PDA

Zobrazit normální verzi : SeXy



SeXy
21-04-15, 09:43
Vypis z konzole:


Hráč [S]eXy:[P]sYcHo.!:)
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:740110974
IP adresa 213.226.245.57
Udělen 21-04-2015 - 09:15
DĂ©lka BANu 1440 minut
Vypršà 22-04-2015 - 09:15 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 0 dnĂ 23 hodin 34 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] To ti nedava pravo ho zabijat
BAN dal Admin Lenny (because2)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 5 (jb_snow)





Poznamka:






nwm jestli jsem to udelal dobre. :( ae co uz .

Hral jsem a pridal se nejaky kid bez miku k ct psal jsem pres vykricnik aby nekdo prisel a nikdo. jen co otevrel cely daval mfk tak jsem ho hned zabil abych nemusel davat VD nebo HVD. prisel panacek Lenny nebo jak to ma dal mi ban za to ze jsem ho zabil, jako co sem mel delat? nechat ho.? aby je furt killoval ? prosim o unban toho je nepravem !

Byznis
21-04-15, 10:34
a ja vraj davam "divne bany"... Tento ban je absolutne zbytocny , kedze on sa snazil radsej zabit ct ktore robilo problemy

SeXy
21-04-15, 10:37
Děkuju. jen to musíš vysvětlit jemu :) on to očividně nechápe. :(

because
21-04-15, 11:11
Takže :
Byznis: Celý čas sa ti tam jebe do riti takže od teba teraz nazor je uplne pre mna zbytocný.

K banu: Takže minulú mapu si tam chcel dávať killy za to že som išiel za tebou len moja skupinka bola pomalšia, za niečo také som ti dával aj minule ban ale tak kašlal som na to. Došiel som JB, vôbec som nevidel hlásenie proste som prišiel, pesnička počas prestelky no čo už stáva sa a potom začiatok nového kola, hneď zabiješ druhé CTčko. Spýtam sa prečo, povieš mi, že najskôr nech ti ja odpoviem na otázku. A potom povieš, že dával FK?? A to ti akože dovoľuje dať kill? :D Nebuď smiešny :D

Tvoje hlásenie:

09:11
JailBreak5 (steam://connect/csko.cz:27086)
[S]eXy:[P]sY
admin ? mas tu parka na ban :D


09:10
JailBreak5 (steam://connect/csko.cz:27086)
[S]eXy:[P]sY
stavaj :D mas tu parka bez miku :D



Nikde si nevzpomenul, že dal MFK? Ja banujem iba to čo vidím.

UB určite nedostaneš.

PS:
SeXy: nemáš co odepsat ? nebo se bojíš reagovat ? je mi upa jasno že un ban nebude.. jen je mi tě líto že máš takové mindráky a nemáš všech 5-pohromadě

Čo to nedáš verejne? Bojíš sa mi vynadať verejne či čo? Fakt demencia :D

E: TO som sa ešte nezmienil o tom, ako si počas vzbury na jb_snow alebo mountains stlačil CT tlačítka a zabilo to 2 ľudí ale to môže byť nehoda. Zajdi si zatiaľ na aim.

SeXy
21-04-15, 11:19
tak za prvé. dával mfk neměl mik otevíral cely !
za druhé. ked neumíš chodit ve skupině to je tvoje blbost.
za třetí jsi neschopný neříkám to jen já ale skoro všecky
za čtvrté tobě se bojí někdo něco říci neboli napsat, páč dáváš hned bany jak jde vidět
za čtvrté je mi jasné že UB nebude páč jak píšu jsi neschopné,
za páté pokusím se sjednat vela velkou skupinu na to aby se ti zrušili práva myslím si že by to mohlo jít protože nebudu jmenovat kdo ale ají spešlové ají admini si na tebe ztěžují. tečka a radši se ani hádat už nebudu protože ty si umíš odvodit svoje věci a pak by byl zase ban což ty umíš moc moc dobře. tak zdárek.

jo a nebojím :) na forku do chatu jsem to dal veřejně :) jen ty jsi jak říkám neschopný :)

a když jsme teda u toho vynadat ? tobě.? by jsi potřeboval něco jiného než jen vynadat :)

KeYo
21-04-15, 11:51
tak za prvé. dával mfk neměl mik otevíral cely !
za druhé. ked neumíš chodit ve skupině to je tvoje blbost.
za třetí jsi neschopný neříkám to jen já ale skoro všecky
za čtvrté tobě se bojí někdo něco říci neboli napsat, páč dáváš hned bany jak jde vidět
za čtvrté je mi jasné že UB nebude páč jak píšu jsi neschopné,
za páté pokusím se sjednat vela velkou skupinu na to aby se ti zrušili práva myslím si že by to mohlo jít protože nebudu jmenovat kdo ale ají spešlové ají admini si na tebe ztěžují. tečka a radši se ani hádat už nebudu protože ty si umíš odvodit svoje věci a pak by byl zase ban což ty umíš moc moc dobře. tak zdárek.

Fuha.. to aby som ti nedal ani ja ban lebo dojdem o pava lebo sa spojis s kinder mafiou:(

because
21-04-15, 12:15
Presne v takýchto prípadoch mi je ľúto prečo som dal tak krátky ban ..
Urob petíciu kľudne. Založ si tému zde: http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%E1%9Aen%ED-cheater%26%23367%3B-st%ED%9Enosti a nech sa ti tam sami podpíšu hráči. Dúfam, že ti to vyjde a budeš mať pokoj na srdiečku priateľu. A dúfam, že to tento krát splníš. ;)
Ahoj

Lock.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=142821
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=142822

Byznis
21-04-15, 13:08
mne sa jebe do riti ? ? ? trosku popremyslaj , sam som mu niekedy daval ban , teraz ho dostal neopravnene , naco ja ako admin vyjadrujuci sa k staznostiam mozem reagovat.
Dostal ban - LEBO DAL u CT KILL dementovi co nemal mik a daval MFK a ty mu nato das este tento ban , divne
A mimochodom radis tam polohu ct aj ked si premna zamna T /potom mi napises ze nejaky Byznis mi tu ide hovorit nieco o pravidlach/ pozri si pravidla je tam jasne napisane "Je zakazane radit polohu hracov" - Neni tam definovane ci hrac je T alebo CT pise sa to vseobecne HRACOV ...
Robis si tam sam co chces a normal hrac nato doplati
(fakt chod hrat radsej GO alebo DOTU lebo nieco sa stebou deje , nic v zlom)

ziadny lock : ano obchadzal ten "Nezmyselny ban k CT" a bol som aj ja na jb a bol u ct , no ja mu za obchadzanie ban nebudem davat kedze tento ban je sracka ...
trosku sa uvedom hracovi ktory chce aby na jb nebol bordel - a da kill CTcku ktory nema mik das ban ..... radsej si mal poriesit iba to druhe ct

KeYo
21-04-15, 13:11
mne sa jebe do riti ? ? ? trosku popremyslaj , sam som mu niekedy daval ban , teraz ho dostal neopravnene , naco ja ako admin vyjadrujuci sa k staznostiam mozem reagovat.
Dostal ban - LEBO DAL u CT KILL dementovi co nemal mik a daval MFK a ty mu nato das este tento ban , divne
A mimochodom radis tam polohu ct aj ked si premna zamna T /potom mi napises ze nejaky Byznis mi tu ide hovorit nieco o pravidlach/ pozri si pravidla je tam jasne napisane "Je zakazane radit polohu hracov" - Neni tam definovane ci hrac je T alebo CT pise sa to vseobecne HRACOV ...

ta poloha hracov bola vzdy dana ze spoluhracov.. a plati to hlavne pre T.. ked niekto utecie a druhy pisu kde su.. cim mu zabranuju v zbure..
a dalsia vec.. ked si tam bol a vedel si ze henten dava MFK a nema mik.. tak preco uz nemal ban? a musel ho henten zabijat? no flame.. len obycajna otazka

Byznis
21-04-15, 13:17
ta poloha hracov bola vzdy dana ze spoluhracov.. a plati to hlavne pre T.. ked niekto utecie a druhy pisu kde su.. cim mu zabranuju v zbure..
a dalsia vec.. ked si tam bol a vedel si ze henten dava MFK a nema mik.. tak preco uz nemal ban? a musel ho henten zabijat? no flame.. len obycajna otazka

Keyo bol tam Because a nie ja ..... a v pravidlach je definovane "radit polohu hracov" nie spoluhracov protihracov

SeXy
21-04-15, 13:22
obcházení banu tenhle ban je trapný a zviš si ho ještě na víc zviš si stím ají ego ty trapko.. nezapomen dát mi ban za to trapko nebo za ego nebo perma u tebe je to normalka.. ban tenhle byn neprávem a ty KeYo jsem rád že si lezete do zadku :) za toto taky nezapomen mi dát ban :) nic jsem neudělal abych dostal ban ! prostě neprávem ! twl.. zneužíváš postavení a děláš ramena přes kabel. !

KeYo
21-04-15, 13:25
hej lezeme si do ritky a sme buznicQy.. btw za to obchadzanie by som ti dal permu k CT a este aj tyzden ban na celu kotelnu aby si sa uvedomil..

SeXy
21-04-15, 13:26
a další věc ! nedostal jsem perma, tudíš jsem hrál upa na jiném pc ! jinej nick ! a tam jsem nic neuděl to podle mě obcházení není ! neřeknu kdybych měl perma to bych jak štak uznal ale tohle ? opět jsi neschopný !

zy sa uvědom za co jsem původně dostal ban ! za nic kua ! začalo to opět bezdůvodně z jeho stránky ! kdyby si nezvišoval ego nic z toho by se nestalo

KeYo
21-04-15, 13:27
furt je to obchadzanie.. to ze si zmenis nick nic nemeni..

SeXy
21-04-15, 13:29
zničeho dostanu ban a pak se to tak to rozvíší, já už taky ten perma čekám už jen že se tu hádám s někým jako jste vy :) vem že jen za hádky to bude to zlé páč jak kukám nevíte nic.

ImGustak
21-04-15, 13:30
Ten ban byl směřovaný tobě, takže tím, že jsi šel na jiný pc tak jsi ten ban obešel. Ban za obcházení je oprávněnej

Ty jsi dostal ban, tak jsi měl počkat dokuď se tvoje žádost o UB nevyřeší. A ne jít na jiný PC a ten ban jednoduše obejít :) A používej Edit.

SeXy
21-04-15, 13:31
jinej PC ! jiná ID tudíš nová tvorba.. boha vysvětluj něco volovy o sobotě když ho v pátek porazí.. nic to fakt nemá smysl.. no nic tak čekám delší ban nebo perma. protože já hrát budu !! ban dostal jsem neprávem !! kua neprávem !

jasný ale kdybych nedostal ten nesmysl první ban tak by se to stát nemuselo !! tudíš to posral on a ne já ! já jsem max přidal olej do ohně !

KeYo
21-04-15, 13:33
tak si nemal pridavat olej do ohna.. keby si si pockal mozno by sa to vyriesilo.. teraz mas ban na tyzden a je to opravneny ban.. ak budes obchadzat bany dalej moze z toho byt perma na celu kotelnu a uz si nezahras vobec..

SeXy
21-04-15, 13:35
vtipné že se na tom schodnou upa všecky ale uplně až teda na toho keyoxaka jinak uplně všecky !! kdybych nedostal neprávem ten první ban tak mohlo být všechno v pohodě.. tudíš z toho vyplívá že je neschopen. ! a jak u mě vidí trochu menší chybu i když nepravou ale u něj je to asi v pořádku tak hned ban .. minule to byly 3 dny za hození blbého smouka ! a ted za to že jsem killnul kida bez miku co dával mfk ! heh jako fakt se směju jak někdo jako je on může mít práva !

jo dobrý tak to aby jste si ma hlídali holky :) no nic nemá smysl, na každého se vaří voda :) majte sa ! :))

KeYo
21-04-15, 13:39
chapes, ze sa to mohlo uplne v pohode vyriesit, keby si tu hned nenadaval na kazdeho.. dostal si ban na 1 vyjebany den.. to fakt 1 den nevyrzis bez CT? a myslim ze by ti ho aj tak zrusil.. ale tym ze si ten ban obisiel po 20 minutach co si sme dal ziadost o UB si len ukazal ze si debil a dal ti opravneny ban.. a prosim.. zacni pisat zrozumitelnejsie.. trva mi dost dlho kym vylustim, co pises

SeXy
21-04-15, 13:45
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD neboj už se to jde řešit s kotlem uvedu to na pravou míru, a zmínim aj teba neboj :) úrážet se nenechám a kord od někoho jako jsi ty :D v zápalu píšu jak dmnt pravda .... škoda že jen ty jsi a já tak jen píšu :) a ne nevydržím jsem děsný závislák nesmyslný ban a ne nezrušil sám to napsal do chatu :) tk tu nepiš hlody :) neobtěžuj se sem už psát :) jsi stejný jako on :)

KeYo
21-04-15, 13:50
ok tesim sa:D

because
21-04-15, 14:01
Takže:
Napísal som to raz, napísal som to do reasonu tak to napíšem naposledy. Aj keď by bol ten týpek cheater, nedáva mu to ani to najmenšie právo ho zabíjať. A už vôbec nie na začiatku kola. Na to som alergický tak ako zabíjanie Téčiek na začiatku. Je to v podstate toto pravidlo: Je zakázáno prejíždeť ostatné dozorce. Inak povedané je zakázané zabíjať dozorcov dozorcami/simonom len tak. A ak už toto nepochopíš tak už moje sily zlyhali.

Byznis: Takže keď napíše mi do teamchatu hráč kde je CT tak mu môžem dať ban? :D Skús trocha premýšlať. Mám taký pocit, na 90%, že presne toto bolo tu vysvetľované ba čo viac bolo to vysvetľované tebe. Že radenie sa berie, že CT radí kde je CT a T radí kde je T. Tú tému ti kľudne nájdem. :)

A obchádzanie: Aj keď by to bol fail ( čo neni ) obchádzať prosto nesmie, má vyčkať na koniec žiadosti. Iba mu to pohoršilo a UB už absolútne nemám dôvod dať.

Kempu zdar. :)

Byznis
21-04-15, 14:31
aha tak ti dam ja priklad : Su 2 ct , jeden ma rozum , dalsi nema mik a robi kktiny , kolo co kolo ... rozumnejsi ct si napise /SIMON zabite CT - ktore robi problemy bez miku .. a ze ho zabije dostane Ban na 1 den - Rozumne riesenie ? Nemyslim si , ja sa mu ani necudujem ze ma nervy snazi sa tu len vysvetlit tento "trapny ban" a to ze obchadzal som ani neriesil kedze ban dostal za kktinu

a radenie polohy je definovane vseobecne : este raz pisem : radenie polohy hraca ban - je to v pravidlach - neni tam napisane protihraca / spoluhraca
( to uz si treba prerobit pravidla aby to bolo jasne :) )

SeXy
21-04-15, 14:36
já ti píšem, že jak vidí něco co udělám o trošku špatně, i když teda tohle špatnost nebyla tak toho hned využije aby mě mohl zabanovat! :) a to že on neumí pravidla to tu víme dávno.

because
21-04-15, 14:46
a radenie polohy je definovane vseobecne : este raz pisem : radenie polohy hraca ban - je to v pravidlach - neni tam napisane protihraca / spoluhraca
( to uz si treba prerobit pravidla aby to bolo jasne :) )

Toto by mohlo docvakmúť aj najväčšiemu idiotovi, pre to je to tak napísané. Tak isto ako keby na dust2 alebo classicu radiš polohu protihráča cez team chat. Dúfam, že im dávaš zato bany.. Ale tak čo už, nie som tu aby som sa hádal s nejakým modrým. :)


já ti píšem, že jak vidí něco co udělám o trošku špatně, i když teda tohle špatnost nebyla tak toho hned využije aby mě mohl zabanovat! :) a to že on neumí pravidla to tu víme dávno.

Neviem pravidlá vôbec. Dúfam, že tá petícia ti výjde. Budem rád keď uspeješ.
PS: http://csko.cz/forum/showthread.php?34760-Lukasek123
Prečo sa v každej žiadosti opakuješ? :D "Nikto ma tu nemá rád tak preto dostávam bany, nie je chyba vo mne ale v nich"
Nemám nič iného na práci iba banovať týpka, čo ani nepoznám.


to byl přesně ban za hození smouka a IDIOT jsi tak možná ty tak přestaň laskavě nadávat taky ti tu nikdo zatím nenadává tak se klidni, zas takovej frajer nejsi, sice ho děláš ale tak pře kabel to umí každý :) kdyby se tě nebáli tak si piš že by jsi to měl den co den na talíři. :) a nechápu proč jsem táháš dust lol jb a dust nebo cla... rozdíl jak něco !

Presne za jedného smoka, nie že si fragoval každú hovadinu a na nové kolo si mi hodil všetky možné smoky pred Téčka, že som všetky Téčka videl. Ach bože. Kde som ti zanadával? Prosím napíš mi tú časť kde som ti zanadával :D
Mňa sa boja? :D Dobre vedieť. Nech mi napíšu PMku tí čo sa boja vyjadriť. Očakávam. A prosím, toto sa nedá čítať. Oprav chyby skôr než to pošleš.
Ja som sa vyjadril takže ďalej sa vyjadrovať nebudem. A nepotrebujem sa robiť frajerom, lebo ja som fchrajechr (schválne napísané) ;)

SeXy
21-04-15, 14:52
to byl přesně ban za hození smouka a IDIOT jsi tak možná ty tak přestaň laskavě nadávat taky ti tu nikdo zatím nenadává tak se klidni, zas takovej frajer nejsi, sice ho děláš ale tak pře kabel to umí každý :) kdyby se tě nebáli tak si piš že by jsi to měl den co den na talíři. :) a nechápu proč jsem táháš dust lol jb a dust nebo cla... rozdíl jak něco !

Byznis
21-04-15, 15:15
ano vsetci sme idioti , aj psycho aj ja - ty mi pis o pravidlach - neviem ci ti to mam 3x napisat je tam napisane : v pravidlach : RADENIE POLOHY "HRAAAAAAAAACOV" (kde je napisane T alebo CT?) tak treba pravidla upravit (to je k tomu radeniu) ... a tento ban je premna kktina ... ci si zatym stojis alebo nie , ale tak pobanuj si normalnych CT nech tam hraju dmnti ... Psycho tu je den co den , a niekedy som mal naneho iny nazor trocha , ale vidim ze mu simonovanie a vsetko ide , a rcite nerobi len tak kktiny ... ako si to vysvetlujes ty

SeXy
21-04-15, 15:19
už to nemá smysl řešit, má tmu a v té tmě vidí svou pravdu, tady sám vidíš, i ostatní až teda na toho jednoho co je to za admina :) ked neumí dávat spravedlivé bany a k tomu nezná pravidla, moc toto. poslední zpráva. :)

Nihilia
21-04-15, 19:31
Dostal jsi ban. S vědomím že máš aktivní ban jsi zapl druhý PC a vesele jsi hrál dál. Jasné obcházení banu a chytnout tě při tom já, máš minimálně měsíc na calou kotelnu.

PS: když se ti tady tak nelíbí, proč tady prosím tě hraješ? Když mně nebude v nějaké restauraci chutnat, tak tam snad taky nebudu chodit a neustále prudit s tím, že mají hnusné jídlo.

Britny
21-04-15, 21:18
Třeba já nějakýho psycha vůbec neznám, ale mě si bere stále do huby. Jak doleze na server, kde sem já, už má stupidní řeči. Asi někdy byl u ct a dostal kapky, že mě má tak rád :happy: At si udělá anketu, co sem projela jeho chatlog, tak si myslí, že tu něco změní, ale je vidět, že ani neví jak to tu chodí. Ban je sice nesmysl, když ten hráč neměl mik a dával mfk, na jeho místě bych ho zabila taky, ale ten jeho výstup :rolleyes: Jsou tu i horší věci, jak tento ban a práva se neberou, takže všechno zbytečné.

E:

http://csko.cz/forum/showthread.php?34760-Lukasek123
Aha tak už vím kdo to je, to byl ten co stále plakal, jak ho banuju a vlastně ani nevěděl, kdo ho banuje :D To mu už rovnou dejte banned na web za multáky. :bye:

KeYo
21-04-15, 21:27
nechaj ho v tom.. on si mysli ze je sPUSSYtel

Chemo
21-04-15, 22:15
Prosím ťa, Sexy, keby si si radšej naštudoval gramatiku a prestal riešiť blbosti, tak by bolo všetko hneď jasnejšie. Možno by si aj tie pravidlá pochopil... Čítať to po tebe je naozaj ako za trest.

because
22-04-15, 11:09
Teraz ti tak napisem jednu vec.
o 9:10 si nahlasil hraca, že nemá mik. - Ziadny MFK si nezmienil
o 9:11 zase a stale ziaden mfk si nezmienil.
Ja som dosiel o 9:13, a bol mod. TO znamena, ze ak dal MFK tak preco bol mod. Tym chcem povedat, že ked by fakt daval kazde kolo MFK ako pises tak jak to, že som došiel na moda. Ked uz dal to MFK tak malo byt HVD. A po HVD sa mod prosto neda dať. Časovo je to nemožné, to čo ty píšeš. Kolá by museli trvať 10 sekúnd 1. A to neni šanca. Ešte jedna vec, vieš aký ľudia zvyknú byť, dostanú freekill tak to minimálne raz napíšu, že to dostali. Kukol som chatlog: Ani zmienka o tom, že by čo i len jedinému hráčovi dal Freekill. Inak povedané pekne tu ojebavas. Žiadne MFK nedával, len nemal mikrak. Vy čo ste mu uverili, je mi luto, že vas osral.
Takže z toho vyplýva: Myslíš si, že si niečo viac ako hráč, tak ho zabiješ len tak lebo nemá mikrák, a aha spasitel na svete. Toto ta urcite neopravnuje zabijat ho len tak. Ba čo viac, ty si mu mohol davat neustale teamkill.

Skončil som ban ti zostáva.

Saintpepo
22-04-15, 19:03
Teraz ti tak napisem jednu vec.
o 9:10 si nahlasil hraca, že nemá mik. - Ziadny MFK si nezmienil
o 9:11 zase a stale ziaden mfk si nezmienil.
Ja som dosiel o 9:13, a bol mod. TO znamena, ze ak dal MFK tak preco bol mod. Tym chcem povedat, že ked by fakt daval kazde kolo MFK ako pises tak jak to, že som došiel na moda. Ked uz dal to MFK tak malo byt HVD. A po HVD sa mod prosto neda dať. Časovo je to nemožné, to čo ty píšeš. Kolá by museli trvať 10 sekúnd 1. A to neni šanca. Ešte jedna vec, vieš aký ľudia zvyknú byť, dostanú freekill tak to minimálne raz napíšu, že to dostali. Kukol som chatlog: Ani zmienka o tom, že by čo i len jedinému hráčovi dal Freekill. Inak povedané pekne tu ojebavas. Žiadne MFK nedával, len nemal mikrak. Vy čo ste mu uverili, je mi luto, že vas osral.
Takže z toho vyplýva: Myslíš si, že si niečo viac ako hráč, tak ho zabiješ len tak lebo nemá mikrák, a aha spasitel na svete. Toto ta urcite neopravnuje zabijat ho len tak. Ba čo viac, ty si mu mohol davat neustale teamkill.

Skončil som ban ti zostáva.

Asi si to už neprečíta keď že má ban. Locknite to niekto.