PDA

Zobrazit normální verzi : neoprávněny ban



vintar
10-12-11, 10:07
vintar dobrý den zde podávám výpis s konzole.
Couldn't open file overviews/gg_cs_reflex.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/gg_cs_reflex.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 10 hodin a 11 minut do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Ur en bez ka ( by Trsak ) '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Vintar
[AMXBANS] Tvuj nick : vintar
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 213.211.43.94
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 213.211.43.94
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : bones
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban

Tenhle ban je pěkně unfear a přesně vím jak to bylo byla to čtvrteční odpolední hra gungame kde hrál já, mrakomor, bezdak, Lucifer a pár dalších jmen vcelku povedená rubanice bezdaka jsem 2* řízl když měl už knife nakonec díky tomu vyhrál Lucipher bezdakuv vzkaz: vintare ty smrade nebo něco v tom smyslu mě natolik rozčililo, že sem mu napsal ať takové věci říká svému tatovi. A on na to proč všechny věci vztahujete k rodičům. Moje odpověd zněla protože tě špatně vychovaly.Tohle je celé popsání problému doufam že se někdo k tomu banu vyjádří protože mi připadá nespravedlivé že za špatného jsem tu já o tech 10 hodin mi nejde i když jsem si zaplatil vip a jsem poctivý hráč kterému se tenhle server libí a přitáhl desítku dobrých hráčů kteří na tento server přispívají.
Vím že jsem tu nesekal spousty pravopisných chyb ale tohle není moje silná stránka s pozdravem vintar.
Děkuji za odpověď

ZEUS
10-12-11, 10:13
Dle logu je to pravda, ale zase na druhou stranu jsi nemusel tak vyletět. Mohl jsi to ignorovat. CSko je jenom hra, musíš bejt nad věcí.

bones
10-12-11, 10:13
Tento ban presmerovavam na Trsaka, vraj mu neslo prihlasit sa do banlistu, tak ma poprosil o tuto malu laskavost.

vintar
10-12-11, 10:17
Hráč Vintar
Typ banu IP adresa
SteamID Není SteamID
IP adresa 213.211.43.94
Udělen 09-12-2011 - 19:56
Délka BANu 1440 minut
Vyprší 10-12-2011 - 19:56 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 9 hodin 43 minut ještě zbývá )
Důvod Urážení bezďáka (by Trsak)
BAN dal Admin bones (bones)
BAN dal Server Kotelna - Classic | csko.cz
Ještě jednou na to koukám a vidím že mi byl udělen včera 19:56 a to jsem na tuty nebyl ve hře tak je divné že ban se vyčaroval z ničeho nic po jednom dnu což mě moc neštimuje a dle mě sem ho nenazval žádným vulgárním slovem takže opravdu mě zajímá ten pravý důvod.

Trsak
10-12-11, 18:17
Co se ti nezdá? :)

vintar
10-12-11, 18:23
Co se mi nezdá? Nezdá se mi ten ban žádné vulgarismu sem se nedopustil tak prosím o tvé vysvětlení

Trsak
10-12-11, 18:29
Zachvilku ti ban vyprší. Nadával si hráči Bezďák (něco do jeho otce).

vintar
10-12-11, 18:34
hmm tak to je zajímavé mě bezdak může nadávát do smradu a když napíšu že tohle ať si píše svému tatovi sorry nejsem žádný usmrkaný sopel jsem poctivý pracujíci člověk co si chce po praci zahrát tak dostanu ban tohle semi zda docela nefér zavání to protekcí(dvojí metr)?

Trsak
10-12-11, 18:36
Smrad není nadávka, pro skillery je to opak :).
Smrad = skiller :)

vintar
10-12-11, 18:43
takže dvojí metr v poho dík za odpověď ban vyprší za hodinu muže se to dat lock tady se spravedlivosti težko dočkam s pozdravem zklamaný vintar

Trsak
10-12-11, 18:44
Dám ti unban, ale příště už nenadávej. Na classici byla vždicky supr atmosféra a nehodlám to měnit :).

vintar
10-12-11, 18:51
štvemě že to posuzuješ jen z bezdakovi strany tak on mě nazve smradem(poklona prej skilla) už tohle je provokace z jeho strany ja mu napišu že takové věci at piše svému tatovi žádny vulgarismus a mám ban den vipka v čudu a hlavně sobotní řežba v tahu nenadávám jsem poctivý hráč a takové jednání si snad nezasloužím ale čert to vem hlavně že můžu opět střílet

Trsak
10-12-11, 18:52
Ale smrad vážně není ani nic provokativní :)

vintar
10-12-11, 18:55
no věta "tohle piš svému tatovi" semi moc nezdá jako urážka také :)

Trsak
10-12-11, 18:57
smrade rikej svemju tatovi moulo
pac te neucili slusnemu vychovani

:) To mi stačí

Krispo
10-12-11, 18:57
Musíš si dávat pozor, tady na kotelně se TVRDĚ! trestá nadávky do rodiny. pokud tohle Trsak bral jako nadávku, bohužel s tím nic neuděláš.

vyřešeno prosím o Lock.

vintar
10-12-11, 19:01
asi jste dobří kamoši když jeho provokace zustane v cajku a moje těžce vulgární věta dostane banán lock tématu dnes jsem se už vytočil dost s pozdravem vintar

Trsak
10-12-11, 19:02
Jak jsem říkal, není to provokace :)

Bezdak
10-12-11, 19:15
Už to s nim řešim přes PM.

chmod a+x /bin/laden
10-12-11, 19:19
Nadávky do rodičů jsou úplně jiná liga než označování za smrada. To se prostě nedělá. To by sis měl z tohoto BANu promítnout i do života, mohlo by se ti to hodit.

perry
10-12-11, 19:29
Nadávky do rodičů jsou úplně jiná liga než označování za smrada. To se prostě nedělá. To by sis měl z tohoto BANu promítnout i do života, mohlo by se ti to hodit.

Nevidím ani jednu nadávku do rodiny bezdaka. To ze mu odepsal, at to rika svymu tatovi je nadavka?! Tenhle ban vazne nechapu, je to az moc prehnany.

chmod a+x /bin/laden
10-12-11, 19:47
bezdakuv vzkaz: vintare ty smrade nebo něco v tom smyslu mě natolik rozčililo, že sem mu napsal ať takové věci říká svému tatovi. A on na to proč všechny věci vztahujete k rodičům. Moje odpověd zněla protože tě špatně vychovaly.Tohle je celé popsání problému
Tohle je cíleno přímo na rodiče...

Chci tím říct, že on sám začal zmiňovat rodiče a měl by si na to dávat pozor. To je celé

Smile
10-12-11, 22:08
To v jaké kultuře je považovaný slovo "smrade" jako "skillere"? Asi bych nějakýho dvanáctiletýho bezďáka poslal hodně do prdele, kdyby mi napsal smrade.

Navíc vubec, ban za nadávky? Co řekneš, když ti nějakej kid řekne, že seš debil? Ať si tohle říká doma rodičum. Dát za tohle ban je těžce směšný...

Bezdak
10-12-11, 22:29
Vy se prostě furt musíte navážet.. co mi zase nadáváš co dvanáctiletýho? Fakt tahle komunita stojí taky za hovno, ano je tu pár lidí fajn, ale zbytek na nic. Človek napíše jednou něco a hnedka je z něj kid co nic neumí, a je to největší kretén. Už sem taky psal vintarovi že jsem to myslel pozitivně, kdybych ho chtěl urazit použil bych klidně tvrdší slova. Fakt tohle nechápu, karlosovi jsem jednou napsal ze srandy že je to noob a taky se z toho hnedka mohl podělat. Berete si to moc osobně.. Nic pokud sem pro vás dvanáctiletej kid, tak nemá cenu se zdržovat na tomhle foru. Howg

Trsak
10-12-11, 22:43
Smile nevim kde hrajes, asi na knifu. Ale na classicu a maxi davam za jakoukoliv nadavku ban/mute, protoze tam nestojim o deti co zacnou nadavat :).

Smile
10-12-11, 22:47
V zásadě nehraju nikde... Ale v tom případě si tedy ban měl dát oboum a nebo žádnýmu, dát ban jenom jednomu je prostě nadržování...

Trsak
10-12-11, 22:54
A kolikrat mam rikat, ze smrad neni zadna nadavka ani nic takove?

Smile
10-12-11, 22:57
99,9% lidí by to jako nadávku pochopilo...

Bezdak
10-12-11, 23:24
Dobře, tak mi taky dejte ban když je slovo smrad tak vulgární a myslel jsem to v dobrém.