PDA

Zobrazit normální verzi : admini ridick a dutohlav



koblížek
09-12-11, 23:06
Chci nahlásit adminy ridick a dutohlav oba jse mi posmívali za dětský hlas a byli vugární na všechny Ct.
Žádám o zbavení práv oboum dvoum.

sILV3
09-12-11, 23:08
Super. To je všetko?

koblížek
09-12-11, 23:09
ano

VINCE C.
09-12-11, 23:11
Máš záznam? Neřikám, že se to nestalo. Ale musíš mít nějakej důkaz.

koblížek
09-12-11, 23:12
ano mám 25 hráčů kteří vám to dotvrdí jako je třeba hebiciknburger,Chodicirespekt........

Karl0s
09-12-11, 23:13
ihned prošetříme :P

koblížek
09-12-11, 23:14
ha ha ha moc sranda tady na kotelně jsou jenom admini plsní srandy ale nikdy nic neberou vážňě

Karl0s
09-12-11, 23:17
kdo se ti smál, že máš dětskej hlas? pokud vim, dutohlav mluvil na chicken burgera ohledně jeho simonování
to jak si vy, 12ti letý kidy léčíte mindráky a roboticky zabíjíte teráky na jailu, pričemž se vždycky automaticky musíte vesrat k CT, jinak prostě hrát nebudete, fakt nikoho nebaví
zkuste si šáhnout do svědomí

koblížek
09-12-11, 23:19
ale za celou dobu co jsem tam byl jsem dal jediny fk jinak nic jo a mně se smáli.

Karl0s
09-12-11, 23:23
Princip tohoto módu vlastně je, že nějakej nevybouřenej 15 letej smrad něco huláká do mikrofonu a hraje si na šéfa. Tím si zřejmě kompenzuje něco, co na něm spáchali ostatní hráči, když on byl ten co musel poslouchat, nebo snad i něco z realnýho života? Težko řict, ale na otravnosti a otrávenosti, kterej z jejich hlasu jde cítit na míle, to nic neubírá. Snažil jsem se v tý hře marně najít cokoli, co by mělo s CS alespoň něco trochu společnýho. Nejvtipnější moment přišel, když si jeden velkej šéf dupnul, že se nesmíme hýbat, což jsem samozřejmě ignoroval. Po tom, co se začal rozčilovat, jak si to někdo může dovolit, rozhodl o mojí "popravě" a on a jeho skvělej pomocník mě začali s AUGAMA nahánět v cele o rozměrech 5x5 metrů. Trvalo jim asi dvě minuty a 50 zásobníků, než konečně uhasili ten požár rebélie. Chlapci, zajděte si radši na deathmatch, težce tu hru neumíte.

tehehe, čti a uč se, ani jeden z vás přítomných tam nedělá nic pro zábavu, jen robotický scénář s puštěním klávesnice, zabíjením kohokoliv, kdo se náhodou opováží vás (šéfy) neuposlechnout a nedejbože skočí nebo bouchne do zdi, následný reakce a ke konci nějaká ta malá hra

koblížek
09-12-11, 23:27
m ano je něcom na tom pravdy bude až do včereško to tak vždy bylo ale dnes jsem slyšel lucu jak buzerovala ct ze davaj jen reakce a že jail je o zábavě ne o tom aby ct rzchle všechny pokilovali a bylo konecc vždyť ja jsem dal židle ve asi 16 t a long taky tak v 13 nerykam ze jsem nejakej sef jak jsem tam zminuje chci jse jen naucit hrat za ct a prytom ze dozit toho ze jse mne nejaci dva namachrovani admini budou smát.