PDA

Zobrazit normální verzi : Autodestrukce



Itako
13-04-15, 19:34
Zdravím komunitu, dneska som si všimol že autodestrukce je item, proti ktorému sa nedá brániť tak by som chcel navrhnúť aby sa táto funkcia pridala SWAT štítu :)
Prosím vyjadrite svoje názory, či ste proti alebo za tento návrh :)

Kotel
13-04-15, 22:45
ano

Itako
14-04-15, 09:11
Okey ďakujem :-) môžete locknúť tému :-)

resqu
14-04-15, 14:41
ja bych byl proti, protoze by se za SWAT stitu stala NANO vesta

Martin_V
14-04-15, 15:42
NANO? pokud si dobře pamatuju, tak byla odolna proti knifu, podle mě ta NANO vesta nebyl tak super item k vuli destrukci, ale k vuli commandu...

resqu
14-04-15, 16:15
ale odrazela skilli i itemy

Itako
14-04-15, 17:53
pozri sa keď bola nano aspoň si mal nejakú ochranu proti auto, teraz s ňou zabiješ každého, ak sa ešte nepridala tá funkcia swatu, a zo swatu nebude nano lebo so swatom nebudeš mať odolnosť voči či už platinové alebo uranové alebo titánové náboje + náboje plukovníka :)

stop_r
18-04-15, 13:43
Ja som proti....

autodestrukcia je jediny item ktorym dokaze slabsi team vyradit jedneho, alebo dvoch s vysokym lvl druheho teamu. ked ma niekto hocijaku class s lvl 150+, nedajboze 180+, tazko sa dava s niekym pod lvl 100 aj ked ma nejaky notes. Medic si hodi lekaren, dva krat, demo ho zabije uz len tym vybuchom atd atd.. autodestrukcia je jediny item ktory odpali aj vyssi lvl. Hravam COD casto a jediny ktory placu koli autodestrukcii su ty, ktorym sa nepaci ked maju score 80 ku 20. Nedajboze aby ich niekto dal ked predsa hraju za vysoke lvl. Mal som tu konflikt s panom adminom bzns. On mi vtedy tvrdil ze koli mojej autodestrukcii odisli nejaky ludia zo serveru lebo som ich odpaloval. Vcera som zazil ze prisiel s lvl 170 ci kolko na mapu a videl som ako sa do piatich minut odhlasili traja ludia kym som to nevzdal ani ja. Jedine ako som s nim mohol bojovat bola spominana autodestrukcia.

Autodestrukcia je postihnuta dost uz tym ze pridava len 5 expov a navyse zomries tiez... V podstate sa mozes rozhodnut ci chces expit alebo sa zabavat.

Su odporocvia autodestrukcie, vacsinou starsi hraci co maju vysoke lvl, ty budu hlasovat za, a su hraci co s tym hraju pre zabavu, ty budu proti. Pre mna je COD funny server a auto je vrchol zabavy :) Tak ta kotel prosim len o jedno, rozmysli si to a dobre uvaz. Samozrejme rozhodnutie je na tebe.

Exot
18-04-15, 15:23
mne by stacilo aby sa zakazala na comanda

Martin17CZ
18-04-15, 16:39
Nebo co treba takhle. Je to divny navrh ale nekomu by se mohl libit :D. SWAT stit: nepusoby ti zraneni rakety ani miny, SWAT stit 2: nepusobi ti zraneni autodestrukce ani miny. Tak nevim .. :D

Belinko12
23-04-15, 00:01
dokolecka sa opakujuca "lovestory" ... stop_r nic v zlom, ale troska si serkas do ust ... jednoznacne pridat SWAT stitu funkciu odolnosti voci Autodestrukcii. Autodestrukcia je jediny item, ktory nema kontru. Porovnavat swat s nano? Hlupost, ved SWAT nevykryje instaknife, commandos knife, awp item, ani neznizuje dmg voci nabojom.
Stop_r aby som ti vysvetlil, preco, tak preto, ze ked ma ten tvoj spominany "medik" alebo hocijaka class, s dobrym skore, povacsinou ma naboje a notes/kevlar. Vtedy ich tak ci tak das autodestrukcii. Ked ich to bude srat, dropnu item, budu menej odolny a budu cakat v nadeji na swat. a ked pride, bude rezistentny voci destrukcii ale znacne menej vydrzi. A ked tak neucini, zabijes ho kazde kolo destrukci. Simple as fuck.
BTW Kotel, prosimta, ten tvoj post "ANO" znamena, ze to zmenis? lebo o tomto navrhu sa tu hovori vyser roka, a sam som inicioval tuto zmenu davno, aj zopar dalsich hracov, no nikdy si sa k tomu nevyjadril. Dakujem ...PS prepac, ze sem pletiem do inej temy inu temu, ale ked uz som tu rozpisany - stale ti niekto pise, jak su classy nevyvazene, pridaj hento tam, uberam tamto tam.: Ak chces, aby to bolo vyrovnane, zaved jeden item na kazdy COD server, alebo ucin nasledujucu zmenu "pravidie", ze tak ako nemoze mat pri dvoch itemoch hrac subezne 2 offenzivne itemy, tak nebude moct mat sucasne Offenzivny aj defenzivny item. (aby z neho nebol tank). Ale iba kombinacia offenzivny + utility/use alebo defenzivny+utility/use. Dakujem

stop_r
03-05-15, 22:09
Ty mas dovody preco si za ten swat, lebo nehravas s auto a nemas ju rad... ja mam dovody preco to nechchem, lebo auto ma tak bavi ako ziadny iny item.. napriek tomu ze sa neda s nim asbolutne expit :)

Kotel
03-05-15, 22:43
Uplne rusit by ji nemusela. Pridal bych jen nizsi damage.

Eust.
04-05-15, 09:44
Proti, je to jedinej normální item, kterej platí na vyšší lvly. A navíc je to sranda dělat ze sebe džihádistu.

Grakon2702
04-05-15, 13:41
Přidal bych velmi malou šanci na dropnutí, jinak jsem proti, aby se zrovna na tom něco měnilo. Ta cena za to, že s tím někoho killneš je už tak vysoká, navíc se k němu musíš dostat. Možná bych tak maximálně zmenšil range. Taky jsem si všiml, že je u autodestrukce jaksi ignorována výška. Několikrát se mi stalo, že když jsem se odbochnul na mostě, tak jsem zabil toho, co byl pod mostem.

shootradar
06-05-15, 16:27
Já bych neměnil na autodestrukci nic, hodí se proti těm co mají notesy 4 až 5.
Jediné co bych změnil je spíše název místo autodestrukce na Sebevražedná vesta.

Daxer
09-05-15, 16:35
Proti, je to jedinej normální item, kterej platí na vyšší lvly. A navíc je to sranda dělat ze sebe džihádistu.
Souhlasím! :)

Drago
10-05-15, 15:35
Také souhlasím, s tím že od určitého okruhu už by to nezabíjelo ale jen poškozovalo za xx dmg a čím dále od epicentra tím méně, jen nevím jestli by to nebylo složité na naprogramování :)

Belinko12
11-05-15, 01:30
Vy snad necitate, co sa tu pise, a otacate to cele. Tu nejde o zrusenie autodestrukcie, ale ako protivahu mat nieco proti nej. Proti kazdemu itemu existuje nieco proti nemu, iba proti destruckii nie. Si myslite, ze ked sa schopnost odolnost voci autodestrukcii prida Swat stitu, ze uz nou nikoho nezabijete? Ved so Swatom nikto nehrava, tak co placete, este sa ani zmena neudiala. Alebo si myslite, ze teraz budu mat vsetci Swat? Ok, hallelujah pre Vas, konecne vasi superi nebudu mat notesy, a budete ich moct davat. ved itemy pomahaju k taktike. Ked maju notesy, odbuchnem ich destrukciou, ked si zozenu swat, mozete ich kuchat commandos knifeom, alebo strielat awp itemom. Simple as fuck. Troska len tu hru vyvazit.
Takze stop_r, je mi luto, ale nie je to moja zaujatost. Ale predpokladam, ked vidim ako pises, ze asi si nepochopil, jak to bolo myslene, takze ked sa nad tebou zlutujme, tak ti to aj prepacim. Hawk

shootradar
12-05-15, 15:23
Vy snad necitate, co sa tu pise, a otacate to cele. Tu nejde o zrusenie autodestrukcie, ale ako protivahu mat nieco proti nej. Proti kazdemu itemu existuje nieco proti nemu, iba proti destruckii nie. Si myslite, ze ked sa schopnost odolnost voci autodestrukcii prida Swat stitu, ze uz nou nikoho nezabijete? Ved so Swatom nikto nehrava, tak co placete, este sa ani zmena neudiala. Alebo si myslite, ze teraz budu mat vsetci Swat? Ok, hallelujah pre Vas, konecne vasi superi nebudu mat notesy, a budete ich moct davat. ved itemy pomahaju k taktike. Ked maju notesy, odbuchnem ich destrukciou, ked si zozenu swat, mozete ich kuchat commandos knifeom, alebo strielat awp itemom. Simple as fuck. Troska len tu hru vyvazit.
Takze stop_r, je mi luto, ale nie je to moja zaujatost. Ale predpokladam, ked vidim ako pises, ze asi si nepochopil, jak to bolo myslene, takze ked sa nad tebou zlutujme, tak ti to aj prepacim. Hawk

Ta myšlenka a ten nápad co píše Bel je jasná. Má pravdu ten chlapec!

stop_r
14-05-15, 16:03
Jaaj ty namysleny chlapec :D

nemusis sa nadomnou zlutovavat, ja tvoju lutost nepotrebujem.. napisal som jasnu vec, moj nazor, ktory nieje totozny s tvojim :D btw tej tvojej vete v ktorej ma lutujes moc nerouzmiem :D ked uz sme pri tom ze vidis ako pisem :D

ked vidim ako pises, ze asi si nepochopil, jak to bolo myslene, takze ked sa nad tebou zlutujme, tak ti to aj prepacim
O co presne ide ??? :D


Jedine co som celym moji mprispenim chcel, nech si to kotel este premysli, este vaic oslabovat autodestrukciu ktora pridava 5 exp :D ak sa on rozhodne ze to swatu da, ja nebudem doma plakat, je to na nom. Ty to chches, ja to nechcem, koli comu mi dalej pises ? :D

Belinko12
14-05-15, 23:37
Neviem, co konkretne k tebe napisat, asi nic, lebo s takymi ludmi si ja nemam moc co povedat. Obzvlast ked zacinas vetou: "Jaaj ty namysleny chlapec :D" . Takze ber to tak, ze toto je moja posledna reakcia k tebe, kedze som mega namysleny. (spravne, teraz je ta chvila, kedy ti moze na chvilku stupnut ego a rozbuchat sa ti srdce). Navyse ak si precitas svoj prispevok, snazis sa v celom obsahu spajat nieco voci mojej osobe, absolutne sa nedrzis podstaty veci a temy, takze v tejto sekunde ti to ego moze klesnut opat na 0.
Si tu novy, vyprdkavas si na FY mapkach, prides na normal COD server, a hned zutekas, lebo nijak nevies dat, jak sam tvrdis, len autodestrukciou. Od vzniku servera sa nikdy tolko nepisalo na forko, co za poslednu dobu. Aby som bol konkretnejsi, tak okrem navodu ziaden prispevok. A ty sa tu ides bit do prs a zastavat sa nejakej zmeny-nezmeny, a ides voci objektivnej a ferovej ponuke, kde si hraci, co to od vzniku servera hraju, a maju objektivy pohlad na vec, ktori chcu len zaviest opat ferovost a plynulost serveru,kedze Kotel tento server nehra (preto sa pyta na nazor.) Hawk

Byznis
15-05-15, 08:10
Neviem, co konkretne k tebe napisat, asi nic, lebo s takymi ludmi si ja nemam moc co povedat. Obzvlast ked zacinas vetou: "Jaaj ty namysleny chlapec :D" . Takze ber to tak, ze toto je moja posledna reakcia k tebe, kedze som mega namysleny. (spravne, teraz je ta chvila, kedy ti moze na chvilku stupnut ego a rozbuchat sa ti srdce). Navyse ak si precitas svoj prispevok, snazis sa v celom obsahu spajat nieco voci mojej osobe, absolutne sa nedrzis podstaty veci a temy, takze v tejto sekunde ti to ego moze klesnut opat na 0.
Si tu novy, vyprdkavas si na FY mapkach, prides na normal COD server, a hned zutekas, lebo nijak nevies dat, jak sam tvrdis, len autodestrukciou. Od vzniku servera sa nikdy tolko nepisalo na forko, co za poslednu dobu. Aby som bol konkretnejsi, tak okrem navodu ziaden prispevok. A ty sa tu ides bit do prs a zastavat sa nejakej zmeny-nezmeny, a ides voci objektivnej a ferovej ponuke, kde si hraci, co to od vzniku servera hraju, a maju objektivy pohlad na vec, ktori chcu len zaviest opat ferovost a plynulost serveru,kedze Kotel tento server nehra (preto sa pyta na nazor.) Hawk

Belinko - vobec si ho nevsimaj , uz mi povedali onom hraci svoje , odvtedy ho - ju (stop_r vadsinou ignorujem) , snazim sa vychadzat s kazdym a kto ma pozna vie aky som a co robim napr pre chod serverov atd... ale on/ona) tam chodi s dalsou "TNT" sa tusim vola a len riesia riesia , a lvl im vadia vysoke (pritom kazdy si expi svoj lvl sam) potom im vadi ked je niekto chvilu na spawne , potom im vadi ze admin ich ma v pici a bude mat , potom adminove spravanie , potom ze dojde dalsi a da si 200llv , potom ze dalsi ma auto a odpaluje sa a potom a potom a potom... snazim sa s kazdym vychadzat a kazdy kto ma pozna poradim (aj ked nepozna a je normal) ale ta partia "zien" okolo neho nema vyznam ani odpovedat..... prepac ak som ta stop-r nazval zena - dokonca ta nazvem roztrasena vrieskajuca zena , ale bohuzial , tvoj kamarat tnt aj ty jeho (ci ju ) ci teraz neviem , tak si pisete niekedy v zenskom rode... tak neviem ci teraz admin je tu neni v poriadku , alebo hraci maju schyzofreniu ....
Marad tam chodil s lvl 198 a 200 ,a to hlavne ked tam prisiel niekto iny a mal velky class dal si hned 200 lebo ho sralo ze ho niekto dava(dalsi Es Ovelio stale 200 lvl a hra) a to ste drzali s prepacenim <>. ja neviem co chcete...na CODE som ja ako admin zacinal , bol tam poriadok a hrali tam normal ludia ... asi tam treba raznejsie pristupovat co aj zacnem ...

a zaver : ked expim jednu class - tak si ju vzdy chcem doexpit a na 200 , zato si nedavam male - iba sem tam z nudy
Treba si naexpit a potom picovat do vsetkeho jak "pubertalne ZENY"

PS : a ked sa vam nelubim ako "ADMIN" vytvorte si "TEPLE HLASENIE/STAZNOST NA ADMINA" - mozno si par retartov najdes ktorich uz kazdy admin pozna co su zac , ktori ti daju palceky (ale ovsem treba sa najskor pozriet do zrkadla) ze ako sa chovate prave "VY")

PRE KOTLA : vrat trebars aj NANO vestu radsej alebo dat na SWAT item odoslost voci DESTRUKCII ( a minimalnejsiu dobu za ktoru ti padne)

stop_r
17-05-15, 12:49
Ku belinkovi.. ty si zacal nadomnou zlutovavat na fore ale ja mam prehnane rekacie, ja tvoju lutost ci co to bolo za divne postavenu vetu nepotrebujem, s toho to oslovenie namysleny chlapec :D:D

Ku BZNZS... nebudem k tomu ani reagovat :D zasa si sa ukazal.. len prosim, este raz, uz po mnohy krat, neurazaj ma v hre ani tu na fore. Co mas zasa za problem? Naco je toto provokovanie a urazanie dobre? Pan admin... tvoj prispevok je uplne off topic, len si si chcel do mna zasa rypnut, na buduce si to mozes odpustit.. kludne mi napis postu ked budes mat chut nabuduce radsej..

ps: bud prisnejsi v hre, nikto to neuvita viac ako ja.

Grakon2702
18-05-15, 17:08
Ku belinkovi.. ty si zacal nadomnou zlutovavat na fore ale ja mam prehnane rekacie, ja tvoju lutost ci co to bolo za divne postavenu vetu nepotrebujem, s toho to oslovenie namysleny chlapec :D:D

Ku BZNZS... nebudem k tomu ani reagovat :D zasa si sa ukazal.. len prosim, este raz, uz po mnohy krat, neurazaj ma v hre ani tu na fore. Co mas zasa za problem? Naco je toto provokovanie a urazanie dobre? Pan admin... tvoj prispevok je uplne off topic, len si si chcel do mna zasa rypnut, na buduce si to mozes odpustit.. kludne mi napis postu ked budes mat chut nabuduce radsej..

ps: bud prisnejsi v hre, nikto to neuvita viac ako ja.

Přečti si pořádně, co Byznis napsal. On ti tam vysvětlil, jak se chováš s jinýma na serveru, že otravuješ hráče apod. Být tebou bych byl rád za to, že tě na to vůbec upozorňuje. Místo toho, aby jsi s tím něco dělal nebo jsi alespon napsal smysluplnou odpověď, proč to děláš apod., jen tak do světa vypustíš věty typu "Tvůj příspěvek je OT, pořád mě jen urážíš." Měl by sis uvědomit, že on jako admin se nejenže stará o to, aby všichni dodržovali pravidla, ale jako správný admin by tam měl udržet nějakou morálku, upozornit lidi, co dělají špatně apod.

stop_r
18-05-15, 19:36
:D:D ok.. neriesme to :) mas pravdu, samozrejme, som nevychovany hrac srac co VZDY VSETKYCH na serveri len otravuje :D vsetkych zasadne len urazam, slusne slovo odo mna napisat je sviatok, a zasadne hram vzdy aspon o 100 lvl vyssi ako ma najslabsi hrac v hre :) posmievam sa, vyvysujem, odburavam si tu depresie s mojho maleho vtaka a vobec s toho ze mam 13 :)

takze, nemusime to uz dalej riesit, vsetkym to je jasne, dokonca aj mne, som uz taky, nic s tym nespravim, nespravis, nespravime :)

s vecne nehynucou laskou, tvoj stop_r :*

Hauss
08-07-15, 11:40
mne by stacilo aby sa zakazala na comanda

Neeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!