PDA

Zobrazit normální verzi : Upravení Class "Kentaur"



Mettju
17-04-15, 19:02
Ahoj mám takový nápad na "upravu" class "kentaur".Možná by ho potom hrálo i více lidí :).

Doteď má "Kentaur" staty: Inteligence:30
Zdraví:0
Obrana:0
Kondice:20

A jelikož mi příjde trochu nefér např. vůči FS že nemá, alespoň těch 10 obrany, nebo klidně 10 HP.Tak bych to upravil následovně :).
Inteligence:20-30
Zdraví:0 nebo 10 jestli nebude obrana.
Obrana:0 nebo 10 jestli nebude zdaví.
Kondice:15-20

Podle mě by i ta malá změna v obraně/zdraví, přilákala více hráčů na tuto class.

Kotle doufám že to promyslíš.Jelikož fakt málo vydrží :).

Kotel
17-04-15, 19:09
Pokud ho nikdo nehraje, tak ho hned zruším a udělám raději jinou.

MODERNWarfare
17-04-15, 20:59
Není pravda, že by ho nikdo nehrál, ale dalo by se to tak říct, protože za 1 den vidím max. 1 týpka co hraje za kentaura takže nwm rozmysli se Kotle ty a nebo at napíše více lidí svůj názor.

Exot
17-04-15, 21:18
ja ťiež len občas narazím na kentaura ja som videl jeden tipek o mal na 70 väčší lvl som nevidel

Giussepe
17-04-15, 21:20
http://m.memegen.com/heuwyt.jpg

Mettju
17-04-15, 22:54
A kdo tu píše, že ho nikdo nehraje? Jen říkám že ho hraje málo lidí, ale nebyla by špatná nějaká nová class, nebo mu něco přidat..

SaWest
18-04-15, 10:13
bože já nevím co chceš měnit. .. :D teď je to "docela" dobré a Kentaur je docela dobrá class ... když s ní umíš tak i s 20 lvl dáš 200 ...

MatesTv
18-04-15, 12:28
SaWest tak to určitě ne :D :D :D :D: D: D :D: D: D:D

stop_r
18-04-15, 13:52
:D:D to by som si pozrel :D

Martin17CZ
18-04-15, 16:35
Na cod jsem takrka furt a kenta bych nerusil. Sem tam ho nekdo hraje. A sam ho mam na mem 2 uctu lvl 65.

Martin_V
19-04-15, 10:46
SaWest :-D :-D :-D :-D :-D

Exot
19-04-15, 20:18
mne osobne je jedno čo sa stou klasou stane mam nanej lvl 30 ja hram za snipera

rqKGaming
29-04-15, 17:14
Zdravím

Mno moc lidí kentaura nehraje upřímně mě taky nudí... Kotle já znám jenom jednoho člověka co hraje kentaura a to je Rostrhla Huba má levl 90 divím se že ho to baví galil... galil strašná zbraň vůbec s ní neumím a ani nechci... Kotle je to na tobě pokud toho kenta budeš mazat

Exot
29-04-15, 17:27
už má 90 jak ja na sniperovy:D

Mocho
29-04-15, 18:17
Pokud ho nikdo nehraje, tak ho hned zruším a udělám raději jinou.
Já ho hraju tak nevím kde je problém :P


Podle mě je to luxus postava, která by se nehrala kdyby někdo měl tu 200vku.

E: Nejlepší by bylo udělat mu Staty 30 Int 5 hp 5 obrana 20 kondice aby se to vyváželo

Leo
30-04-15, 19:56
Jen bych se chtěl vyjádřit.. :)

Název "Kentaur" .. Budiž, je to zajimavé zpestření hry :) .. jen nevím co to má společného s COD:MW :D .. Možná "Seržant" ? hm? :)
Zbraň "Galil" je úžasná volba.. Co jsem pročítal komentáře v různých vláknech.. Mnoho z vás nadáva, že je to strašně slabá zbraň a má pravdu, ale co byste ku*** chtěli???? :DD Že neumíte hrát je váš problém :) Dobří hráči můžou zabít lepšího hráče i s blbým TMPčkem :) moje zkušenost :)
Staty bych neměnil a Miny jsou fajn troll :D

..a Hraje ho dost lidí :) a dost "Dobrých" hráčů si ho oblíbili, včetně mě :)

Jáá jsem 100% Pro :*

Grakon2702
30-04-15, 20:46
Jen bych se chtěl vyjádřit.. :)

Název "Kentaur" .. Budiž, je to zajimavé zpestření hry :) .. jen nevím co to má společného s COD:MW :D .. Možná "Seržant" ? hm? :)
Zbraň "Galil" je úžasná volba.. Co jsem pročítal komentáře v různých vláknech.. Mnoho z vás nadáva, že je to strašně slabá zbraň a má pravdu, ale co byste ku*** chtěli???? :DD Že neumíte hrát je váš problém :) Dobří hráči můžou zabít lepšího hráče i s blbým TMPčkem :) moje zkušenost :)
Staty bych neměnil a Miny jsou fajn troll :D

..a Hraje ho dost lidí :) a dost "Dobrých" hráčů si ho oblíbili, včetně mě :)

Jáá jsem 100% Pro :*

Galil je úplně v poho zbraň. S ní se hlavně musí umět zacházet, stejně jako s AK, AWP či M4.

Mocho
30-04-15, 22:15
Jen mám malé mínus která se mi u kentaura nehodí.
To že má Galil to je v pohodě, ale Dualky to je trošku přehnané. Ostatní classky maj aspon nějakou zbraň kterou byste mohli hrát normalně. Jelikož já nehraju vubec s Dualkama tak je mi to celkem k prdu. Nejlepší by bylo místo Dualek hodit glocka/Usp. Toto je muj názor na pistol u Kentaura

Grakon2702
30-04-15, 22:47
Jen mám malé mínus která se mi u kentaura nehodí.
To že má Galil to je v pohodě, ale Dualky to je trošku přehnané. Ostatní classky maj aspon nějakou zbraň kterou byste mohli hrát normalně. Jelikož já nehraju vubec s Dualkama tak je mi to celkem k prdu. Nejlepší by bylo místo Dualek hodit glocka/Usp. Toto je muj názor na pistol u Kentaura

To tam je furt, nechat dualky.

Exot
10-05-15, 20:03
galil pohode zbran dmg miny tiez začal som ho expiť a je to super class ale ťiež mi vadia tie dualky možno ja som lavý ale mne sa snimy strašne nanič striela mne by sa račej šikol gloček sice o 10 nábojov menej ale lepšie sním viem narábať aspoň môj názor a ten náyov ťiež by som rád vedel jak k nemu prišli ale len zo zvedavosti :D