PDA

Zobrazit normální verzi : Ako kotelna ku Cracku prisla



AnnoyingGreg
11-12-11, 02:14
Ahoj kotelňáci,
chci se rozloučit s aspon části populace kotelny. Teda alespon s tou částí, která se mi vryla do paměti pozitivně ale i negativně. Na mnohé z vás tu ted napíši můj osobní pohled a řada z vás mě za to bude daleko více nesnášet. Ale takovej jsem a nebyl jsem jinej. Poslední dobou(hlavně po náboru only JB adminů) se mi přestávala tvář Kotelny líbit. Nedávám to za vinu jenom tomu. Ono taky na ten JB přestalo chodit většina adminů a našli si jiný servery, kde ted simonujou kostkám, třeba na BaseBuilderu. Rozhodně tohle nevnímejte jako nějaký podraz, nebo emo petici jak to nazval(což je na tom to nejvtipnější) pan „petice za vrácení práv na classic“ Bia fZZZ. Delší dobu tu vnímáme nové a nové hráče s vychováním řeznického psa, kteří zmuchlali na papíře slovo administrator a sbíraji s tim exkrementy po jejich psech. Takové útočiště je pro mě nevyhovující. Nevim, možná to je předchozím portálem, kde jsem byl. Tady se slovu komunikace v týmu dal nový rozměr a to veřejné klokaní zápasy: Kdo doskáče pro víc palečků. Tým se veřejně pomlouvá a podkopává. I já jsem se strhával k flejmum a tohle se stávalo, protože nejsme a nebyli jsme jednotní. V týmu jsou skupinky které spolu válčí proti jiným skupinkám a pak už i hráči mají prdel z admin týmu. Na tohle jsem prostě nebyl navyknutý a dělat to nebudu, protože se mi to nelíbí. Dlouho dobu trvalo, než se sešla skupinka adminů vůbec na TS, kde je právě ten prostor vše si vyřikat. Ted bych napsal o určitých lidech pár slov. Začneme od vrcholu potravního řetězce.

Tak teda Kotel:

Dokázal si vybudovat jeden z nejlepších portálů. Tam odkud jsem přišel jsme se znali a komunikace na TS byla běžná věc. Tady ani nevim, kdo je další čtvrtina týmu. Natož je donutit jít na TS na meeting. Miluješ, když je někdo o něčem přesvědčený a ty mu to jednim postem vyvrátíš a uděláš z něho blba vševěda. Toho jsem si všimnul v několika topikách. Řešíš od určité doby věci až když teče do bot. Viz Jurob a následná chmodova žádost kterou si nechal ve vzduchu měsíc. Tu žádost si několikrát četl. Takže nevěřim, že si neměl čas. A na to udělat na foru pořádek nepotřebuje mod trávit hodiny na CSku, když zrovna chmod o tom mohl dělat přednášky na Karlovce. Nedopust, aby z toho tady vznikla cyprtelna.cz

Chmod:
Tohoto člověka si važte. Jak se kotel zachoval k tvojí žádosti se mi ani trošku nelíbilo a aspon pouhá fráze: Tebe tu nechci, by stála za to. Nevím co to bylo. Zkoušel jak dlouho vydržíš čekat? Fakt nevím. Každopádně tu musíš zůstat a držet s Vinckem forum nad vodou.

Bawson: Jeden z prvních JB adminů který jsem poznal. To s Virginsem bylo bud on, nebo ty. Ještě dnes je vidět ta radost se kterou vyhledával tvoje slova v chat logu. Snad jenom..příště odjebej Cipera nečim min dětinskym než kopirovanim "klan tagu". Nikdy jsem s nim neměl problem a proto mě některý nemuseji, protože jsem si po něm nehodil tim pomyslnym kamenem abych ho dorazil.

Vince:
Dlouho na foru nejsi, takže není moc co psát. Buď jaký seš a dál dělej nápomocná videa. Forum tohle potřebuje.

UFOusek:
Víš kdy máš držet hubu. Víš koho trollovat a kdo si zaslouží respekt. Chci aby to zustalo na hodnotach: Víš. Protože když někoho ztrollíš a on je to pak docela fajn člověk, je to docela problem. Forum ted nemá moderatory a Karl0b někdy taky spát musí. (Keep trollin')

Flash':
Občas rozumnější, protože nejdřív víc zvažuje, koho poslat do hajzlu a kdo vlastně je v pohodě. Nic se nemá přehánět, proto zůstan jaký jseš. (Keep trollin')



Charon: Fajn člověk. Na ty tvoje battly s Jurobem se ale nedalo koukat. :))

Lucina: Nehraj JB. Škodí to zdraví a vypadá to pak, že Zlínský holky jsou nejsprostější v republice. Je mi lito těch idiotu, co tu za tebou zoufale slintaj a maji pořád nějaký narážky. ZIJTE REALITOU, po siti holku za ruku nechytnete.

Karlos: Byla s tebou větší sranda, dokud si byl jenom modrej. Vážnost ti nesedne a začínáš se podobat těm forum botum. Udělej s tim rychle něco. Jinak další z lidí, který se nebojej myslet jinak a třeba i proti proudu.

Larodar56: Nehraj JB. Dej si do čistírny to fungl nový sako za osemstopetnact riálů a začni se líp učit. JB degeneruje lidi. Možná se z tebe ještě dá něco zachránit. :)

Air Jordan: Podej demisi, nebo neadminuj kde se střílí. Nemáš zkušenosti na adminování na serverech kde se střilí a banovat s reasonem: "Pokud tam to WH nevidíte, pak se omlouvám." To je totálně zavražděný.

Neni to na pokračování a proto jsem dost lidí vynechal. Omlouvám se jim.

Závěrem: Občas se ve hře objevím a na foru si svoje postřehy nenechám ujít, takže se asi s karlosem budeme mít hodně rádi. <3 Zachranujte co z kotelny zůstalo, a v příštim životě si podám žádost dřív.

Kotel
11-12-11, 02:25
Asi to bude znit blbe, ale chmodovo zadost jsem videl poprvy az kdyz odesel... Jinak bych byl pro. Proste se seslo moc spatnejch veci najednou, tak jsem nemel cas nabirat adminy.

chmod a+x /bin/laden
11-12-11, 03:10
Neeee, co se to děje, svět se zbláznil! Nechceš se na to rozhodnutí aspoň vyspat? Ne nadarmo se říkává "ráno moudřejší večera"

Rozhodně jsem nechtěl svým "demonstrativním odchodem" (nevím jak jinak to nazvat, když jsem vlastně zase tady) založit nezvyklou tradici odchodů dobrých hráčů a adminů. Myslím, že to komunitě moc nepřispívá, chtělo by to mít tu zkušenostmi ošlehané hráče jako záchytné body, lidi o které se dá opřít. Uvědomte si, že v poslední době to Kotelna rozjela ve velkém, Kotel zprovoznil přes desítku nových serverů a je proto logické, že potřeboval rozšířit realizační tým a nabrat i pár nezkušených, ale nadějných tváří.

Myslím, že by sis to ještě měl rozmyslet, nebo třeba si dát od cska pauzu - na týden, měsíc, dva měsíce. Třeba se ti všechno ještě rozleží a začneš na místní problémy nahlížet se zdravým odstupem. Nevím, jestli ti to tu někdo řekl, AnnoyingGregu, jsi skvělý člověk, neopouštěj pro nic za nic tuhle hroudu. Kotelna tě potřebuje a myslím, že by se nikdo nezlobil, kdyby sis to ráno ještě pořádně promyslel a přehodnotil své pozice.


http://serenaitalian.files.wordpress.com/2010/09/please-come-back.jpg

VINCE C.
11-12-11, 03:14
Neeee, co se to děje, svět se zbláznil! Nechceš se na to rozhodnutí aspoň vyspat? Ne nadarmo se říkává "ráno moudřejší večera"

Rozhodně jsem nechtěl svým "demonstrativním odchodem" (nevím jak jinak to nazvat, když jsem vlastně zase tady) založit nezvyklou tradici odchodů dobrých hráčů a adminů. Myslím, že to komunitě moc nepřispívá, chtělo by to mít tu zkušenostmi ošlehané hráče jako záchytné body, lidi o které se dá opřít. Uvědomte si, že v poslední době to Kotelna rozjela ve velkém, Kotel zprovoznil přes desítku nových serverů a je proto logické, že potřeboval rozšířit realizační tým a nabrat i pár nezkušených, ale nadějných tváří.

Myslím, že by sis to ještě měl rozmyslet, nebo třeba si dát od cska pauzu - na týden, měsíc, dva měsíce. Třeba se ti všechno ještě rozleží a začneš na místní problémy nahlížet se zdravým odstupem. Nevím, jestli ti to tu někdo řekl, AnnoyingGregu, jsi skvělý člověk, neopouštěj pro nic za nic tuhle hroudu. Kotelna tě potřebuje a myslím, že by se nikdo nezlobil, kdyby sis to ráno ještě pořádně promyslel a přehodnotil své pozice.

+1 Seconded.

Montty non skill
11-12-11, 04:27
Lidi neblbněte!! Budete mi tu chybět!! Gregu, bonesi, celofáne, dprčic vše se dá vyřešit.

VINCE C.
11-12-11, 06:16
Imho děcka a nezkušení admini z teamu ven a stará crew zpět.

apach29
11-12-11, 08:01
No u mne to s naborem adminu nema moc co do cineni, odchazim hlavne kvuli nesoudrznosti adminu. Nekteri z nich si totiz mysli, ze jak dostanou prava, jsou pany na serverech a vehementne se to snazi dat hracum najevo. Premyslel jsem o tom dost dlouho a rozhodnuti padlo.

negative
11-12-11, 08:20
pekný rok rok v admin teame :))). Držte sa všetci!

Luccy
11-12-11, 08:51
Je mi strašně líto všech co odcházejí.Neříkám ,že jsem vás všechny milovala ,ale měla jsem vás ráda ... s každým sem se snažila vycházet jak to nejlíp šlo i když někdy jsem byla hnusná. Vašeho odchodu je mi moc líto a kotelna přichází o ty ,kteří ji měli rádi , kteří ji pomáhaly v rozvoji ,kteří ji věnovali svůj čas a snažili se dělat co šlo. V duchu doufám ,že se jednou vzpamatujete a vrátíte se :)))) Jinak GL&HF v real životě.

UFOusek
11-12-11, 12:11
Tu vrchni cast jsem cetl 3x a furt v ni nemuzu najit neco, s cim bych nesouhlasil. No a jelikoz odchazi vetsina adminu, ke kterym jsem mel uctu a respekt (nekdy to tak nevypadalo, to je mi jasny :)), chytam docela emo&sad naladu. Chapu vase rozhodnuti a z poloviny vim, jak se s vama zachazelo, navic vim, ze neni jednoduchy delat administratora kdekoliv, ja si to zkusil na opravdu malym "portalu" a po tejdnu jsem se na to vysral.. Takze vam patri moje ucta, protoze to je fakt nevdecna prace a neni jen tak pro kazdyho (fakt ne, zelenyyyyyyy fantomasko a aimblb0ste). Ale i presto bych byl rad, kdybyste obcas zasli na forum a pokecali jako zelenej nick se zelenym nickem.. Adminteam se ted sklada z 50 JB adminu a jednoho jezka z furienu (cest vyjimkam) a je mi jasny, ze lidi jako vy se budou hledat hodne dlouho.. No uz je ten post moc dlouhej, tak to zavru par zkratkama; GJ, GL & HF



UFOusek:
Víš kdy máš držet hubu. Víš koho trollovat a kdo si zaslouží respekt. Chci aby to zustalo na hodnotach: Víš. Protože když někoho ztrollíš a on je to pak docela fajn člověk, je to docela problem. Forum ted nemá moderatory a Karl0b někdy taky spát musí. (Keep trollin')

Ved, prave :) dik, mej se

Charon35
11-12-11, 12:46
http://www.popehat.com/wp-content/uploads/2009/03/you-make-emotional-support-bunny-cry-b.jpg
Thx všetkým a nech sa vám darí Greg, Apach29, Bones. Robili ste dobrú prácu a zostala tu obrovská diera po vás.

Syrius.
11-12-11, 12:46
Chlapi majte sa a nech sa vám darí. Stále tomu nemôžem uveriť. Kotelna prišla o tých na ktorých vyrástla.

Svacinar
11-12-11, 13:52
Rád jsem vás poznal pánové. Je to velká ztráta, ještě po vás všichni zapláčem. Mějte se, přeju Vám hodně štěstí jinde.

Karl0s
11-12-11, 13:52
Odešlo 7 adminů a já můžu vyjmenovat minimálně 7 z nich, u kterých mě to mrzí.
Co na to říct, měj se hezky a šetři crackem.

snowrider
11-12-11, 14:10
Viem že sme spolu mali ,,nezhody´´ (AnnoyingGreg), ale aj tak mi je ľúto, že odišli z Admin Teamu, taký ľudia, ako ste vy, urobili ste tu kus práce.
Je pravda, že som nemal šancu niektorých z vás poznať bližšie, ale prajem vám veľa šťastia a úspechov vo vašom reálnom živote, a snáď príde chvíľa, keď si to rozmyslíte, a budete znovu stáť o ,,post´´ administrátora.
Čo dodať, GL&HF :-/.

Montty non skill
11-12-11, 14:55
Myslím že s žádným se jmenovaných adminů jsem nikdy neměl problémy. Někteří z Vás tu byli, když jsem tady začínal hrávat. Kluci, když vidím, že to asi nezměním, tak Vám vem patří můj dík za to, jak jste tady dokázali fungovat ve svém volném čase a obětovat hru pro dobro kotelny. Všem děkuji za podporu když jsem tu začínal jako admin. Snad všichni jste mi ochotně nabídli pomocnou ruku. Se slzou v oku si ještě živě pamatuju, když mě bones psal, "banuj na 100!" a to byl můj první ban. S gregem jsem si vyměnil názory, když mi dal první ban on :D, ale vše jsme v pohodě a klidu vyřešili. Je škoda, že tohle nemůžem taky vyřešit, aby jste se vrátily. Budete mi tu chybět. Odvedli jste tu dost dobré práce mládeži. Díky patří Vám.

shrkn
11-12-11, 15:12
mrzí mě to.. gl&hf in rl :)

shrkn
11-12-11, 15:14
když myslíš :)

Dejf
11-12-11, 15:39
No u mne to s naborem adminu nema moc co do cineni, odchazim hlavne kvuli nesoudrznosti adminu. Nekteri z nich si totiz mysli, ze jak dostanou prava, jsou pany na serverech a vehementne se to snazi dat hracum najevo. Premyslel jsem o tom dost dlouho a rozhodnuti padlo.
Práveže poslednou dobou sme sa začali stretávať na serveroch snažili sme sa usporiadať niejaký ten gather , stretávali sa na TS a išli si spolu niekde zahrať a akurát keď sa všetko začne zlepšovať tie základy to vzdajú :-/ . Je to veľká škoda , ale už s tým asi nič neurobíme.

Charon35
11-12-11, 16:13
No u mne to s naborem adminu nema moc co do cineni, odchazim hlavne kvuli nesoudrznosti adminu. Nekteri z nich si totiz mysli, ze jak dostanou prava, jsou pany na serverech a vehementne se to snazi dat hracum najevo. Premyslel jsem o tom dost dlouho a rozhodnuti padlo.

To je škoda. Práve vy ste to držali v "rovnováhe". Teraz ...

dEEEEEEEEEEL
11-12-11, 16:14
prdEEEEEEEEEEL

Ahoj :-( Budeš tu chýbať [ Spolu s ostatnými ].

negative
11-12-11, 20:13
dôvod mojhu odchodu, som písal do chatu....kto ho chce vedieť, pm

mrkvicka
12-12-11, 08:35
:/ skoda.... budes mi chybat v hre :D:D

Pikii :D
12-12-11, 12:05
Greg možno my sme sa nemali dáko extra radi ale tvojho odchodu mi je dosť ľúto,ale aj ostatných adminov určite to bude veľká strata.

mrkvicka
12-12-11, 15:04
Greg aby som dodal..

vela stastia v zivote , vela uspechov.. verim ze s teba bude dobry otec...


moje posledne zbohom...

AnnoyingGreg
13-12-11, 19:13
Žádal jsem, aby neználkové důvodu odchodu/vyhazovu adminů do toho nestrkali svoje prsty. Nikdo to nedodržel a začala tu vznikat nálada proti každému, kdo opustil tým v tomto týdnu. Kotel se ať už v shoutboxu/TS/karlosovo topiku snaží uhejbat otázkám na čem založil tvrzení, že karlos vynáší. To stejné (skoro) globální ,,administrator´´pan ´´JezdecNaSněhu´´ zvaný Snowrider. Vůbec nemáš páru co se tu děje a zvedá se mi žaludek, že si dovolíš v tomto období žádat se zkušenostma které máš o globální práva. :D O tom jak se o odcházejících adminech vyjadřuješ ty sám se snad ani nebudeme bavit. Jsi tu sotva měsíc, takže být tebou se nepletu do ničeho velkýho, když pro to nemáš důkazy a podložené informace. To byla jenom taková rada, aby se ti jednou nestalo, že budeš srát fragy v kostkách, protože se ti to vymstí. Nevidim důvod podporovat dál kotelnu. Kotel to ostatně čekal, protože zastat se ex admina/moderátora je jasný akt nevděku vůči němu. Takže chci popřát všem hezkej zbytek života na kotelně, hodně štěstí Bia FZ Fantomas (brzo) Zeleno-růžový. Jsem rád, že jsem u Kotla probudil aspon trošku člověka v té karlosovo žádosti o ban a vyplodil ze sebe jeden řádek vděku pozůstalým adminum.

Obrázek věnovaný pro slepě přesvědčené, kteří "mají" informace nás soudit..a konstatovali, že jsme zlouni kotelny :

http://worldwide-gamers.net/brain____by_gaaras_my_hubbie-d418ibm.jpg

snowrider
13-12-11, 19:37
Žádal jsem, aby neználkové důvodu odchodu/vyhazovu adminů do toho nestrkali svoje prsty. Nikdo to nedodržel a začala tu vznikat nálada proti každému, kdo opustil tým v tomto týdnu. Kotel se ať už v shoutboxu/TS/karlosovo topiku snaží uhejbat otázkám na čem založil tvrzení, že karlos vynáší. To stejné (skoro) globální ,,administrator´´pan ´´JezdecNaSněhu´´ zvaný Snowrider. Vůbec nemáš páru co se tu děje a zvedá se mi žaludek, že si dovolíš v tomto období žádat se zkušenostma které máš o globální práva. :D O tom jak se o odcházejících adminech vyjadřuješ ty sám se snad ani nebudeme bavit. Jsi tu sotva měsíc, takže být tebou se nepletu do ničeho velkýho, když pro to nemáš důkazy a podložené informace. To byla jenom taková rada, aby se ti jednou nestalo, že budeš srát fragy v kostkách, protože se ti to vymstí. Nevidim důvod podporovat dál kotelnu. Kotel to ostatně čekal, protože zastat se ex admina/moderátora je jasný akt nevděku vůči němu. Takže chci popřát všem hezkej zbytek života na kotelně, hodně štěstí Bia FZ Fantomas (brzo) Zeleno-růžový. Jsem rád, že jsem u Kotla probudil aspon trošku člověka v té karlosovo žádosti o ban a vyplodil ze sebe jeden řádek vděku pozůstalým adminum.

Obrázek věnovaný pro slepě přesvědčené, kteří "mají" informace nás soudit..a konstatovali, že jsme zlouni kotelny :

http://worldwide-gamers.net/brain____by_gaaras_my_hubbie-d418ibm.jpg

Nechcem sa hádať, pretože vo väčšine toho čo si písal máš pravdu, ale Môj Názor je jednoducho taký, že verím majiteľovi.
Je to proste tak, aký som sa narodil taký som ostal, a prosím! Znovu sa do mňa môžeš začať púšťať, aby sa ti zo mňa "nezdvíhal" žalúdok, budem fórum navštevovať minimálne, a komentovať budem iba žiadosť o UnBan, v ktorej sa jedná konkrétne o mňa, máš čo si chcel snáď budeš spokojný, ale aj napriek tomu ti prajem pekný zvyšok života, či už v hre tak aj v reály ;).

BUBEN
13-12-11, 19:39
Myslím, že tady dost lidi zapomíná komu to tady patří. Pokud se Kotel pro něco rozhodne, tak to tak bude. Takže tady vykřikovat jak to bude a nebude je docela zbytečné. Tím se nechci nijak zastávat snowridera.