PDA

Zobrazit normální verzi : Exper1ment Fx^ --> slide^



Exper1ment
07-04-15, 21:08
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 141676)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Exper1ment Fx^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: Exper1ment Fx^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1057072323
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1057072323
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 80.242.44.100
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 80.242.44.100
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < slide^ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only





Poznamka:






Zdravim, uz som raz "dostal ban" resp. dostal ho niekto, kto ma rovnaku IP ako ja ale nebol som to ja. Vtedy som dostal v pohode unban, tak prosim o unban aj teraz. Myslim, ze admini, ktori hravaju na d2only ma poznaju a vedia, ze nic nemam. Dakujem za skore vybavenie. Pekny zvysok vecera.

Exper1ment Fx^

slide
07-04-15, 21:10
Obchádzal si tento ban ..

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=118741

toto je ten ban co spomínas

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=113167

edit:
Máš síce inú IP a ID ale nick dotožný a server taktiež...

Exper1ment
07-04-15, 21:17
Áno ten druhý je ten čo spomínam, to som riešil priamo s Dextrom a v pohode mi dal unban. A o hentom prvom tak to neviem, že by som niekedy dostal. Ale isto som cheatoval cely cas, ked tam mam tolko nahrate. Keď už tak mi ukáž nejaké video alebo niečo ako dôkaz, lebo to je fakt len kvôli tomu, že niekto iný ma rovnakú IP ako ja.

slide
07-04-15, 21:27
Pokiaľ sa ostatní admini zhodnú na odbanovaní nevidím problem ti UB nedať pokiaľ som ja pochybil

Exper1ment
07-04-15, 21:29
Hm a to mám ako zohnať ostatných? :D Veď chod teraz na d2only 1 a je tam ZID, eli, FANTOZZI, Misa Kulicka a neviem kto este vsetko tak sa ich tam popytaj, oni ma poznaju (z hry) :)

Britny
07-04-15, 21:50
Hele já teda nevím, ale jsem pro UB, protože mohl tehdy ten nick jenom někdo kopírovat, jako se mi stalo nedávno, že přišel hráč co měl avatar stepi a nick stepa a v pohodě si tam hrál s cheatama, tak sem mu dala ban a následně zjistila, že to byl někdo, kdo se za něj vydával. Takže pokud není průkazné demo, tak se může jenom jedna o někoho, kdo kopíroval.
Experiment je stálý hráč a hraje dobře, nikdy jsem u něj nezpozorovala, že by mohl cheatovat.

slide
07-04-15, 21:53
na obchádzanie som bol upozornený cez steam tak som isiel do banlistu dal som si tvoje meno bol tam ban, kukol som si z jakeho serveru, bol to dust2 only tak som ti dal ban nekukal som sa ako dlho hras na serveri ani ci ta niekto z adminov pozna, takže ak ta niekto pozna z adminov a zaručí sa za teba tak v pohode sa ti da UB :) mozno ta iba niekto kopíroval :)

edit: Vidíš, Britny je stále s nami :D :) , keďže nemám žiadne demo ani nič a tvoje IP a ID su uplne rozdielne , nemam jak zistit či si to bol ty alebo nie tym padom sa ti ospravedlňujem a dávam ti UB :) a chod hrat lebo za chvilku tam pridem ja a uz si nezahras :D

Poprosím LOCK

Exper1ment
07-04-15, 21:59
Ok ďakujem pekne, tak snáď sa to teda vyrieši :) a Britny dakujem ;)

sCorp
07-04-15, 22:00
Som pre UB hráča poznám a určite necheatuje