PDA

Zobrazit normální verzi : Vyjadrenie skúseného admina



HSMartinka
12-04-15, 00:47
Prosím aby toto demo skonštatoval taký (ako čiterka-britny hovori) čo ma orlie oko a vyjadril sa k tomu

Tento hráč mi dnes ležal na srdci , proste to čo dával mi nedalo zmysel, škoda že na D2 only3 nejde hltv neukladá sa ,tak som si našla kde hral
dnes a stiahla hltv lebo vážne ma štve...

vyčasujem ho :
http://csko.cz/dema?UPD=kzDk7hG9


čas 10:12 - Smoke, prvých troch mohol vidieť čo aj určite videl, o ostatných nemal šancu vidieť, ledva som ich videla pri spomalenom zábere
no ale strielal na istotu.

čas 13:20 - To som nepochopila, pozerá na CT spawn a jak mu T nabieha tak následne si čupne a má ho.

čas 14:01 - takisto si už dopredu zamieril.

čas 14:20 - Tak jak v predošlom čase tak i tu mal dopredu zamierené, ostatné akcie nekomentujem.

čas 35:16 - O tom prvom áno vedel, lenže o tom druhom nemal jak vedieť a aj tak vyčkával kým mu T nabehne.


V tomto deme http://csko.cz/dema?UPD=yXWSXMMj
som chcela točiť jedného hráča ale to čo spravil druhý hráč kvoli ktorému zakladám toto téma tak súvisí s časom
31:16 kde hodil flash následne sa zaflashoval a bez problémov si išiel trošku vyššie kde ešte flashnutý začal dierovať.

Neviem čo si mám o tomto hráčovi celkovo myslieť, každému pomaly píše že je cheater že má wh, ab apod. + vulgarizmy
podľa mojho názoru je zapnutý. zapína vypína alebo to proste vie dobre skrývať, Preto by som bola rada keby to niekto pozrel čo ma s tým viac skúsenosti.
Ak bude clear nevadí aspoň ho nebudem upodozrievať a budem mať pokoj na duši.

keby náhodou tak dokladám IP VALVE_0:0:1741529945 178.41.155.157 the# c7.cleaner;.

Jakokdybyholub1
12-04-15, 02:31
První demo jsem si prohlédl asi 20 minut jeho hraní + ty časy a zdálo se mi to čisté, celé jeho hraní.
10:12 je tam smoke, ale to že do něj stříli, když tam viděl vběhnout 2,3 T je pochopitelné, může mít i 16bit barvy. Spíš se mi nezdálo, jak s tím ak hýbe.
13:20 toto se stává celkem běžně, Na A vedou 3 cesty jednu hlídá a přiběhne CT...
Čas 14:01 je trošku divný a taky jsem zpozorněl, ale je to d2only a kde asi ten T mohl být, když byl celou dobu slyšet...
14:20 - ti T jsou slyšet a většinou chodí u zdí...
35:16 - byl tam slyšet krok...


Druhé demo - 31:16 je dost divný čas.
Skoro bych to viděl na noflash, ale může to být taky chybička.
Ve flashi si myslel, že došel k vratům a pustil fullauto, ale nedošel dost daleko a střílel skrz zeď, kde zrovna byl T.
Nebo chtěl střílet skrz zeď, zas tak složité to není.

Co jsem viděl, nemyslím si, že to je na ban a nejsem přesvědčen, že má WH.

Podle mne je na WH clear, orientuje se podle sluchu.

piratjo
12-04-15, 11:33
wh

//pozrel som obidve dema, zapina vypina. chlapca skor ci neskor chytia. Nic take ako wh tam je ale na ban to neni neuznavam. Pocas tyzdna to vycasujem.

Jakokdybyholub1
12-04-15, 12:33
O kterých časech si to myslíš? Nebo je to celkové jeho hraní? Je pravda, že jsem obě hodinové dema celé neviděl...


wh

edit: Jo na druhém demu čas 35:00 + je taky trochu divný. To, jak míří těsně na hranu bedny je špatné znamení.

'Seiter
12-04-15, 12:35
první demo:

10:12 ne
13:20 určitě ne
14:01 to už jo
14:20 ne
35:16 ne, byl tam zvuk

Jeden podezřelej čas, jinak nic.

wowz0r
12-04-15, 12:38
Nejsem admin, ale dovolím si svůj názor - z vypsaných časů nic, na základě čehož bych banoval.

pweredbytvaroh
12-04-15, 12:43
Díval jsem se jen na vypsané časy na prvním demu, na kterých není ani ten jeden podezřelý čas - 14:01 default prefire

E: pro HSMartinku, to je otázkou, jestli je čistý nebo ne, ale dle daného dema to nemůžu/nemůžeme? posoudit.

HSMartinka
12-04-15, 12:43
Nejsem admin, ale dovolím si svůj názor - z vypsaných časů nic, na základě čehož bych banoval.

nebanovala by som ani ja preto som chcela len názor takých čo sa tomu rozumejú viac , o nič nejde, chcem mať istotu že tento hráč je "čistý"

pweredbytvaroh
13-04-15, 19:38
Po krátkém zkoumání několika jiných hltv jsem se rozhodl pro udělení banu hráči the# c7.cleaner;. Dotyčný se to snažil zakrývat, na mé oko to bohužel pro něj nestačilo. Jelikož je hráč na našich serverech poněkud aktivní, pravděpodobně si podá žádost o unban, a proto zde již odůvodním mé rozhodnutí.

http://leteckaposta.cz/969392442

hltv - c7nuke

čas 5:05 - po zkontrolování okolí míří hráč do unimy, uslyší zvuk dveří a zabíjí jednoho z teroristů, o kterém jako jediném, nakonec ze tří, mohl vědět. Po jeho zabití jeho cross opět míří do unimy - přesněji do tmy - záměrně.. za zdí stál další terorista, kterého lehce zabíjí

hltv - c7nuke2

čas 16:03 - probíhá první terorista, kterého si crossem kontroluje, za ním hnedka druhý, ale jelikož si je vědom, že má více času, tak zkusí vystřelit (a ne, tohle není reflex:laugh:)

hltv - c7dust2

čas 3:38 - bez komentáře
čas 6:53 - zde třešnička na dortu

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=142175