PDA

Zobrazit normální verzi : problemy s chůzí



DVOUOKEJ (O_O) ZOY
10-12-11, 14:12
ahoj .. mám problém že když chodím a pustím w ..tak potom co ho pustím jdu este par metru .. neda se stim hrat :( predem diky

Love or Hate
10-12-11, 15:02
Me to ale taky nekdy blbe.Chodim furt a kdys pustim klavesnici tak nic a du dal.Stava se mi to hlavne na DR.Vetsinou pomuze restartovat pocitac

Tino
10-12-11, 16:44
Skus si reinstal cs,mne to pomohlo.

DVOUOKEJ (O_O) ZOY
10-12-11, 20:24
koupil sem kvuly tomu novou klavesnici a pread ... reinstalnul sem asi 5x csko a nic a kompa sem restartnul asi 15x a take nic :( som v koncoch :( bez cska to asi nedam :( :D

Mlady buddha
10-12-11, 20:30
Jak rika safari , poradne vyrvi vsechny tlacitka a vycisti klavesnici. (nezapomen dat tlacitka zpet! :D) a napis , jak si dopad.

UFOusek
10-12-11, 20:30
koupil sem kvuly tomu novou klavesnici a pread ... reinstalnul sem asi 5x csko a nic a kompa sem restartnul asi 15x a take nic :( som v koncoch :( bez cska to asi nedam :( :D

laguje ti kamera?

DVOUOKEJ (O_O) ZOY
10-12-11, 20:40
mam danou uplne novou klavesnici ! .... a tou to byt nemuze protoze na netbooku mi to de v poho i na te stare ... ale mam starsi pc no ...

Charon35
10-12-11, 23:56
ale mam starsi pc no ...
To je? Pod 800?

EDIT: AJ keď slabší PC by sa skôr prejavil v sekaní a dlhom načítavaní, nie v hentom probléme.

BiA Fz
11-12-11, 11:17
Ehm....no takže.
1) pokud ujdeš jen kousek, je to normální. Pokud chceš zastavit hned, musíš krátce zmáčknout S. (tzn. držíš W, jdeš dopředu, pustíš a krátce zmáčkneš S a stojíš)
2) pokud to je tak, že chvíli držíš W, pak pustíš a přesto jako bys ho pořád držel jdeš do předu, nemusíš restartovat počítač, ale napiš do konzole -forward

Jinak to co už tady bylo napsaný, klávesnici vyčistit, jestli máš třeba pod Wéčkem kapku medu, tak je to blbý.
To -forward by ale mělo fungovat, zkus to přinejhorším nabindovat na nějaké tlačítko, třeba to přibindovat k tomu S přes alias příkazy (neumim to popsat, je to na netu.) nebo na nějaký jiný normálně bind x -forward

chmod a+x /bin/laden
11-12-11, 11:25
jestli máš třeba pod Wéčkem kapku medu, tak je to blbý
To přesně mám v klávesnici v práci, dokonce pod stejnou klávesou. Je to neskutečně iritující a do kódu se mi sem tam zatoulá nějaké to písmewwwwwwnko navíc

DVOUOKEJ (O_O) ZOY
11-12-11, 12:19
2) pokud to je tak, že chvíli držíš W, pak pustíš a přesto jako bys ho pořád držel jdeš do předu, nemusíš restartovat počítač, ale napiš do konzole -forward

Jinak to co už tady bylo napsaný, klávesnici vyčistit, jestli máš třeba pod Wéčkem kapku medu, tak je to blbý.
To -forward by ale mělo fungovat, zkus to přinejhorším nabindovat na nějaké tlačítko, třeba to přibindovat k tomu S přes alias příkazy (neumim to popsat, je to na netu.) nebo na nějaký jiný normálně bind x -forward



mám uplne novou klavesnici A tou to neni a forward nefacha :(

Krispo
12-12-11, 16:45
Tady pomůže snad jenom reinstall Windowsu.

Charon35
12-12-11, 17:00
A keď píšeš vo worde, tak to nerobí? Iba v csku? Neviem teda, ale postupoval by som asi takto: Iný config, Uninstall cska, prečistiť registry, install cska, až potom by som uvažoval nad winom. Neviem inak ako by mohol win ovplivňiť chôdzu v csku.

Inak aký máš ten PC? Neodpovedal si mi na predošlý post.

DVOUOKEJ (O_O) ZOY
13-12-11, 10:42
uz se poresilo koupil sem si 3ti klavesnici a stou to jde uz ok takze prvni 2 odesly ..a ztoho 1 byla uplne nova :D nic du ji hodit na reklamacku .. diky :D

Larodar56
13-12-11, 11:18
Pokud máš steam, může se stát že za chůze zmáčkneš "shift+tab" a hodí ti to steam menu, když ho vypneš, tak ti to bude ještě chvíli zaseknutě chodit.