PDA

Zobrazit normální verzi : posouzeni,zabanování



The Keox
12-04-15, 22:56
Nick
MartN






SteamID
VALVE_0:0:169554947


IP:
109.81.33.122






Země:
CZ




Demo 1 : http://csko.cz/dema?UPD=q635PWds

Demo 2 : http://csko.cz/dema?UPD=ZdfrNAsR

Dobře tak ty strafy mi nepřijdou na to aby hýbal rukou,buď to umí a nebo si hraje s Frantou každý večer. Strafy má jako BOT, podezřívám ho z strafe hacku nebo Trawky....Nevím no,chtěl bych posouzení od adminů na Jump sekci, Metriox, Hoppe, Hol kdyztak i hofy (nevim jak se v tom vyznas hofy ale hrajes DR tak snad tam vidis stejne pripady)

martN-hvte
13-04-15, 01:17
Čau, já jsem ten MartN z dema, pro objasnění můžu nahrát video s handshow. Hraju už 4 roky s dlouhýma přestávkama, už jsem si zvykl dávat hodně strafů a prostě je pro mě 7 a méně nedostatečný. Podíval jsem se na dema a sám se divím, jak moc se realita od dema odlišuje, moje strafy jsou hodně úzké, když se rozehraju, ale demo to zkresluje. Holt umím skákat\strafovat lépe, než utíkat, chytat v hns, takže tak, zítra bych tu handshow mohl nahrát. Nechci být zabanován za takovou blbost... už je to podruhý, co mě z toho lidi obviňují, ale tak, díky za kompliment, Welcome. Doufám, že se moje situace brzy vyřeší, strafe hack bych v životě nepoužíval, o čem by pak bylo hns... Zapomněl jsem dodat, lj mám low protože jsem se po přestávce nechtěl zase to učit, takže trénuju hlavně cj techniky. CJ: 271 DCJ: 274.5 MCJ: 273 (BJ 247 <3)

The Keox
13-04-15, 18:04
Promin,ale nezajimaji me tve staty, ani me nezajima jak dlouho hrajes,ve hre si rikal ze hrajes 2 roky a tady pises 4 roky....ve hre si psal ze si mel rocni prestavku....a pak si zase hral,chci posouzeni nekoho kdo se v tom vyzna,tvoje vyjadreni ze to hrajes 4 roky,jake mas staty mam pomerne v pici....Handshow mi je taky jedno,umim s predstavit jak tam machas rukou jak zbesilej ponik,ale nejak ti to nepomuze,proste at se na to nekdo podiva a odpovi,zaridim se podle toho.
Bud si cheater anebo nejsi.

Zoid
16-04-15, 14:34
Clear, hraje jak bot.

Jestli něco má tak s tím buď extrémně neumí nebo mu ani strafe em. nepomůže.