poznamka:






Cau, Nestve me delka banu, ale nesmyslny ban na moji osobu..
Popisu situaci 1:30 rano na jb cca 12 lidi.
Hrac ryba vyleze na box a da MTK. cca 10lidem. Ptam se pritomneho admina, ktery vse videl jestli mu da ban, odpovi : je pul druhe rano. Ptam se ho a v pul druhe rano pravidla neplati? Rekl mi asi 3 krat hej o pul druhe rano pravidla neplati "ZDRAVIM NA KAMERU". Odpovedel jsem dobra, tak ja si dam fk, zabil jsem spesla by bee a nato jsem hned dostal ban.

ZABIL JSEM HO JEN KVULI TOMU, ZE ADMIN REKL ZE PRAVIDLA NEPLATI. Diky s pozdravem Swagger^

Pat_
07-04-15, 01:49
Ešte trošičku to prifarbi :D Z 8 ľudi tam už je 12. - Zabil si ho len preto, že sa do teba pustil a mal si na neho nervy? Povedal si mu "dal som freekill. Nevadi pravidla neplati." Vyplakal si si ban pre Rybu o pol 2 rano. Tým, že si mi písal na steame a potom aj v hre možno 4x, že či ma nejake výhody aj keď je pol 2 rano. Tak som mu ten ban dal. A dal som ho zaroveň aj tebe. S pozdravom.

Ridik :D
07-04-15, 01:52
so funny dnes se dejou zajimave veci :D dodej demo

Pat_
07-04-15, 01:53
so funny dnes se dejou zajimave veci :D dodej demo

Dneska sú kvalitný kameramani :3 A do videa som pozdravil :3

Ridik :D
07-04-15, 01:57
halucinujes 150 fps demo ?

Swagger
07-04-15, 02:05
demo nemám a hádám, že ani "Admin" demo nemá. Pate psal jsem cca (přibližně, jestli neznáš nevadí :).) Chtěl jsem to vyřešit na steamu ale napsal si neotravuj mě. Tudíž jsem byl donucen to řešit tu. Ok ban mam za fk, ale proč ban neměl by být spíše zákaz k ct? myslím, že to se dává za fk, ale to tu nebudem rozebírat.
Důležité je to, že ban jsem si musel "vybrečet" jinak by si mu ho ani nedal ... dal si ho až poté co si ho chtěl dát mě.. jinak si myslím, že kdybych nic špatného neudělal ban nedáš ani jemu ... asi to je tvůj kamík.
A ne nebyl jsem na něj naštvaný je mi to úplně jedno co kdo píše na mojí osobu. Jen nejsem jeden z těch co před adminem sklopí hlavu a budou šourat nohama a co ještě lépe lést do prdele... sory, ale takovej já nejsem :)

Nihilia
07-04-15, 07:19
Pokud je to tak jak píšeš Swagger - že hráč vylezl na box a dal schválně MTK více lidem, měl dostat bez debat ban ať je 1 ráno nebo 1 odpoledne nebo ať je to kámoš admina nebo ne. Nebo jsou si snad někteří rovnější (tohle tuším bývalo za komunistů)?

Bohužel na JB není HLTV, takže není možné zpětné posouzení.
Admini by každopádně měli jít příkladem, ale k tomu se nebudu vyjadřovat dál, to ať si každý přebere podle svého.

Swagger
07-04-15, 07:45
Nihilo, Ano stalo se to tak, jak píšu. A myslím, že situaci může dotvrdit i současný spešl, který by měl říkat pravdu nemýlím-li se? I když on asi bude držet s adminem...

A já jsem dal 1fk jen z důvodu, Že admin řekl "Hej pravidla o půl druhé neplatí, zdravím na kameru" - ptal jsem se ho asi 3 krat a 3 krat mi bylo odpověděno a poté dostanu ban ? Pate dej se do kupy....

KeYo
07-04-15, 08:52
Z toho si nič nerob.. Ryba je v jeho NS klaniku.. to vsetko vysvetluje

because
07-04-15, 10:42
Ryba. Ten nick mi nieco hovori, a uz aj viem. Bol som simon neposluchal prikazy a zacal mi nadavat do deciek atd. az nakoniec som mu dal mute. Skoda, ze nemas demo, by som sa najedol.

Swagger
07-04-15, 10:51
O demo snad nejde ne ? když pravdu může dotvrdit spešl, a pat se myslím i přiznal. (btw. kde to jsme aby musel hráč prosit admina aby dal ban.)

E : Ridick :D Díky, hned jsem klidnější :))

Ridik :D
07-04-15, 11:11
tady se niceho nedockas.

Pat_
07-04-15, 16:39
Pokud je to tak jak píšeš Swagger - že hráč vylezl na box a dal schválně MTK více lidem, -
Znova prifarbil nedal MTK. Žili posledný 3, alebo 4 vezni z 7mich -,- Išli na kz a on vybehol hore a mačknul ct tlačítko. Myslím, že ani nikoho nezabil. :) Kedže väčšina išla zaním. Ale to je Swagger.


Z toho si nič nerob.. Ryba je v jeho NS klaniku.. to vsetko vysvetluje
Sranda, že ty niečo píšeš :DD Toto ma vždy pobaví čítať tvoje príspevky. :DD #Peace :clap:

Tupelko
07-04-15, 17:23
Znova prifarbil nedal MTK. Žili posledný 3, alebo 4 vezni z 7mich -,- Išli na kz a on vybehol hore a mačknul ct tlačítko. Myslím, že ani nikoho nezabil. :) Kedže väčšina išla zaním. Ale to je Swagger.
Myslíš? Víš? Tak jak je to? Celkem mě to zajíma :happy:

Swagger
07-04-15, 17:51
Jasně přesný počet nevím na 100%, ale mezi mrtvolkama z mfk byl i by bee a napsal na zpravu ryby (ryba : sranda) (by bee ja jsem se moc nebavil) klidně ti to dohledam v chtlogu . To bych od tebe nečekal pate, takové "farbeni" situace nikoho nezabil heh pobavil :clap:

FizzyBubble
07-04-15, 18:58
Vypršel. Lock

kono159
07-04-15, 19:24
nedostatok spanku vam leze na mozog, radsej o tej jednej spite a nebudu vznikat taketo flame thready

KeYo
07-04-15, 19:43
Sranda, že ty niečo píšeš :DD Toto ma vždy pobaví čítať tvoje príspevky. :DD #Peace :clap:

Co pisem?:D:)

Swagger
07-04-15, 20:33
Fizy četl si to vubec? Nejde mi o delku banu , ani jsem necekal, ze mi da drive ub nez vyprsi ban, ale mam zbytecny ban .... kdyz mi admin rekl pravidla neplati (3x) tak proc mi potom dal ban ? Tudiz jsem chtel vymazat ban .

Chemo
08-04-15, 14:35
Pokiaľ sa držíme toho, čo píše Swagger, tak je to neobjektívnosť admina (nadržiavanie, ako to Keyo nazval, svojmu ns klaniku). Nepáči sa mi to. Pokiaľ platia pravidla pre hráčov, tak majú platiť pre všetkých hráčov /samozrejme aj pre adminov/. Nie že ty si v mojom klane, tak daj MTK, v pohode, nevidím to, ale keď niekto dá FKFKFKFKFKFK (1X), tak mu dám ban na celú Kotelnu (pritom má byť len k ct, keď vôbec za jeden fkfkfkfkfk). Bolo síce neskoro v noci a je to len 3-hodinový ban, ale aj tak sa mi to už len z princípu nepáči! Taktiež by som chcel apelovať na spešla By Bee, aby do pm ( niekomu z adminov, hoci aj mne do pm) dal svoje objektívne vyjadrenie na celú situáciu, keďže sa tu spomína ako "korunný svedok". Ďakujem.

S pozdravom. :doge:

because
08-04-15, 15:10
Pat v tomto s tebou absolútne nesúhlasím. Či sú 3 hodiny ráno alebo poobede, prosto sa majú pravidlá dodržiavať. Taktiež vo firmách nezastavia výrobu lebo je polnoc...
Korunný svedok? To snáď nie. Aké koľvek dá vysvetlenie tak to bude prikrášlené na jednu stranu. To som si 100% istý.

piratjo
08-04-15, 15:28
http://www.fastimages.eu/images/ancientkt.jpg

vikernes
08-04-15, 15:29
Admini kteří mají nějakej teplej klan před nickem by se neměli vůbec nabírat ... :):D

kono159
08-04-15, 15:31
moooooooooooore flame, uz si idem pre popcorn

(swager skus napisat kotlovi nech ti to zmaze)

FizzyBubble
08-04-15, 16:45
Admini kteří mají nějakej teplej klan před nickem by se neměli vůbec nabírat ... :):D

Přesně.


Fizy četl si to vubec? Nejde mi o delku banu , ani jsem necekal, ze mi da drive ub nez vyprsi ban, ale mam zbytecny ban .... kdyz mi admin rekl pravidla neplati (3x) tak proc mi potom dal ban ? Tudiz jsem chtel vymazat ban .

Bez dema je to tvrzení proti tvrzení.

Ridik :D
08-04-15, 17:26
proto doporucuju vsem hracum aby tocily na jb in eye dema necht se konecne vse da prokazat
dema smerujte do pmky kotlovy ktery vytvori skupinu pro kontrolu jb adminu.

Swagger
08-04-15, 17:44
Tak jako to abych pri kazdem napojeni tocil? Heh, debrej.

Ridik :D
08-04-15, 18:04
ja to tak delam a uz mam slusny material.

FizzyBubble
08-04-15, 18:19
Tak jako to abych pri kazdem napojeni tocil? Heh, debrej.

ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-Stížnosti-hlášení-z-Jailbreak-serveru) jsou minimálně 3 strany, kde si někdo na někoho stěžoval a neměl demo. Co mu bylo napsáno ?? "Kde máš důkaz ?" Bohužel ale je to tak jak to je a tudíž tvrzení proti tvrzení.

KeYo
08-04-15, 18:52
Tvrzení proti tvrzení.. ale pochybujem, že by sa dakto priśiel len tak sťažovať, lebo sa doma nudí..

Ridik :D
08-04-15, 19:05
btw rar demo ma minimum takze i kdyby si mel skaldovat xxx dem po dejme tomu 2-3 mesice tak se nic zvlastniho nestane popr si je nekam muzes upnout a jen si zalohovat odkaz na stazeni

Byznis
08-04-15, 19:14
podla mna tu o demo nejde ani o ban , ide tu o vysvetlenie , ktore sa davno stratilo niekde mimo ....