PDA

Zobrazit normální verzi : ZruŠení práv because !



SeXy
21-04-15, 17:27
Jak všichni víme (skoro všichni) Pan Admin Becaus zneužívá své postavení. banuje lidi neprávem,posmívá se uráží atd. + nezná některé pravidla. NAPŘ: prozrazuje polohy hráčům. skoro všichni si na něho ztěžují tak sem můžete napsat ( ano souhlasím o zrušení jeho práv ) něco ve stylu chceme důkaz to tu asi nebude. ve stylu jdi se zahrabat zamysli se nad sebou píšeš tu blbosti atd.. taky tu být nemusí. Hlavně se nebojte to napsat nic vám neudělá ! to už by bylo moc kdyby ano. takže prosím tady můžete se podepsat :) škoda že půlka z nich tady nejsou zaregistrovaná, a zbytek se bude bát :( ale nesmíte, nic vám nehrozí. :) nemusí to ani vyjít, ale za pokus nic nedáme, je taky možný že se tu nikdo nepodepíše ale za pokus nic nedám. :) tak prosim. :)

KacerDonald15
21-04-15, 17:30
Souhlasím Kacer Donald

samisar
21-04-15, 17:31
Jak všichni víme (skoro všichni) Pan Admin Becaus zneužívá své postavení. banuje lidi neprávem,posmívá se uráží atd. + nezná některé pravidla. NAPŘ: prozrazuje polohy hráčům. skoro všichni si na něho ztěžují tak sem můžete napsat ( ano souhlasím o zrušení jeho práv ) něco ve stylu chceme důkaz to tu asi nebude. ve stylu jdi se zahrabat zamysli se nad sebou píšeš tu blbosti atd.. taky tu být nemusí. Hlavně se nebojte to napsat nic vám neudělá ! to už by bylo moc kdyby ano. takže prosím tady můžete se podepsat :) škoda že půlka z nich tady nejsou zaregistrovaná, a zbytek se bude bát :( ale nesmíte, nic vám nehrozí. :) nemusí to ani vyjít, ale za pokus nic nedáme, je taky možný že se tu nikdo nepodepíše ale za pokus nic nedám. :) tak prosim. :)

ano souhlasím o zrušení jeho práv

because
21-04-15, 17:32
Konečne. Chlapci tento týpek Vám daľ demokratickú voľbu.

samisar
21-04-15, 17:34
Ano souhlasím o zrušení jeho práv Scooby Doo :D

Cardoxon
21-04-15, 17:36
jb revoluce?! :ohmy:
aneb jak nebojácní hráči povstali proti totalitě zavedenou becausem...

E: fandím vám kucí, za svým cílem si musíte jít!

MrBrandygo
21-04-15, 17:38
Jak všichni víme (skoro všichni) Pan Admin Becaus zneužívá své postavení. banuje lidi neprávem,posmívá se uráží atd. + nezná některé pravidla. NAPŘ: prozrazuje polohy hráčům. skoro všichni si na něho ztěžují tak sem můžete napsat ( ano souhlasím o zrušení jeho práv ) něco ve stylu chceme důkaz to tu asi nebude. ve stylu jdi se zahrabat zamysli se nad sebou píšeš tu blbosti atd.. taky tu být nemusí. Hlavně se nebojte to napsat nic vám neudělá ! to už by bylo moc kdyby ano. takže prosím tady můžete se podepsat :) škoda že půlka z nich tady nejsou zaregistrovaná, a zbytek se bude bát :( ale nesmíte, nic vám nehrozí. :) nemusí to ani vyjít, ale za pokus nic nedáme, je taky možný že se tu nikdo nepodepíše ale za pokus nic nedám. :) tak prosim. :) konečne ano suhlasim

Giussepe
21-04-15, 17:39
hlasuji pro http://www.whale.to/b/nazi_s13.gif

Dakota
21-04-15, 17:41
Zrušit raději věznici.


Ale teď vážně, jestli dostal ban za takovou pičovinu xd
nedivím se, že přišel až na forum, hold jste na tom serveru jeden VŮL vedle druhého.

Drower
21-04-15, 17:42
Hlasuji taky pro.
Ale podle mne nebude degradovan.

KeYo
21-04-15, 17:43
Áno suhlasim, aby si išiel na liečenie!!

E: zabudol si dat anketu..

beather
21-04-15, 17:44
jj je to zmrd.. jsem pro !

SeXy
21-04-15, 17:48
bez nadávek hoši :) ukažme že jsme lepší :) nesmíme se nechat takhle furt ponižovat a nechávat se sebou zametat, s tím se musí něco udělat, snad se s tím něco udělá, zítra se bude vědět více, :) tak prosím další lidi můžete psát :) já jsem pak dám foto se jmény dalších na papíru sepsaných co nemaju tady účet :)

GNHP23
21-04-15, 17:49
no to je chujovina :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Toqsic
21-04-15, 17:51
http://i.memeful.com/media/post/0MxZz4d_700wa_0.gif because http://i.memeful.com/media/post/ER5zxd3_700w_0.jpg

KeYo
21-04-15, 17:53
pripada mi to ako spiknutie proti diktatorovi :D ALE NIC SA NEBOJTE! Ked sa spojime sme silnejsi!

grifin
21-04-15, 17:56
at sunda ten modry kabat hanba mu

SeXy
21-04-15, 17:59
Zítra dáme anketu :) někdo si myslí že ten kdo tu napsal že ano souhlasím tak že to nemyslí vážně :) tak dneska zahřívací kolo :) jen jak říkám škoda že půlka se bojí, a druhá půlka tu nejsou zaregistrovaní :(

KeYo
21-04-15, 17:59
Zítra dáme anketu :) někdo si myslí že ten kdo tu napsal že ano souhlasím tak že to nemyslí vážně :) tak dneska zahřívací kolo :) jen jak říkám škoda že půlka se bojí, a druhá půlka tu nejsou zaregistrovaní :(

to bude aj zajtra pokracovat? oh god why

Eust.
21-04-15, 18:00
Já a Puky klidně založíme anketu a zdiskujem ho jestli chceš, tady prostě končí.!

S0b0ta
21-04-15, 18:02
Sem za zruseni práv.. Vsechno vypsané + má docela sexy profilovku na fb. To se mi nechce líbit.

+marfo
21-04-15, 18:03
PRO! za toto nemá čo mať práva.

TerRoR
21-04-15, 18:05
Ano souhlasím zrušení práv :)

Byznis
21-04-15, 18:08
sorry obajujem Psycha a nemal si fakt ziadny normal argument a este si mu nedal ani UB a ten grc - PRO

KeYo
21-04-15, 18:10
:D:D:D:D:DD nechapem jak to vobec dakto moze brat vazne:DD

Byznis
21-04-15, 18:13
:D:D:D:D:DD nechapem jak to vobec dakto moze brat vazne:DD

ja to vazne berem , ked iny admin robi kktiny tak sa zbehnete ja muchy na hovna , teraz je to 4fun ? no nie neni , domna ste picovali za kktiny jak male deti a tu "ban" ala hovno v kornutku je v pohode ?

SeXy
21-04-15, 18:14
sám si o to řekl kdyby se choval normálně a poctivě nemuselo k tomu to dojít !!!! mal by jít příkladem jako každý druhý! mrzí mě že to došlo až sem, ale přes to už vlak nejede. tady Posílám jen Pár dalších z JB přes foto. ale i to se počítá a jde vidět že nejsem sám jak sis myslel becausy. jako jednotlivci jsme možná slabý ale jako tým jsme silný ! a budeme se všichni snažit o to aby jsi o ty práva přišel ! hráči, admini, spešlové jsou pro aby se tak učinilo !

KeYo
21-04-15, 18:14
ja to vazne berem , ked iny admin robi kktiny tak sa zbehnete ja muchy na hovna , teraz je to 4fun ? no nie neni , domna ste picovali za kktiny jak male deti a tu "ban" ala hovno v kornutku je v pohode ?

Neviem, kto sa kde zbieha ale okey

Palda15
21-04-15, 18:14
Souhlas.

ImGustak
21-04-15, 18:15
Takže teď hráči rozhodují jestli má mít daný admin práva?

KeYo
21-04-15, 18:16
Takže teď hráči rozhodují jestli má mít daný admin práva?

beztak je to len jeden jediny hrac, ktory si vytvara nove ucty:D sak vacsina je vytvorene Apr 2015

SeXy
21-04-15, 18:23
ano taky většina si to pro to založila :) a většina je pro tak taky pro to něco dělají :) neznamená že máte práva že toho budete zneužívat ! a jak říkám tady vidíte že jsou lidi pro a budou další protože neznamená že je admin že toho bude zneužívat !!! ještě dodám kuráž zbytkům hráčům aby se nebáli sem napsat !!

KeYo
21-04-15, 18:24
Dobre! Tesime sa na dalsi 7 stranovy thread o nicom!!

because
21-04-15, 18:25
SeXy teraz ti napíšem jednu vec. Tí čo dali pro tak polka sú ľudia ktorý to myslia zo srandy, ľudia ktorým som osobne napísal naschval aby tam dali pro. Druhá časť ľudí sú tí tvoji čo nechcú aby som mal práva. A vieš čo? Tí tvoji ľudia, čo nechcú aby som mal práva ani nepoznám, fakt neviem kto to je, nehral som s nimi. Niektorých poznám ako z videnia ale nevzpomínam si, že by som im dal ban alebo presun. Alebo len slap z ničoho nič alebo vobec o slovenie (samozrejme ak nevyhrali vyhodu). A ak kvoli tomuto chcu aby som prisiel o prava tak to mi je fakt ľúto Vašej sekty. Ja si robím svoju prácu (dovolím si tvrdiť) výborne. Som admin, ktorý sa s vami nehrá grabom a bojujem za to aby si s vami nepohadzovali ako s kusom nabytku. Som až príliš dobrý k ľudom ako si ty SeXy a to sa už nestane. Spamujete? Odomna dostanete 30 minut od polky AT dostanete 3 hodiny az den. Doplnate si? Iba vas zabijem a mam u riti, iny Vám daju ban na 3 hodiny az den. Nevenujete sa modu? Zase zabijem vas, iny vam daju den ako nic. Tak isto bugovanie. Ani v jednom bane čo som dal, nebolo nikdy riešenie komplexov, že nemám rád nejakéh hráča tak mu dám ban. V žiadnom to nebolo a nikdy ani nebude. Takže športu zdar

Dúfam, že ti to výjde ;)

'Seiter
21-04-15, 18:28
Takže teď hráči rozhodují jestli má mít daný admin práva?

A kdo jinej? Vedení tu žádný neni a AT jen tak pro vyhození kolegy hlasovat nebude, zvlášť když to většinu vůbec nezajímá.

noobiq
21-04-15, 18:29
Je, byl a bude vzdy idiot nechapu ze takovej clovek dostal prava vubec. PRO

SeXy
21-04-15, 18:40
řekl bych že všecky jsou pro :) a další příjdou a píšou a vedení bude zítra :) divné že jsou admini pro a spešlové :) plus hráči JB :)

KeYo
21-04-15, 18:43
divne je, ze to beres vazne

UNHCZ
21-04-15, 18:48
Navrhujem dodat SeXyho misto because chaj si to taky zkusi + dat mu rovnou SA, jsem pro aby se mu odebrali prava a dostal permu k CT.
E: Jebat, Bekoz je dobrej admin ktereho znam hodbe dlouho, SeXy, to je kdo ? Nejakej 14 letej vejrostek co dostal zakaz tu hned odebira prava, bud rad ze ti to neprodlouzil, protoze za toto by jsi mel u me velkej vroubek .

SeXy
21-04-15, 18:51
nepotřebuji mít práva, chci normál v klidu podle pravidel hrát, a on at si klidně hraje žádnou permu ! jen odebrat hodnost ADMINA !

UNHCZ
21-04-15, 18:52
Nahod demo a budeme se bavit o tvym banu a o odebirani prav.

SeXy
21-04-15, 18:54
jojo vrátím čas na ráno co mě zabanoval :)

UNHCZ
21-04-15, 18:59
Nemas dukaz, tak si v haji. Ty to neznas? Ti tvi svedci to je to samy jak ty, mas hold smulu, tvuj ban se resit nadale nebude, Ahoj.

Bager258
21-04-15, 19:01
Jasné pro. :D Kappa :D

Nihilia
21-04-15, 19:03
Dodej jasné důkazy že zneužívá práva a bude se to projednávat v AT. Takhle to je jen plácání se ve vodě...

To máš to samé jako kdybych řekl že prezident šuka* slepice a je zoofil, tak chci aby ho odvolali. Nikdo nemá důlazy a tím to prostě hasne.

Elis
21-04-15, 19:14
Jeden z nejhorších adminů JB, o tom nemám žádné pochybnosti. Jsem pro odebrání práv.
PS: SeXy má vždy pravdu. :DDDDD

pweredbytvaroh
21-04-15, 19:22
E: Jebat, Bekoz je dobrej admin ktereho znam hodbe dlouho, SeXy, to je kdo ? Nejakej 14 letej vejrostek co dostal zakaz tu hned odebira prava, bud rad ze ti to neprodlouzil, protoze za toto by jsi mel u me velkej vroubek .

Jen tak OT, vyjadřování hodno admina :smile:

KeYo
21-04-15, 19:45
Jen tak OT, vyjadřování hodno admina :smile:

Noa.. precitaj moje posty :D

Fhacker
21-04-15, 19:58
Noa.. precitaj moje posty :D

Ale ty si maďarský cigáň. Ty za to nemôžeš....

Amelie
21-04-15, 19:59
E: Jebat, Bekoz je dobrej admin ktereho znam hodbe dlouho, SeXy, to je kdo ? Nejakej 14 letej vejrostek co dostal zakaz tu hned odebira prava, bud rad ze ti to neprodlouzil, protoze za toto by jsi mel u me velkej vroubek .[/QUOTE]

Umm... Aha, takhle by se měl vyjadřovat Admin? Nic ve zlym, ale hahaha :D takhle se vyjadřuje tak maximálně nějakej kid ;)
Hele, jestli nechcete, aby to hráči řešili za AT, tak by AT měl mít členy, co uměj myslet hlavou a chovat se odměřeně a ne jako banda neandrtálců... Ono kdyby se tak nedělali kraviny a hrálo se pořádně tak, jak má, tak by to tu hráči neřešili, Because byl jeden z mých dá se říct oblíbenců, ale chová se strašně povrchně a drze, jako kdyby byl pán světa. Nejsem pro odebrání práv, ale proto, abyste si uvědomili, že i když jste admini, tak ste byli hráči a taky by vám vadilo, kdyby se nad vámi někdo povyšoval. Toť vše, víc se k tomu vyjadřovat nehodlám a třeba mě za ten názor ukamenujte ;)

piratjo
21-04-15, 20:35
JB bol, je a vzdy bude proste TOP na kotelne.

KeYo
21-04-15, 20:48
Ale ty si maďarský cigáň. Ty za to nemôžeš....

drž hubu ty cigáň

Cardoxon
21-04-15, 21:03
Zrušit JB a je po problémech :happy:

Cardoxon
21-04-15, 21:06
Zrušit JB a je po problémech. :happy:

btw přísahal bych, že jsem ten post už psal :/

AlternativníPravda
21-04-15, 21:37
Souhlasím Kacer Donald

Ano souhlasím o zrušení jeho práv Scooby Doo :D

Ano souhlasím Mickey Mouse

Ridik :D
21-04-15, 21:45
hej proc by mel mit dukaz ? vy tocite dema kdyz banujete mfk demenci nebo no mic ? myslim ze ne vy budete furt tahat nejake dema sem ale nikdo z vas by demo za mfk nebo podobne picoviny co tma banujete nedodal... ale ze na jb si kazdej admin dela co chce to uz je druha stranka veci

Eust.
21-04-15, 21:48
Tak konec srandy děti, fejeton je u konce, vraťme se zase nohama zpátky na zem a shrneme si to, co jsme se dnes dozvěděli nového. Hráč "SeXy" napsal tvrzení, které nemá žádný důkaz díky kterému by se mohli admini přesvědčit o tom, jak to vlastně bylo, ale naopak tu je pár hráčů, co mu toto tvrzení dosvědčí. Admin "because" napsal svoji obhajobu, ale doopravdy nikdo neví, jak to vlastně je. Tzv. tvrzení proti tvrzení. O tom, jak to doopravdy je, můžou ostatní admini jenom spekulovat, to, že máš svědky je sice pěkné, ale bez důkazu je to naprosto bezpředmětná stížnost a jako to už normálně bývá, měla by být zamítnuta. Nedá se vyloučit, že jste na admina domluvení a chováte vůči němu osobní nesnášenlivost, ale to je věc mezi váma a taky by se to mělo řešit mezi váma a netahat to po fórku, kde se snažíte histericky přesvědčit ostatní, že máte pravdu. AT vkládá do svých adminů důvěru, protože se od nich očekává férovost a jsou ověření(samozřejmě najde se vyjímka, která se naprosto liší - kokajn) a nijak se neočekává, že by měl selhat, navíc je to admin, který tu působí hodně dlouho. Bohužel, nemáte žádný přímý důkaz, který by usvědčil daného admina, že ty věci, co popisuješ doopravdy dělá, tímto si myslím, že je případ uzavřen. Dále bych rád upozornil Unihoca, že se ženeš z jedné žumpy do druhé, radši si 2x rozmysli to, co napíšeš a dávalo to aspoň nějaký smysl v rámci slušnosti. Děkuji.

Grakon2702
21-04-15, 21:55
hej proc by mel mit dukaz ? vy tocite dema kdyz banujete mfk demenci nebo no mic ? myslim ze ne vy budete furt tahat nejake dema sem ale nikdo z vas by demo za mfk nebo podobne picoviny co tma banujete nedodal... ale ze na jb si kazdej admin dela co chce to uz je druha stranka veci

V tomhle má Ridik pravdu. Na jednu stranu říkáte, že točit dema na věci jako MFK či demenci je zbytečné, že stačí svědectví admina. Na druhou stranu jakmile tu je stížnost na admina, hned potřebujete na to demo. A pak, že by tu neměl být velký rozdíl mezi hráčem a adminem. Pokud tu potvrdí dejme tomu 10 hráčů, že ten a ten admin dělá bordel, stále na to budete potřebovat demo? Je mi jasné, že je tu spoustu dalších ovlivňovacích faktorů, jakožto momentální nálada u člověka, zdali byl ovlivněn nějakou skupinou lidí apod. Já nechci nic měnit, nechci házet špínu na because ani na jeho "žalobce", jen jsem chtěl poukázat na to, jaké poměry tu vlastně mezi adminy a hráči panují.

BTW. Because je zde dlouhodobý admin, který má již spoustu zkušeností a zrovna od něho bych nečekal žádný fail, ale je to čistě jen můj názor (možná ho další budou sdílet)...

Britny
21-04-15, 22:01
hej proc by mel mit dukaz ? vy tocite dema kdyz banujete mfk demenci nebo no mic ? myslim ze ne vy budete furt tahat nejake dema sem ale nikdo z vas by demo za mfk nebo podobne picoviny co tma banujete nedodal... ale ze na jb si kazdej admin dela co chce to uz je druha stranka veci

Jenže on tu sepsal na začátku co bykoz dělá podle něj a na to by měl mít nějaký důkaz. Nebo snad se tu řeší nějaký mfk? Či ban za demenci? Velice nízké % hráčů dojde na web pro žádost o UB za no mik a velké % adminů jim UB ani nedá, když to nemají jak potvrdit. Admin snad nedává bany za no mik apod for fun, jak tu uvedl Eust, že se do adminů vkládá určitá důvěra a pokud ji admin porušuje, hráči musí mít důkaz.

Admin dojde na server a vidí, jak tam nějaké CT zabije jiné CT - což je v pravidlech zakázané a zeptá se ho proč to udělal, tak mu má odpovědět. A ne mu tam něco blábolat. Je jasné, že dostane zákaz, no dostal ho na 1 den a jde tu udělat cirkus na forko. Ještě si tu jak pán zakládá multáky a obchází bany a tento topic se má brát jako vážně jo? :rolleyes:

Ridik :D
21-04-15, 22:05
ja moc dobre vim jak se because chova na jb a taky moc dobre vim jak si vklidu nadava do mikraku ale nikdo nema dukaz protoze nikomu nedojde ze ma tocit demo ale kdy uz si konecne uvedomite ze ta vase fraze tvrzeni proti tvrzeni na jb proste fungovat nebude! pokud vy budete pouzivat tohle tak ostatni hraci co maji ban dejme tomu na tyden prijdou a reknou ukaz demo nemas ? dukaz zadny ? tvrzeni proti tvrzeni naval ub.

nikiii
21-04-15, 22:07
Martin je aj osobne v pohode človek, určite by som nebola za odobratie práv, aj keď ich nedávno už ani nechcel. Ako admin je spoľahlivý, ja keď som ho zavolala čo sa týka knife keď bolo niečo treba, bol ochotný prísť. Takže odomňa no hate...

Chemo
21-04-15, 22:09
Ridik a Grakon:
1. Nezdá sa vám, že adminské práva, na ktoré sa čaká podotýkam 2-3 mesiace, sú niečím iným, ako mfk, za ktorý dostane hráč týždeň ban k ct ?!!
2. Áno, je to nedôveryhodné, kvôli tomu, že to tu píšu nejaké detičky, ktoré dnes dostali 5 z domácej úlohy a musia sa na niekom vyrevať.. Pokiaľ by sa to riešilo v af a je k tomu patričný dôkaz (pozdravujem Ridika), tak sa mu tie práva vezmú, ale pokiaľ je to tak, že dôkaz neexistuje, tak to je zbytočné riešiť. Becauseho poznám, možno má niekedy viac slov ako treba, ale je to dobrý admin a dobrý hráč, ktorý má už s adminovaním nejaké tie skúsenosti. Takže som proti a prosím o lock, lebo tento dementný návrh sa aj tak neprijme, lebo aj tak by muselo byť nejaké normálne hlasovanie, ktoré nie je ovplyvnené "zo srandy"!

AlternativníPravda
21-04-15, 22:14
Žádám moderatora, který mi smazal můj předchozí příspěvek, aby mi zdůvodnil, proč tak činil. Děkuji.

KeYo
21-04-15, 22:15
Žádám moderatora, který mi smazal můj předchozí příspěvek, aby mi zdůvodnil, proč tak činil. Děkuji.

Inak žiadame o odobratie práv!!

Pelaaja
21-04-15, 22:17
Because já být tebou tak se nad sebou zamyslim, a ne ze tady budeš psát hovadiny.

KeYo
21-04-15, 22:18
dalsi April 2015

Toqsic
21-04-15, 22:18
http://i.memeful.com/media/post/LR8ZoQw_700wa_0.gif

Grakon2702
21-04-15, 22:19
Budu citovat úryvek z úvodního topicu v žádostech o práva: "...Nicméně to neznamená, že admin není nedotknutelná pozice. A už vůbec to neznamená, že by admin byl něco více než hráč..."
Jenom bych chtěl tuhle věc připomenout, možná jste už hodně dlouho tento topic nečetli :). Seberte si to jak chcete, já mám svoji hlavu, která si určí, co by podle ni měla být rovnost. Vy ji máte také, tak si to určete také sami.

AlternativníPravda
21-04-15, 22:22
Off topic (někdy zkracováno OT) je výraz přejatý z angličtiny a znamená mimo téma. Tento výraz se dává většinou na fóra jako sekce, kam mohou uživatelé psát cokoliv, co chtějí, eventuálně jako označení stavu, kdy se přispěvatelé odchylují od tématu.
zdroj (http://cs.wikipedia.org/wiki/Off_topic)

Přečti si to aspoň, než to smažeš. Díky :*

Ridik :D
21-04-15, 22:22
chces dukazy zneuzivani prav na jb napr 8 dem tykajicich se okolnosti toho tredu v af ? za kterou dani admini dostaly "dutku" tusim ze because tam byl taky na serveru

pan chemistry vubec nevi o co se jedna ale bude sem plest nesmyslne posty o kterych nevi z hola nic

KeYo
21-04-15, 22:23
Sloboda, Rovnosť, Bratstvo!
Nikdy to tu nebude.. nahah

Chemo
21-04-15, 22:25
Nie Ridik, to nie ja neviem o čom hovorím, ale ty nevieš, o čom hovoríš. Donedávna si dokázal dať ban na týždeň za slovo "debil". Teraz ti už nezostáva nič iné, len robiť flamy a hejtovať ľudí, ktorí sa snažia niečo urobiť...

nemam hlavu
21-04-15, 22:27
nemas hlavu

Ridik :D
21-04-15, 22:28
hah nikdy sem nedal ban bez zrejmeho duvodu takze si neplet pojem a dojem a zacni uvazovat nez napises dalsi post protoze nemas vubec tuseni o nicem a srat se do me je druha vec kterou ty si budes moct dovolit tak za 10 let az budes vedet jak to na kotelne funguje.

KeYo
21-04-15, 22:29
Povedz nám ako to na Kotelne funguje

KeYo
21-04-15, 22:31
Postup prípravy receptu
1do misky si dáme múku,cukor a trošku soli, pridáme kusky masla (ja používam zn.rajo), pomalicky začneme hniesť, pridáme studené mlieko s rozmiešaným žĺtkom a zhnetieme.
2cesto necháme v chladničke odpočívať cca 20-30 minut, podla toho ako sa vám chce :) pred vyvalkaním si zapneme ruru na 180C
3na pomúčenej doske vyvalkame cesto na hrubku asi 1 cm a malou miskou vykrojíme kolieska, na plech si dáme papier na pecenie a vykrojene koliesko. koliesko si rukami vytvarujeme do tvaru mešca, aby sa nam cucoriedky nerozprchli :) na vrch som dala este visnu a zavrieme mešce tak,že nám ostane malý priestor (v rure sa otvoria). takto naplnene mešce dáme na cca 40 min do rury pokial nebudu mešce ružové (zalezi od velkosti mešcov a plnky). upečený vrch mešcov môžme pocukrovať :) snáď budú chutiť čo sa týka plnky,vo fantázii sa medze nekladú :) dobrú chuť

Zdroj : http://varecha.pravda.sk/recepty/cucoriedkovy-mesec/58165-recept.html

Chemo
21-04-15, 22:34
Banánové smoothie z mandľového mliekaSUROVINY NA 2 PORCIE:

2 ks banán
400 ml mandľové mlieko

2 ČL mandľové maslo
1 ČL škorica


Jeden banán olúpeme a dáme zmraziť. Banány potom nakrájame (dve kolieska odložíme na ozdobu) a spolu s mliekom a škoricou dôkladne rozmixujeme. Ozdobíme kolieskom banánu na okraji pohára.

Zdroj: http://dobruchut.azet.sk/recept/17881/bananove-smoothie-z-mandloveho-mlieka/

KeYo
21-04-15, 22:35
toto asi nikomu chutit nebude.. mas palecek dole

Toqsic
21-04-15, 22:35
http://i.memeful.com/media/post/3d3Q6Mq_700wa_0.gif

Ridik :D
21-04-15, 22:38
pamatuju si tak pred 2-3 ma lety takovou mensi aferku kdy asi 5-7 adminu polozily prava kvuli tomu kdy si hrac jen tak psal adminovy nadavky a urazky od te doby moje bany za vulgarnost zvedly latku na hranici ale nikdy nikdo nedostal ban na tyden bez vazneho duvodu takze si urovnej fakta a ten vas gang na jb je velice zabavny pravidla 0 0 hovno ale vsichni je striktne dodrzuji a kdyz se najde clovek kterej zna ty cesty mezi tka je najednou na serveru 10 adminu a vsichni si zbesile hlidaji sva debilni pravidla nasledkem ceho kdyz se obevi stiznost na admina jb tak wau 10 adminu pro aby mu pravy zustaly a na ostatni nazory se nebere zretelp rotoze se napise "tvrzeni proti tvrzeni" a pak prijde keyo kterej ma "dutku" za banovani ostatnich adminu s reasonem "dej mu ub" kterej nasledne smazal aby nebyla zminka o debilite a zacne se ptat jak to chodi na kotelne

tak tady mas odpoved hlavni servery na kotelne jsou jb protoze je tam hodne aktivnich adminu a pribivaji proto se nabral unihoc aby ostatni mohly delat picoviny na jb takova mala otazka kolik z vas dostalo primarne na jb prava ? nikdo.

E:ted uz jen chce aby nekdo napsal ze vynasim z AF a bude to kompletni

KeYo
21-04-15, 22:40
pamatuju si tak pred 2-3 ma lety takovou mensi aferku kdy asi 5-7 adminu polozily prava kvuli tomu kdy si hrac jen tak psal adminovy nadavky a urazky od te doby moje bany za vulgarnost zvedly latku na hranici ale nikdy nikdo nedostal ban na tyden bez vazneho duvodu takze si urovnej fakta a ten vas gang na jb je velice zabavny pravidla 0 0 hovno ale vsichni je striktne dodrzuji a kdyz se najde clovek kterej zna ty cesty mezi tka je najednou na serveru 10 adminu a vsichni si zbesile hlidaji sva debilni pravidla nasledkem ceho kdyz se obevi stiznost na admina jb tak wau 10 adminu pro aby mu pravy zustaly a na ostatni nazory se nebere zretelp rotoze se napise "tvrzeni proti tvrzeni" a pak prijde keyo kterej ma "dutku" za banovani ostatnich adminu s reasonem "dej mu ub" kterej nasledne smazal aby nebyla zminka o debilite a zacne se ptat jak to chodi na kotelne

tak tady mas odpoved hlavni servery na kotelne jsou jb protoze je tam hodne aktivnich adminu a pribivaji proto se nabral unihoc aby ostatni mohly delat picoviny na jb takova mala otazka kolik z vas dostalo primarne na jb prava ? nikdo.

ja som ti ten ban nezmazal.. keby niet Dhaaqua, ten ban mas doteraz ^^
E: primarne som dostal pava na Jb ja napr :)

The Keox
21-04-15, 22:41
Okey because udelal mensi chujovinu a uz jsou na nej hejty pro zruseni prav, v me pritomnosti sem ho videl ze se chova v pohode.
Tak a ted neco na vas vy "HEJTRI"....KeYo a Fizzy - povedena dvojka ktera si na JB dela picoviny,chovaji se tak a kazdej je "HEJTI"...Nikde sem na ne nevidel stiznost (Nic proti Keyo a Fizzy), mne se nelibi jejich pristup protoze na ferovku...pokud jsou in-game na JB ti dva...Tak kdyz si na me rozklepnete vajicko tak vam ho opecu na stehne jak kuře.... Because udela mensi ale takovej prtavej prestupek a hned po nem jedete... Vy ( ADmini a Hraci+"HEJTRI") by jste se meli trosku zamyslet co tady prave resite. Odebrani prav because = nespravedliva vec....Prijde mi to blbost resit chujovinu typu dal sem mu kill za to ze nemel kill...Jestli daval MFK tak to mel vyresit admin ktery podle tveho UNBANU tam byl ( Byznis ) a mel dat ban k CT za no mic a MFK...blabla...Zatim jsem PROTI zruseni prav.

grEy
21-04-15, 22:42
Ahojte, ja som grEy a tento príspevok je úplne zbytočný.

KeYo
21-04-15, 22:43
uz len Keox tu chybal:D prosim povedz co tam robim, ked tam ani nehram:(:D

Ridik :D
21-04-15, 22:45
ja som ti ten ban nezmazal.. keby niet Dhaaqua, ten ban mas doteraz ^^
E: primarne som dostal pava na Jb ja napr :)

dobre priznani bude se hodit

The Keox
21-04-15, 22:46
Prosime jenom ze sem Keox nemeni na veci muj pohled nazoru, na forku delas ze sebe pana sveta a in-game - Kdyz se tam objevis tak delas snad vse co je zakazane...Nebyl si tam dlouhou dobu ale to je mi pomerne ukradene...Zneuzivas voice, kdyz pouzivas grab tak na picoviny, radis polohy hracu...No neco jako kazdej JB admin...Vim ze to myslis ze srandy a chces aby se lidi zasmali, ale nekdy už pretahnes latku.

E:// Vecernicek uz mi skoncil nebudu se tu zbytecne hadat, napsal sem svuj nazor a Becaus je jeden z nejspolehlivejsich adminu,pokud mas KeYo pripominky vyrid to semnou v soukromem chatu zitra, na zitrek si nervy pripravim.

KeYo
21-04-15, 22:48
1. radim polohy hracu.. mozno protihracov.. co neni zakazane..
2. zneuzivanie voice.. v poslednej dobe ledva daco prehovorim, max ked dakomu vynadam, alebo pustim song, ked je tam 8 ludi a nikomu to nevadi..
3. grab.. grabnem si kamika, ktoremu to nevadi a hre tym neuskodim.. (viem ze ziarlis ze teba negrabujem ale co uz)

tak mi povedz, co viac je zakazane.. diky

Chemo
21-04-15, 22:50
Tento post je len rezervný, aby som zajtra vedel, kde som prestal dnes čítať. :gabe::gabe::gabe::gabe::gabe::gabe::gabe::gabe:

hofy
21-04-15, 22:50
Nepodložená stížnost bez důkazu - lock + ban za multiúčet.