PDA

Zobrazit normální verzi : Nepari0



Nepari0
11-04-15, 19:24
Vypis z konzole:


Nick : Nepari0
Ban: Zakaz ku CT
Admin ktorý dal ban : Keyo






Poznamka:






Podla mna je permanentny zakaz prehnany. Prvykrat ma niekto da forum a hned permanentny zakaz? A niekto ako Kiskos ktory robi problemy stale a jeho meno sa na forku musi tocit ako cislo v Lote dostane iba 33 000 minut? To kde sme?
Dakujem za precitanie.

Nihilia
11-04-15, 19:38
Přimlouvám se za zákaz tak na 3 měsíce, ale vůbec se už nedivím že někomu došla trpělivost.

Nepario, co ty předvádíš na JB je už hodně dlouho vrchol.

Nepari0
11-04-15, 19:42
Přimlouvám se za zákaz tak na 3 měsíce, ale vůbec se už nedivím že někomu došla trpělivost.

Nepario, co ty předvádíš na JB je už hodně dlouho vrchol.

3 mesiace prežijem ale permanentný je príliš, podla mna a sú aj horší ludia na jailbreaku a oni nedostali nič aj ked je tam admin takže nechápem prečo práve ja. Priznávam že robievam hovadiny ale na permanentný zákaz to určite nieje.

KeYo
11-04-15, 19:48
Vypis z konzole:


Nick : Nepari0
Ban: Zakaz ku CT
Admin ktorý dal ban : Keyo






Poznamka:






Podla mna je permanentny zakaz prehnany. Prvykrat ma niekto da forum a hned permanentny zakaz? A niekto ako Kiskos ktory robi problemy stale a jeho meno sa na forku musi tocit ako cislo v Lote dostane iba 33 000 minut? To kde sme?
Dakujem za precitanie.
Nemáš za čo

Zoyer
11-04-15, 19:57
Nemáš za čo
dobře, vtípek jsi napsal a teďkom můžeš ještě napsat něco ohledně banu.

Nepari0
11-04-15, 20:02
Nemáš za čo

Drsný jak hladká múka -_-. Ked sa nechceš vyjadrit tak nepíš nič radšej.
Dakujem

kono159
11-04-15, 20:21
permu k ct by som neriesil pokial by nebola opravnena, je to len k ct a nie na celu kotelnu

Nepari0
11-04-15, 20:27
permu k ct by som neriesil pokial by nebola opravnena, je to len k ct a nie na celu kotelnu

Mna jailbreak baví práve koli CT preto to riešim inak by som to neriešil. A inak permu k ct som dostal koli tomuto (demo) http://leteckaposta.cz/705235867

Chemo
11-04-15, 20:45
Ale tak píšeš, že ťa baví hrať za dozorcov, a keď hráš za dozorcov, tak zo seba robíš debila, načo ti to je ? Zbytočne ničíš nervy hráčom a adminom... Teraz si budeš hrať za t a tam môžeš porušiť jedine ct tlačítka a doplňovanie pri móde, čo sa dá prežiť s krátkym banom.

Nepari0
11-04-15, 20:54
Ale tak píšeš, že ťa baví hrať za dozorcov, a keď hráš za dozorcov, tak zo seba robíš debila, načo ti to je ? Zbytočne ničíš nervy hráčom a adminom... Teraz si budeš hrať za t a tam môžeš porušiť jedine ct tlačítka a doplňovanie pri móde, čo sa dá prežiť s krátkym banom.

Mne nejde o zákaz ten prežijem ale nie permu, chápeš to? Ja teraz vyzerám jak najväčší čurák a zmrd na celom JB.

Britny
11-04-15, 21:06
Takže dostane zákaz na 3 měsíce a pochybuju, že za 3 měsíce bude normální. To že jde hráč do boxu, jak mu nařídí Simon v čupu a on ho začne hitovat, až ho zabije a ještě k tomu lže, že na něj vytáhnul sekáček je moc. Já souhlasím s permou a vůbec, takový lidi at tam nechodí, kvůli takovým odchází lidi ze serverů a je to tam takové, jaké je :bye:

Odemě dostal ban, protože byl u CT a já sem Simonovala - byla trampolína a hráči mi normálně stáli u zdi, jaký byl příkaz, tento šašek si tam dojde jako CT a všechny tam postřílí a potom se odpojí. Vůbec, permu na něj a vůbec se s takovýma nebavit.

kono159
11-04-15, 21:29
takze toto je dalsi rufo?

KeYo
11-04-15, 21:32
staci pozret demo http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-St%ED%9Enosti-hl%E1%9Aen%ED-z-Jailbreak-serveru/page51&highlight=Nepari0 a viete za co ma zakaz.. dementov u CT fakt nepotrtebujeme.. UB nebude bye..


Odemě dostal ban, protože byl u CT a já sem Simonovala - byla trampolína a hráči mi normálně stáli u zdi, jaký byl příkaz, tento šašek si tam dojde jako CT a všechny tam postřílí a potom se odpojí. Vůbec, permu na něj a vůbec se s takovýma nebavit.

za toto davam instantne Permu k CT.. cize si ju zasluzil uz skor.. takze niet o com.. a neskusaj tu hrat na city.. na mna to nepomoze.. jedine keby si mal medzi nohami daco ine nez to, co tam mas

Nepari0
11-04-15, 21:34
Takže dostane zákaz na 3 měsíce a pochybuju, že za 3 měsíce bude normální. To že jde hráč do boxu, jak mu nařídí Simon v čupu a on ho začne hitovat, až ho zabije a ještě k tomu lže, že na něj vytáhnul sekáček je moc. Já souhlasím s permou a vůbec, takový lidi at tam nechodí, kvůli takovým odchází lidi ze serverů a je to tam takové, jaké je :bye:

Odemě dostal ban, protože byl u CT a já sem Simonovala - byla trampolína a hráči mi normálně stáli u zdi, jaký byl příkaz, tento šašek si tam dojde jako CT a všechny tam postřílí a potom se odpojí. Vůbec, permu na něj a vůbec se s takovýma nebavit.

Viete čo uzavrite to tu nemá to zmysel možem vám to tu celé viete čo :)

KeYo
11-04-15, 21:34
Viete čo uzavrite to tu nemá to zmysel možem vám to tu celé viete čo :)

konecne:) a my tu take hovada ako ty potrebujeme na vies co:)

Nihilia
12-04-15, 10:08
Britny - když jsem to psal, neviděl jsem demo ještě.

Před chvílí jsem se na demo díval a ban je oprávněný.

A Nepario - napsal jsi: "Ja teraz vyzerám jak najväčší čurák a zmrd na celom JB. " Vystihl jsi to přesně, protože si to o tobě lidi stejně už mysleli za to co jsi tam předváděl.