PDA

Zobrazit normální verzi : cheater:vole (jiny hrac) --> apach29



Conor88
07-04-15, 19:23
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 141662)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'citr'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < cheater:vole >
[AMXBANS] Tvuj nick: AzoG(*-*)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1138808758
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1382348156
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.192.84.10
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.192.84.10
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < apach29 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Surf kill
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Izy'| Believe^# killed Izy'| Vykur klacka bude dvacka with knife
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Zdravim , dostal jsem ted BAN od nejakeho apach29 ! Duvod proc zadam o UNBAN je ten ze sem dostal za 1 - ban za cheaty :D :D cemuz se musim smat , ale pecka je ze sem dostal BAN na surfkillu v momente kdy jsem byl na furienech a to hraju jenom furieny nechapu to a Muj nick je Azog a napsany nick tam byl cheater:vole ... takze prosim o zruseni banu a take aby se ten admin trochu uvedomil ! dekuju :) Me totiz neni 12 jak 80% hrajicich a kdyz dostanu BAN tak chci spravny duvod a ne aby si nekdo vymyslel !!

apach29
07-04-15, 19:26
Ahoj, bohuzel mas zdilenou IP s citerem, ale to by jsi zjistil, kdyby jsi si precetl ten vypis, co ti vyskocil.

hofy
07-04-15, 19:27
..

Conor88
07-04-15, 19:32
A jako to budu teď mít ban za nějakého debi*a ? volal jsem i bratrovy který má 11 let a hraje tam taky a má stejnou IP jako já a hraje normálně ...

Nevím co vám mám nato říct , možná jen to že jste blbý a odhazuje nevinné lidi ... nemáte vůbec rozum

Zoyer
07-04-15, 19:56
Nevím co vám mám nato říct , možná jen to že jste blbý a odhazuje nevinné lidi ... nemáte vůbec rozum
a jak jinak máme zabránit napojení cheatrům?

Conor88
07-04-15, 20:18
Nad tím by jste měli přemýšlet vy ! Když jste admini ... něco určitě existuje ... já dodělávám střední školu a jediné co mě baví je FURIEN , který si zahraju jednou , dvakrát denně a teď tohle ... ! Docela mě to mrzí ...

Tutinko
07-04-15, 20:40
je to tak, ako to je.. kup si steam a nemas problem. Nehovor mi, ze tych par drobnych nenajdes.