PDA

Zobrazit normální verzi : ADMINI AIM - Steam jména



CH.A.O.S
14-04-15, 18:22
Chtěl bych poprosit adminy z AIM sekce,kteří by byly ochotní, aby sem napsali své STEAM Jméno.

Důvod: Chci si přidat adminy a hlásit jim přes steam(přes vykřičník někdy nechodí).

Díky,
S pozdravem So'oN ChaoS.

Nakladana Okurka
14-04-15, 19:14
Tu jich pár máš :D :
*Britny (za nickem takovej retardovanej smajlík :D, ale mělo by ti vyhledat aj bez něho)
Maaaaaaaaaaja
sCorp - nehram gh ani mix
Klimax´er
klokan
Matej "J3ZUsSs*" Wychy
bEcause
Bee
Burak
dhaaqu
Luccy <3
Mirous
Mr. Chemistry.
NarutoO AFK
Nihilia
Bezdak
matis
Jolo
◢Tupelko◤ - asi :D

UNHCZ
14-04-15, 20:07
Okurko, ja jako admin nejsem :D, Pokud me nemas, tak si me pridej :whip:

Dakota
14-04-15, 20:16
Tu jich pár máš :D :
*Britny (za nickem takovej retardovanej smajlík :D, ale mělo by ti vyhledat aj bez něho)
Maaaaaaaaaaja
sCorp - nehram gh ani mix
Klimax´er
klokan
Matej "J3ZUsSs*" Wychy
bEcause
Bee
Burak
dhaaqu
Luccy <3
Mirous
Mr. Chemistry.
NarutoO AFK
Nihilia
Bezdak
matis
Jolo
◢Tupelko◤ - asi :D

Všem ses jim vecpal do přízně? :D

Nakladana Okurka
14-04-15, 21:00
Všem ses jim vecpal do přízně? :D

Lel, s 3/4 z nich jsem si nikdy ani nepsal :D
eh, navíc můj aim si viděl, se mnou by si nikdo ani nepsal :D:D
Unihocu přidám
Ať nejsem uplně OT tak ještě Hectsssssssss má taky tuším na aim

Klimax
14-04-15, 21:12
steamcommunity.com/id/klimaxer

Britny
14-04-15, 21:34
Kvůli tomuto si mě ani nepřidávej, nemám ráda spam na steamu.

Mocho
15-04-15, 20:42
Okurko, ja jako admin nejsem :D, Pokud me nemas, tak si me pridej :whip:

Co to plácáš? Však máš zatím triala

peta
16-04-15, 09:12
Koho bych Ti doporučoval si přidat je tak pidda a because jedni z mála adminu, co to mají v hlavě v pořádku a nedělají fóry kvůli toho, že mají někoho s kým nehraji. U zbytku nevím ale já moc nepochodil a ani nechápu na co tu vyžadují steam u adminu když půlka si Tě ani nepřidává lidi trošku fail a píp, ale budiž tímhle je admin team kotelny zajímavý.

Zoyer
16-04-15, 11:08
Koho bych Ti doporučoval si přidat je tak pidda a because jedni z mála adminu, co to mají v hlavě v pořádku a nedělají fóry kvůli toho, že mají někoho s kým nehraji. U zbytku nevím ale já moc nepochodil a ani nechápu na co tu vyžadují steam u adminu když půlka si Tě ani nepřidává lidi trošku fail a píp, ale budiž tímhle je admin team kotelny zajímavý.
proč bych si měl někoho přidávat, když tu od hlášení je ! nebo /cheater
správný admin má jít na jakékoliv hlášení z jeho serveru a ne že půjde na hlášení až mu někdo napíše na steamu.
Hlavní důvod mít steam není ten, aby ti každej blbec hlásil na steamu, ale aby jsi měl unikátní ID.

'Seiter
16-04-15, 11:33
proč bych si měl někoho přidávat, když tu od hlášení je ! nebo /cheater
správný admin má jít na jakékoliv hlášení z jeho serveru a ne že půjde na hlášení až mu někdo napíše na steamu.
Hlavní důvod mít steam není ten, aby ti každej blbec hlásil na steamu, ale aby jsi měl unikátní ID.

To je bohužel jenom idyla :)

já třeba 20-30 % banů dal díky steamu, protože i když sem měl vyplou hru, tak mi napsali, protože věděli, že je to rychlejší.

Přece jenom pro toho hráče je lepší napsat někomu osobně, kde má skoro hned odpověď a můžou to spolu dál řešit než psát přes ! a neurčitě čekat, jestli se vůbec někdo dostaví.

Zoyer
16-04-15, 11:40
kvůli tomu, že mi někdo napsal na steamu, jsem snad ještě nikdy nezapnul hru. Pokud ji mám zaplou a někdo mi napíše, tak tam někdy skočím, podle toho jaká je situace, ale většinou je odkazuju na !.
Serou mě admini, kteří jsou ve hře, ignorují !, ale když jim někdo napíše na steam, tak příjdou..

E: NSko protě mít nemůžou. tohle pochopte. práva a NS nejde dohromady. prozatím.

peta
16-04-15, 11:48
Já třeba nejvíce hrával na w3 serveru a tam s „!” mám/e zkušenost s pár kamarády, že nikdo kolikrát nepřišel mě třeba osobně více vyhovuje steam kontakt. Jelikož když si vzpomenu tak třeba takový Paradoxx ten když dojde někam vše ignoruje v sayi, žádosti na steam ani neříkám. Potom je lepší pro nás to vůbec nehlásit jelikož někteří lidé k tomu mají přístup na píp. Hlavně nechápu jak tu takové adminy můžete mít mohou mít raději NSko když nechtějí aby jim někdo psal/přidával si je či jiné věci. Neříkám, že to takhle dělají všichni, ale když vezmu své zkušenosti s w3 adminy tak jedinej normální je tam pidda a zbytek je mimo realitu.


proč bych si měl někoho přidávat, když tu od hlášení je ! nebo /cheater
správný admin má jít na jakékoliv hlášení z jeho serveru a ne že půjde na hlášení až mu někdo napíše na steamu.
Hlavní důvod mít steam není ten, aby ti každej blbec hlásil na steamu, ale aby jsi měl unikátní ID.

Nakladana Okurka
16-04-15, 11:59
Nez zjistovat jeho ID a vypisovat to do chatu, to radsi najdu na steamu (vetsinou koukam po Burakovi a bEcausovi) jen napisu nick a je to..
Ale /cheater je taky idealni

peta
16-04-15, 12:09
Tjn, tak na becauseho je vždy spoleh pokud není v dote tak se vždy jukne ten byl měl dostát nějakou odměnu jeden z mála, co fakt Ty admin práva bere vážněji a nemá amx jako ozdobu..


Nez zjistovat jeho ID a vypisovat to do chatu, to radsi najdu na steamu (vetsinou koukam po Burakovi a bEcausovi) jen napisu nick a je to..
Ale /cheater je taky idealni

Bager258
16-04-15, 12:26
proč bych si měl někoho přidávat, když tu od hlášení je ! nebo /cheater
správný admin má jít na jakékoliv hlášení z jeho serveru a ne že půjde na hlášení až mu někdo napíše na steamu.
Hlavní důvod mít steam není ten, aby ti každej blbec hlásil na steamu, ale aby jsi měl unikátní ID.

Vsimni si niekedy moje hlasenia. Hladil cez ! .... ale musim to zaspamovat najmenej 10x aby niekto prisiel. Ked napisem na steam tak pride hned, preto je lepsie mat niekoho na steame ako spamovat a nik nepride.

Zoyer
16-04-15, 12:35
a co je špatného na tom to zaspamovat? takhle to toho admina i víc donutí tam jít. Ale pokud prostě budete hned automaticky psát na steam, tak se může celé ! a /cheater zrušit.
prostě napíšu několikrát v odstupech do !, pokud nikdo nepříjde, tak můžeš zkusit ten steam nebo prostě skočíš do spectu a natočíš a hodíš na forum.

peta
16-04-15, 12:58
Přesně tak jak píše updatovaný bagr kolikrát spamuješ a třeba na haluz dojde, ale bohužel v mém případě se tak kolikrát nestalo jelikož šlo jak jsem psal v jiným postu o w3 server a na ten se tu moc nehledí (lépe řečeno bych to napsal, že se tu sere na ten w3 server kolikrát), kolikrát si tam někdo žádá o admin práva a většinou se ani nedostanou na to kolik adminu tam chodí (flop/pidda). Většina lidi běhá všude jinde a nebo k velké části admin teamu jejich spokojeností jim stačí tzvn. KidBreak a tam bych řekl, že je většině nejlíp asi.


Vsimni si niekedy moje hlasenia. Hladil cez ! .... ale musim to zaspamovat najmenej 10x aby niekto prisiel. Ked napisem na steam tak pride hned, preto je lepsie mat niekoho na steame ako spamovat a nik nepride.

Good idea zrušit tu funkci. Bo já nechápu na co se pak dělají pravidla na nábor, že admin musí mít steam když hráči mají využívat pluginy serveru. Pak trošku postrádá smysl i toho, co od nových kandidátu na admin posty chcete. Nebo by se mohlo udělat stížnost na tohle chování, že to admini ignorují jelikož admin, co něco ignoruje je admin na dvě věci a nechápu na co si drží admin práva když třeba na to nemají čas či se jim nechce lítat na Ty hlášení.


a co je špatného na tom to zaspamovat? takhle to toho admina i víc donutí tam jít. Ale pokud prostě budete hned automaticky psát na steam, tak se může celé ! a /cheater zrušit.
prostě napíšu několikrát v odstupech do !, pokud nikdo nepříjde, tak můžeš zkusit ten steam nebo prostě skočíš do spectu a natočíš a hodíš na forum.

UNHCZ
16-04-15, 13:01
Když se napíše do "!" tak já vždycky dojdu, mimo W3, ale tam taky dojdem , jinak všude chodím, když mě vidíte na Steamu online som pri PC, takže možem dojit na hlaseni, nou problem.

hofy
16-04-15, 14:18
Chápu vás z pozice hráče, ale musíte se na to dívat i z té druhé strany. Pokud bych nepřestal řešit hlášení ze Steamu, tak doteď nedělám nic jiného a asi bych se z toho i zbláznil. Ze začátku se to dá zvládat, ale jakmile to začne být neúnosné, tak je nutné nějak ten čas vymezit, jinak by to opravdu nešlo. Na to ale asi každý po čase přijde sám, pokud má steam permanentně zapnutý, potvrzuje všechny žádosti, řeší všechna hlášení ze steamu a PC nebere jen jako místo pro stálé hraní her.

Proto mi přijdou hlášení na serveru ideální - vidím je jen tehdy, když mám čas něco řešit.


Good idea zrušit tu funkci. Bo já nechápu na co se pak dělají pravidla na nábor, že admin musí mít steam když hráči mají využívat pluginy serveru. Pak trošku postrádá smysl i toho, co od nových kandidátu na admin posty chcete. Nebo by se mohlo udělat stížnost na tohle chování, že to admini ignorují jelikož admin, co něco ignoruje je admin na dvě věci a nechápu na co si drží admin práva když třeba na to nemají čas či se jim nechce lítat na Ty hlášení.
Jak souvisí podmínka Steamu s vykřičníkem?

Bager258
16-04-15, 14:48
Ako napisal peta. Admini so drzia prava len aby boli zaujmavy na fore. V hre sa neukazali dost dlho vacsina ide GOcko. Priklad mozem uvies takeho dhaaqu (neber to osobne je ich viac) uz dost dlho nezapol 1.6ku sedi len u gocka... je takych viac. Preco ich tu drzat ked nic nerobia ? Moze sa nabrat viac adminov ktory budu viac aktivny...

Britny
16-04-15, 14:52
Steam je potřeba kvůli sdílení bud IP, nebo ID. Admin má tak práva na svém originálním SID od steamu, na které se přihlásí jenom on. Nevím co na tom někdo stále nechápe. Nikde není v podmínkách napsáno, že admin má povinnost si přidávat cizí lidi na svůj soukromý profil na steamu. Od toho je ten plugin. Sice je pravda, že se stává že na hlášení nikdo nedojde, ale hráči třeba jsou tak ochotní a cheatera natočí a dají na forko :)) Kdo dělá admina na nějakém noname portále, kde mají jeden dva tři servery, tak se ani nedivím, že nepozná, jak to chodí na větším portále, kde stále chodí hlášení až je to někdy neúnosné.

E:


Ako napisal peta. Admini so drzia prava len aby boli zaujmavy na fore. V hre sa neukazali dost dlho vacsina ide GOcko. Priklad mozem uvies takeho dhaaqu (neber to osobne je ich viac) uz dost dlho nezapol 1.6ku sedi len u gocka... je takych viac. Preco ich tu drzat ked nic nerobia ? Moze sa nabrat viac adminov ktory budu viac aktivny...

Ale takto každý začínal, každý byl aktivní, každý všude chodil, protože to bylo pro něj nové, ale jak už to děláš dlouho, ta chuť tě přejde. Občas je třeba nabrat nové adminy, ty aktivní, ale není to důvod odebírat práva těm co už to méně hrají a hlavně těm zkušenějším. Nabereš aktivní a kolik dají failů že? :)

because
16-04-15, 15:11
Ako napisal peta. Admini so drzia prava len aby boli zaujmavy na fore. V hre sa neukazali dost dlho vacsina ide GOcko. Priklad mozem uvies takeho dhaaqu (neber to osobne je ich viac) uz dost dlho nezapol 1.6ku sedi len u gocka... je takych viac. Preco ich tu drzat ked nic nerobia ? Moze sa nabrat viac adminov ktory budu viac aktivny...

Radšej skúsenosti ako VAC a failerov.. (Neber to osobne)

Chemo
16-04-15, 17:13
Na hlásenia chodím aj cez !, aj zo steamu, pokiaľ je čas, keď čas nemám, tak napíšem, aby dotyčný spamoval ! ( a ja hráča nakoniec aj tak zabanujem z webu, lebo nikto nedôjde :D). Ide tu o to, čo ti už vlastne napísal Does. Treba sa na to pozrieť aj zo stránky admina. Pokiaľ si na serveri, tak si chceš aj zahrať. Ber to tak, že admin je tiež len hráč, ktorý si taktiež chce aj zahrať. Hlásení je veľa a na všetky sa chodiť nedá (teda aspoň ja nestíham). Pokiaľ prídem na server, tak si chcem samozrejme aj zahrať, nie len sadnúť za csko na 2 hodiny večer a z toho hodinu a pol behať po hláseniach. A zasa treba spomenúť aj to, že nie vždy sa dotyčnému /teda aj mne aj dhaaquovi/ nechce hrať len cs 1.6 a sedieť za tým 24h/7d. Proste, viem pochopiť vás z pozície hráčov, že sa vám nepáči, keď napíšete cez ! a nikto nedôjde, ale musíte pochopiť aj to, že je to len hra a nikto tomu nebude venovať väčšiu váhu ako reálnemu životu. Peta, teba nepoznám, asi ťa nemám ani na steame, keď chceš, pridaj si ma, a keď budem čas, tak nemám problém zabehnúť na hlásenie. Pokiaľ sa jedná o cheaty a riešenia problémov, ktoré ovplyvňujú hrateľnosť na serveroch, tak som k dispozícií vždy. (hovorím za seba)

K tebe Bager. Prosím ťa, neber to osobne, ale napíšem ti to asi takto. Ty si práva mal, behal si po serveroch, ale vidíš sám, ako to dopadlo a aj vieš veľmi dobre, prečo to takto dopadlo. Nevysmievam sa teraz ani nejdem proti tebe, ale niekedy sa radšej 3x nadýchni a porozmýšľaj, čo chceš napísať. A to tu nebudem spomínať, začo ti boli práva odobraté, lebo by som ťa len strapnil a o to mi nejde. Mohol si pobehovať po serveroch aj naďalej, ale ty vieš, prečo už nepobehuješ po hláseniach, nie ? ;) Nabudúce sa prosím ťa zdrž takýchto komentárov, thx.

Bager258
16-04-15, 17:18
Radšej skúsenosti ako VAC a failerov.. (Neber to osobne)

Jop chápem... pohoda... ale jako to, že sa tu tý admini neukázu 2/3 mesiace a hrajú gočko a kašlú na 1.6ku a sú v AT... to je trošku blbé nie ???


Steam je potřeba kvůli sdílení bud IP, nebo ID. Admin má tak práva na svém originálním SID od steamu, na které se přihlásí jenom on. Nevím co na tom někdo stále nechápe. Nikde není v podmínkách napsáno, že admin má povinnost si přidávat cizí lidi na svůj soukromý profil na steamu. Od toho je ten plugin. Sice je pravda, že se stává že na hlášení nikdo nedojde, ale hráči třeba jsou tak ochotní a cheatera natočí a dají na forko :)) Kdo dělá admina na nějakém noname portále, kde mají jeden dva tři servery, tak se ani nedivím, že nepozná, jak to chodí na větším portále, kde stále chodí hlášení až je to někdy neúnosné.

E:



Ale takto každý začínal, každý byl aktivní, každý všude chodil, protože to bylo pro něj nové, ale jak už to děláš dlouho, ta chuť tě přejde. Občas je třeba nabrat nové adminy, ty aktivní, ale není to důvod odebírat práva těm co už to méně hrají a hlavně těm zkušenějším. Nabereš aktivní a kolik dají failů že? :)

Berem do úvahy len aktivitu britny. Aktívnych je v csku už málo všetci hrajú gočko... tak načo ich tu držať ??? aby vytvárali flame na fóre a podobne ??? Už to nehrajú (myslím tých čo to fakt nehrajú) a serú sa do žiadostí o práva a pritom toho hráča vôbec nepoznajú.... tak načo to je ? Buď prestaly hrať alebo presadli na gočko... ale stále sú na fóre ako "Server admin" a pritom už to vôbec nehrá. Prečo takých držať a nebrať iných, ktorý sú aktívny nehrajú nič iné a sú dobrými kandidátmi. Mi povec prečo si pýta niekto občiansky keď má hlas na 20 a pritom mu je 15. Čo mu neverí ?? (DelteN) Písal žiadosť keď mal 13,14,15 a teraz chce od neho občiansky ?? Je to súkromná vec nie ?? Akože to ma dostalo, že chce niekto občiansky kvôli hre... odo mňa ho taktiež nikto nechcel a ani by som ho nedal... je to blbosť si myslím, a myslím, že nikto by to nedal... Ale naspäť k veci... Admini ktorý to nehrajú a sú tu držaný je trošku blbosť nie ? A tý čo to hrajú a nedá sa im šanca kvôli blbému občianskemu... akože... Držia sa tu admini ktorý to nehrajú a tý čo majú chuť a elán ísť do toho tak tých odpálkujete....

E:


Na hlásenia chodím aj cez !, aj zo steamu, pokiaľ je čas, keď čas nemám, tak napíšem, aby dotyčný spamoval ! ( a ja hráča nakoniec aj tak zabanujem z webu, lebo nikto nedôjde :D). Ide tu o to, čo ti už vlastne napísal Does. Treba sa na to pozrieť aj zo stránky admina. Pokiaľ si na serveri, tak si chceš aj zahrať. Ber to tak, že admin je tiež len hráč, ktorý si taktiež chce aj zahrať. Hlásení je veľa a na všetky sa chodiť nedá (teda aspoň ja nestíham). Pokiaľ prídem na server, tak si chcem samozrejme aj zahrať, nie len sadnúť za csko na 2 hodiny večer a z toho hodinu a pol behať po hláseniach. A zasa treba spomenúť aj to, že nie vždy sa dotyčnému /teda aj mne aj dhaaquovi/ nechce hrať len cs 1.6 a sedieť za tým 24h/7d. Proste, viem pochopiť vás z pozície hráčov, že sa vám nepáči, keď napíšete cez ! a nikto nedôjde, ale musíte pochopiť aj to, že je to len hra a nikto tomu nebude venovať väčšiu váhu ako reálnemu životu. Peta, teba nepoznám, asi ťa nemám ani na steame, keď chceš, pridaj si ma, a keď budem čas, tak nemám problém zabehnúť na hlásenie. Pokiaľ sa jedná o cheaty a riešenia problémov, ktoré ovplyvňujú hrateľnosť na serveroch, tak som k dispozícií vždy. (hovorím za seba)

K tebe Bager. Prosím ťa, neber to osobne, ale napíšem ti to asi takto. Ty si práva mal, behal si po serveroch, ale vidíš sám, ako to dopadlo a aj vieš veľmi dobre, prečo to takto dopadlo. Nevysmievam sa teraz ani nejdem proti tebe, ale niekedy sa radšej 3x nadýchni a porozmýšľaj, čo chceš napísať. A to tu nebudem spomínať, začo ti boli práva odobraté, lebo by som ťa len strapnil a o to mi nejde. Mohol si pobehovať po serveroch aj naďalej, ale ty vieš, prečo už nepobehuješ po hláseniach, nie ? ;) Nabudúce sa prosím ťa zdrž takýchto komentárov, thx.

Jop chápem ťa :) ale celkom ma zaráža to že tých ktorý proste na to majú tak sú odpálkovaný kvôli nejakému občianskemu a tý čo to nehrajú sa tu držia.... A to že som proste urobil píčovinu tak viem a už to nebudem riešiť je to 5 mesiacov dozadu.

E2 :

Poprosím všetkých aby sa zdržali dementných narážok a hejtov na mňa thx.

Zoyer
16-04-15, 17:25
Jop chápem... pohoda... ale jako to, že sa tu tý admini neukázu 2/3 mesiace a hrajú gočko a kašlú na 1.6ku a sú v AT... to je trošku blbé nie ???


to už si ze mě děláš prdel ne ? všichni dobře víte, že za ohlášenou neaktivitu/pauzu se tu práva neberou. Nevím jestli tě fakt tak sere, že práva nedostaneš, ale od té doby co jsi byl odpálkovan se chováš jak *pohlavní orgán muže*, co tě tak naoko sleduju.

Bager258
16-04-15, 17:28
to už si ze mě děláš prdel ne ? všichni dobře víte, že za ohlášenou neaktivitu/pauzu se tu práva neberou. Nevím jestli tě fakt tak sere, že práva nedostaneš, ale od té doby co jsi byl odpálkovan se chováš jak *pohlavní orgán muže*, co tě tak naoko sleduju.

Mne o práva nejde mne je to tažko u prdele ale niekto hrá only čočko (nepovedal som o tých čo nahlásia svoju neaktivitu) ale tý čo hrajú gočko a jebú na 1.6ku a nerobia totálne nič a sú v AT ?? iba to mi príde blbé ale ako ok...

E: už to nebudem komentovať...

NarutoO
16-04-15, 18:25
Zanechte invektiva. Bagere je to tak, že se spoustou věcí na kotelně nedá udelat tak "rychlý proces" a není citlivější věc pro hráč, než že mu nekdo odebere práva. Sám ten pocit moc dobře znáš. Nehledě na to, že takovéhle věci řeší admini v AF, ne že byses k tomu nemoh vyjádřit, ale uvědom si, že cim víc budeš nasazovat konfrontační tón, tím míň tě někdo vyslechne.
K tomuhle vláknu: je věcí každého admina koho si schválí do přátel. Já sám si někoho přidávám, někoho ne. Nelíbí se mi, když hráči šmírujou po steamech adminů. Tak z 10% to může být cheater, co si chce hlídat záda. Když ví, kdo pod jakým nickem hraje, jaký ma steam avatar. Možná jsem paranoidní, ale nevidím to rad.

because
16-04-15, 18:49
Zanechte invektiva. Bagere je to tak, že se spoustou věcí na kotelně nedá udelat tak "rychlý proces" a není citlivější věc pro hráč, než že mu nekdo odebere práva. Sám ten pocit moc dobře znáš. Nehledě na to, že takovéhle věci řeší admini v AF, ne že byses k tomu nemoh vyjádřit, ale uvědom si, že cim víc budeš nasazovat konfrontační tón, tím míň tě někdo vyslechne.
K tomuhle vláknu: je věcí každého admina koho si schválí do přátel. Já sám si někoho přidávám, někoho ne. Nelíbí se mi, když hráči šmírujou po steamech adminů. Tak z 10% to může být cheater, co si chce hlídat záda. Když ví, kdo pod jakým nickem hraje, jaký ma steam avatar. Možná jsem paranoidní, ale nevidím to rad.

Tento istý názor mám aj ja. A keď idem na NS alebo na druhý steam kde nemám nikoho vo friendliste tak veľa krát som prekvapený akú falošnú hru ten dotyčný hrá. Napr. Mám niekoho na steame, keď dojdem na server tak anielik ale ako náhle odídem a idem na NS, z anjelika sa stáva nejaký dement čo robí bordel. Niektorí ľudia si dokonca prridávajú admina len tak, nepíšu si spolu, nehrajú spolu ale prosto ho tam chcú mať, to som doteraz nepochopil prečo. :D Ale myslím, že už sa úplne odbočilo od témy, ktorá tu bola vytvorená.

CH.A.O.S
18-04-15, 19:53
Mužem lock.

peta
18-04-15, 22:10
http://peta.czechian.net/locked.gif