PDA

Zobrazit normální verzi : JB - CT vs T



Kempa
09-04-15, 03:18
Dozorci proti Věznům

O co jde?
T -> budou se snažit vyhrát kolo pomocí vzbůry nebo posledního přání. (PP)
CT -> budou se snažit uhlídat kolo nebo vyhrát poslední přání. (PP)

Bude se hrát jedna mapa (45min). Kdo na konci mapy bude mít lepší score, vyhrál.
((Pokud vyhrajou T, Pat bude muset mít celý týden jméno Pat <3 Kempália))
((Pokud vyhrajou CT, Kempálio bude muset mít celý týden jméno Kempálio <3 Pata))

Kdy to bude?
12.4 (Neděle) 20:00

Místo konání?
Jailbreak 7
-> bude mapa Jb_Oasis

Pravidla:
Základní pravidla JB, Kotelny.
Mód může být co 3 kola.
Simon nesmí "držet,, T jenom v boxu. Ať jsou i atrakce, ktere jsou venku.. je jich tam dost.
Nŕhoda 1x za kolo.
Maximálně 1 fragovací atrakce za kolo. (semafor, ....)
Zákaz vzájemného razení pomocí steamu, skype, ....


CT team: (Pat)
Dozorce si vybere sám Pat.


T team: (Kempálio)
Může přijít kdokoliv chce. (Steamák i Non-Steamák)

Odměny pro hráče:
Hráč s nejlepším score obrží VIP (pouze T) - 1 VIP kod
Hráč, který vyhraje nejvíce pp (CT i T) - 1 VIP kod

Volume
09-04-15, 06:39
Máma říkala, že v neděli ve 20:00 musim jít spát :(

ZeMi7
09-04-15, 09:19
Pokud CT chtějí vyhrát, tak T nemají žádnou šanci.

Cardoxon
09-04-15, 12:23
oki, tak my k vám na ten jb s tvarohem přijedeme, prostudujeme manuál a vyhrajeme to, takové pěkné ceny si přece nemůžeme nechat ujít^^ :happy:


Mám takový pocit, že to budou kola jenom v boxu ( náhoda, otázky, reakce), nebo fragování přímo v cele. Když máš dobrej ct tým, tak T nemají šanci. Oasis je jedna z těch lepších map, kde se to dá uhlídat. :bye:

na jb jsem se přišel podívat asi 2x a nevěřím že od té doby se skill tamějších hráčů zvedl když netrefí ani slona tak to asi neuhlídají hele :d

Britny
09-04-15, 13:13
Mám takový pocit, že to budou kola jenom v boxu ( náhoda, otázky, reakce), nebo fragování přímo v cele. Když máš dobrej ct tým, tak T nemají šanci. Oasis je jedna z těch lepších map, kde se to dá uhlídat. :bye:

Kempa
09-04-15, 16:58
Mám takový pocit, že to budou kola jenom v boxu ( náhoda, otázky, reakce), nebo fragování přímo v cele. Když máš dobrej ct tým, tak T nemají šanci. Oasis je jedna z těch lepších map, kde se to dá uhlídat. :bye:

No.. pokud se T domluví.. a třeba jich půjde 10 najednou do zbrojky, zkus to uhlídat. A Oasis jsme s Patem vybrali jenom tak. Až sednu k PC tak trošku upravím pravidla, aby byli atrakce. Doufám, že se Pat neurazí.. hlavně abych mu nepřerušil jeho strategii :-D

Britny
09-04-15, 18:59
No.. pokud se T domluví.. a třeba jich půjde 10 najednou do zbrojky, zkus to uhlídat. A Oasis jsme s Patem vybrali jenom tak. Až sednu k PC tak trošku upravím pravidla, aby byli atrakce. Doufám, že se Pat neurazí.. hlavně abych mu nepřerušil jeho strategii :-D

Jedině upravit pravidla, ale ono stačí, když budeš mít všechny v boxu a na 40 minutovou mapu mít jen 3 kola, když CT bude zdržovat, nebude ani žádná přestřelka, tak chápej. Toto rozhodně nebude jako normální mapa jako každý den. Já si na drogy našetřím až po 3 kole, ale když budou ti ct zdržovat, klidně žádné 4. kolo být ani nemusí :D

Grakon2702
09-04-15, 21:51
Kdysi jsem se tu pokoušel uspořádat turnaj v podobné formě jakou máš ty, měl jsem tam promyšlených spoustu dalších věcí, které by z toho udělali "férový turnaj". Bohužel jsem od turnaje musel odstoupit z důvodu nezaujetí ze strany účastníků. Můžeš se zkusit podívat a vytáhnout si z toho nějaký nápady sem a popř. je upravit.

http://csko.cz/forum/showthread.php?36753-Bodovaný-Jailbreak-(zkr-BJ)

Niko97971
09-04-15, 22:01
Tak ja sa teda zúčastním :).

Kempa
09-04-15, 23:30
Kdysi jsem se tu pokoušel uspořádat turnaj v podobné formě jakou máš ty, měl jsem tam promyšlených spoustu dalších věcí, které by z toho udělali "férový turnaj". Bohužel jsem od turnaje musel odstoupit z důvodu nezaujetí ze strany účastníků. Můžeš se zkusit podívat a vytáhnout si z toho nějaký nápady sem a popř. je upravit.

http://csko.cz/forum/showthread.php?36753-Bodovaný-Jailbreak-(zkr-BJ)

Ono to právě není turnaj jako turnaj :) Kdybych chtěl z toho udělat turnaj, tak to trošku promyslím. Je to pro zábavu:) A hlavně doufám, že se sejdou na jednom místě normální hráči.. poslední dobou to je na JB vzácné..

KeYo
09-04-15, 23:49
a bude to niekedy o 3? kedy uz pravidla neplatia?

Britny
10-04-15, 00:40
a bude to niekedy o 3? kedy uz pravidla neplatia?

Blá blá :D

Kdy to bude?
12.4 (Neděle) 20:00

Ale co vím, tak nejvíc hráčů bývá v sobotu, pač velké % nikam druhý den nevstává :D

Nakladana Okurka
10-04-15, 01:21
Mám takový pocit, že to budou kola jenom v boxu ( náhoda, otázky, reakce), nebo fragování přímo v cele. Když máš dobrej ct tým, tak T nemají šanci. Oasis je jedna z těch lepších map, kde se to dá uhlídat. :bye:

Musíš být chytroučká a vyhrát otázky a dostaneš VIPko za ppčka.

kono159
10-04-15, 17:24
ked nejaky parci pojdu na ts tak ct nemaju moc sanci

Kempa
10-04-15, 21:26
ked nejaky parci pojdu na ts tak ct nemaju moc sanci

Pat, má prý team aimerů. Ale stejně dostanou na p*ču :-D

kono159
10-04-15, 23:08
Pat, má prý team aimerů. Ale stejně dostanou na p*ču :-D

proti mase ti ani aim nepomoze

Kempa
12-04-15, 22:21
Soutěž skončila.. a vyhrál nějaký Pat. (3:1)

Nejlepší hráč za T:
Mn 7:3

Nejlepší ppčkář:
Mn 6b. (zabil v boxu 6 CT, až na Pata. Ten mu 2x natrhl prdel.)

Nakladana Okurka
13-04-15, 17:49
Takže když ma 2 VIPka to mi může jedno dat co? :strongbench: :clap: