PDA

Zobrazit normální verzi : Knife challange od GS



Flag
07-04-15, 21:36
Vyzíváme vás na knife 5v5 acer only admin
Vše necháváme na vás my se podřídíme.
Pokud nezareagujete neboli odmítnete tak nesekáte nože jako my ;)
Pozdrav od adminů z Gs.
Kontakt na mě na našem Tsku jsem furt :)
Nožům boj
Zduř
Kdo gořalku nepije ten neví co v ní je :)

KOFOLAzGS
07-04-15, 21:44
Omlouvám se za Fl4gův výstup, asi pije moc toho rumu.
Výzva samozřejmě platí, ale může se odehrát jen o víkendu.
Členové týmu můžou být pouze členové admin teamu.
Snad výzvu přijmete.

S pozdravem KOFOLA a neni co resit

Mr.Hol
07-04-15, 23:18
Potvrzuju WH, ban je na miste!

Vyreseno LOCK (by ZEUS)

ZeMi7
07-04-15, 23:23
Kluci z GS si chtějí zahrát 5v1 proti zyxovi :D

Jinak dobrý nápad, ikdyž knifera v AT najdete jen jednoho.
Mohlo by být zajímavé jednou za čas udělat takovýto "zápas" v různých módech.

zyx
08-04-15, 01:27
Bohužel jsem jediný současný knife admin a ostatní by mi tam akorát překáželi, takže... jk
Když se přidájí další 4 admini

Samozřejmě rád zahraju a stane-li se, tak dopředu upozorňuji fl4gu, že výsledek je mi ukradený, protože z tvého výstupu vidím, že očekáváš vítězství pro váš AT. ;)

because
08-04-15, 09:45
Nech sa viacero ludi zapoji, nejakych viac disciplin nie len knife :) rozpisem to ked budem doma, zatial len ze by sa tam dalo proti sebe aj furien, aim (aspon 2 tymi u oboch), kludne aj gocko :D

KOFOLAzGS
08-04-15, 17:30
Tak kdyby si mě jeden zástupce vašeho A teamu přidal na Steamu, dá se domluvit. Co takhle Knife , Public, CS:GO, Dota 2, LoL. 5 Disciplíny, nemůžou zkončit remízou. Případně by se to dalo bez doty i lolka udělat na 3 disciplíny. Vše by se odehrálo o víkendu 18 - 19.4 ?

Na každou hru můžou být jiní členové teamu. Samozřejmě všichni musí mít práva na serveru daného portálu.


Nech sa viacero ludi zapoji, nejakych viac disciplin nie len knife :) rozpisem to ked budem doma, zatial len ze by sa tam dalo proti sebe aj furien, aim (aspon 2 tymi u oboch), kludne aj gocko :D

Je blbost, aby se dávali jiné mody než ty klasické, protože váš furien i CTF je dost jiný, takže by to nebylo fér. Dal bch jen disciplíny, kde mají oba portály zhuba stejne podmínky.

Jinak v našem knife teamu budou nejspíš jen 3 knife admini, jinak hns/pub

because
08-04-15, 18:01
Je blbost, aby se dávali jiné mody než ty klasické, protože váš furien i CTF je dost jiný, takže by to nebylo fér. Dal bch jen disciplíny, kde mají oba portály zhuba stejne podmínky.

Jinak v našem knife teamu budou nejspíš jen 3 knife admini, jinak hns/pub

NIečo také ako si ty spomenul som myslel. Ale tu ide o to či by bol zaujem z oboch strán.

ZeMi7
08-04-15, 18:14
Chci být komentátor, mám na to dobrý hlas.

zyx
08-04-15, 21:18
To Lolko bych dal.

because
08-04-15, 22:58
JA By som siel do doty :)

AlternativníPravda
09-04-15, 10:03
Tak kdyby si mě jeden zástupce vašeho A teamu přidal na Steamu, dá se domluvit. Co takhle Knife , Public, CS:GO, Dota 2, LoL. 5 Disciplíny, nemůžou zkončit remízou. Případně by se to dalo bez doty i lolka udělat na 3 disciplíny. Vše by se odehrálo o víkendu 18 - 19.4 ?

Na každou hru můžou být jiní členové teamu. Samozřejmě všichni musí mít práva na serveru daného portálu.

Zapomínáš, že csko.cz je hlavně minecraftový portál, takže navrhuji udělat zápas ve stavění domečků z kostiček. ;)

Ridik :D
09-04-15, 18:47
podporuju navrh nekonecno od knoxe.

Don KartagenaCZ
10-04-15, 13:08
Stojím za knoxem a jeho návrhem.

KOFOLAzGS
11-04-15, 12:32
Takže je domluveno.

Dohoda zní takto.

Oba portály sestaví 4 týmy sestavené pouze z adminů.

1. Tým CS 1.6 Knife
2. Tým Dota 2
3. Tým LoL
4. Tým CS:GO

Podmínky jsou následující.¨
Všichni členové týmu musejí mít práva někde na portále, je jedno, jestli GTA Minecraft nebo cokoliv dalšího, ale musí to být admin.
Všechny souboje se odehrají 25.4. mezi 15:00 - 19:00
Všechny týmy musí mít 5 členů, s tím, že pokud se někdo nedostaví, může být nasazen náhradník, který se nemusí hlásit předem.
I náhradník musí být admin.

Pokud ze vším souhlasíte, mohl by si to jeden z vašich vzít na starost, přidat si mě a pořešit to.

because
11-04-15, 13:43
Posli steam tu do pmky.

_AnGeL_
11-04-15, 14:30
Ohľadom toho LOLka mám otázku. Ide o to, že ľudia z admin teamu môžu mať účet na Weste alebo na Easte. Na ktorom zo serverov by sa hralo?

KOFOLAzGS
11-04-15, 19:23
Ještě poupravím, bude 5 disciplín.

Takže je domluveno.

Dohoda zní takto.

Oba portály sestaví 5 týmy sestavené pouze z adminů.

1. Tým CS 1.6 Knife
2. Tým CS 1.6 Public
3. Tým Dota 2
4. Tým LoL
5. Tým CS:GO


Podmínky jsou následující.¨
Všichni členové týmu musejí mít práva někde na portále, je jedno, jestli GTA Minecraft nebo cokoliv dalšího, ale musí to být admin.
Všechny souboje se odehrají 25.4. mezi 15:00 - 19:00
Všechny týmy musí mít 5 členů, s tím, že pokud se někdo nedostaví, může být nasazen náhradník, který se nemusí hlásit předem.
I náhradník musí být admin.

Pokud ze vším souhlasíte, mohl by si to jeden z vašich vzít na starost, přidat si mě a pořešit to.

Můj steam http://steamcommunity.com/id/bestkniferineurope/

zyx
11-04-15, 21:16
Rád bych si zahrál alespoň něco z Knife nebo LoL, ale vzhledem k časové tísni nemůžu na sto procent říct, že budu mít čas.

KOFOLAzGS
12-04-15, 09:41
Udělejte to jak já. Pověřte jednoho člověka, který da dohromady týmy. U nás to mám na starosti já.

Jinak, LOLko na Westu.
A dota se bude hrát Kapitánský mód.

Ridik :D
12-04-15, 10:15
zalezi na tom jestly se tu najde rozumenej team na dotu

Britny
12-04-15, 11:36
zalezi na tom jestly se tu najde rozumenej team na dotu

Však o nic nejde ne? Děláš z toho, jako kdyby šlo o peníze a ne o zábavu :3

KOFOLAzGS
12-04-15, 14:12
Přesně tak, nejdeme si zvedat ega ani bůh ví co, je to prostě zábava, pořad je to jen hraní počítačových her.
Z výhry máš dobrý pocit a nic víc. A když se prohraje férově, tak z té prohry taky člověk nemá zlý pocit.

U nás už dáváme dohromady teamy.

Mám pár poznatků ohledně lolka, kterému nerozumím.

Vyberte si , jestli chcete Eun neb oto druhé, west se mi nezdá jako nejlepší volba, ale nechám výběr na vás. Tak mi zde napište někdo.

Shinigami
16-04-15, 22:08
LoL east

KOFOLAzGS
18-04-15, 11:19
Ok, skládají se teamy na EUNU
My už máme všechny tými kromě doty kompletní, jak jste na tom vy?

Fhacker
18-04-15, 11:52
Všetko až na knife máme poskladané. Ale knife asi neposkladáme...

KOFOLAzGS
18-04-15, 19:30
Veď vemte public adminy, taky máme adminy s Publicu. Protože ti jsou dle mého lepší než knifeři (někteří)

Beru z5, je to Public admin, další je Avatar admin, další je CS:GO admin a jen 2 knife admini.

zyx
18-04-15, 19:51
Klidně bych šel, ale jak jsem říkal nevím jestli budu mít čas v tu dobu.

KOFOLAzGS
27-04-15, 12:20
Takže nastala menší komplikace, chyba na mé straně, dostal jsme na víkend šichtu a nemoh jsem přijít. Takže bysme to splácli tento víkend. S tím, že Acer pozměníme na 3on3, aby se vám žilo líp :) Omlouvám se.

KeYo
27-04-15, 13:07
podla mna by bolo dobre to dat až po máji (květnu).. dosť adminov sa nevie zariadiť len tak za týždeň, lebo už majú plány a niektorí majú maturitu, na ktorú celý rok kašlali a majú už len posledný mesiac

zyx
27-04-15, 15:06
Acer pozměníme na 3on3, aby se vám žilo líp
Cože? Nechápu. Hrálo se nám super 5v5 a jsme s výsledkem spokojeni, přestože jsme prohráli a žijeme si bezvadně. Přece jen jsem byl jediný admin, který hraje knife, a i přesto to bylo dost vyrovnané. :huh:

Britny
27-04-15, 18:09
Takže nastala menší komplikace, chyba na mé straně, dostal jsme na víkend šichtu a nemoh jsem přijít. Takže bysme to splácli tento víkend. S tím, že Acer pozměníme na 3on3, aby se vám žilo líp :) Omlouvám se.

Nevím v čem jako měla být chyba? Datum ste stanovali vy a my se přizpůsobili, všechno bylo naplánované a nakonec někdo od vás řekne, že nikdo nevěděl o GO turnaji? Dota se zruší 2h před začátkem. Z vaší strany absolutně špatný přístup a ještě si tu další datum určíte opět vy? Docela trapas.

DarwiN
27-04-15, 19:32
Ako som už v af napísal. Ak sa to bude robiť zas, tak nech sa vyberú nejaký ochotný ludia z Kotelne a z GS a nech sa to rieši nejako verejne aby sa o tom každy dozvedel a aby sa nazbieralo dosť hráčov.

A na určenie termínu ste mali pokus vy chalani z GS a teraz by sa patrilo nechať si vybrať nás. A skúste si to tam potom nejako dať vedieť aby sa nestalo to čo teraz.
a myslím si že každý víkend turnaje byť nemožu, nemali by byť

KOFOLAzGS
01-05-15, 02:15
Já jsem úplně pro, aby se to řešilo nějak neveřejně. Někdo s kotelny by to měl řešit přímo se mnou, já to tu psal asi 3x, jenže bohužel nikdo se nenašel.

Chyba byla u mě. Já měl na starosti organizaci týmů, kromě LOL, proto to vxypadalo, jak to vyxpadalo, dostal jsem směnu, takže jsem nemohl přijít. Znovu říkám, že bych to rád řešil přímo s nějakým člověkem, jenže to tu moc nejde...

KeYo
01-05-15, 10:41
však bol s tebou v kontakte Because.. ale v deň toho turnaja si tu nebol bol si na steame off.. tak ako to mal s tebou riešiť?

Fhacker
01-05-15, 12:05
Ak chceš niečo riešiť píš mi na steam...

zyx
01-05-15, 12:20
jenže to tu moc nejde...
jak toto můžeš napsat... Z poslední zkušenosti je zkušenost tá, že zorganizovat to umíme líp.

The Keox
01-05-15, 15:50
A nechcete si misto nejaky CS:GO, LOL, Dota atd. si dat proste Knife nebo Classic v 1.6 jak uz napovida nazev threadu?

Ridik :D
02-05-15, 05:02
Já jsem úplně pro, aby se to řešilo nějak neveřejně. Někdo s kotelny by to měl řešit přímo se mnou, já to tu psal asi 3x, jenže bohužel nikdo se nenašel.

Chyba byla u mě. Já měl na starosti organizaci týmů, kromě LOL, proto to vxypadalo, jak to vyxpadalo, dostal jsem směnu, takže jsem nemohl přijít. Znovu říkám, že bych to rád řešil přímo s nějakým člověkem, jenže to tu moc nejde...


To vam na GS v admin foru nejde vytvorit tema kde napises ty kravoviny a tma se vse napise atd. prej spatna komunikace je opravdu tezke ucinit misto sebe nahradu...

KOFOLAzGS
08-05-15, 17:55
Asi po 5. tu napíšu, že jsme tu ten víkend nebyl, protože mi byla dána 24 hodinová šichta. Většina z vás netuší co je to práce, ale až budete starší tak to pochopíte. Dozvím se od někoho datum konečně? jak mám něco skládat, když neznám datum?

zyx
08-05-15, 18:38
Podívej se co napsal Ridick a nepiš kraviny. Určitě jsi nebyl jediný, kdo věděl o turnaji a jestli je mezi vámi někdo zodpovědný, mohl to vzít na starost, což se nestalo, tak to nesváděj na nějakou práci. Stačilo pár minut a napsat.
Většina z nás je více zodpovědná, než vy, co tvrdíte, že chápete pojem práce, resp. zodpovědnost. geez