PDA

Zobrazit normální verzi : Sniper-Skill



Exot
21-04-15, 20:50
Dobrý deň

dávam sem návrh na zmenu skillu u class:Sniper lebo hrám za snipera som už lvl 80 a ten 50%knife je nanič
ja som dal asi doteraz 3-5 kilov knifom u snipera lebo sniper ma bojovať na dialku a k boju na nože v hre ani nedochádza teraz nepočítam vzájomnú dohodu na knife a z tohto dôvodu by som chcel zmenu skillu u snipera
mne by sa tam hodil skill Assault boty pre tiché presúvanie z pozície na pozíciu a lepšie počutie prostredia (kroky) ale ak mate lepší nápad na sskilll u snipera tak budem rád ak dáte vedieť :D

Martin_V
22-04-15, 15:42
Ahoj, obcas hraju za snipera, a jo tech 50% na knife je naprd, nebo nemam stesti, ale furt lepsi jak nic :) , ty assault boty by nebyli spatny, ale kdyz proti tobe jde sniper, nekde treba mapa italy, tak tam ho slysis a odhadnes kde je (cca), je to dobry jen z te strany co jsi ty, jestli slysis snipera se presouvat, nebo ty jsi sniper a presouvas se, lepsi skill bych mozna mel :D , co treba dat 30% na okamzity zabiti? Proste chces zlepsit tu classu ktera te bavi :D ale kdyz je ta classa proti tobe, tak by jsi nejradeji ubiral, to znam :D

Exot
22-04-15, 16:09
ta šanca na instakill je blbosť lebo si predstav že si 200 a sunda ťa lvl 2

Martin_V
22-04-15, 17:19
Tento mod je mod o itemech, ne o lvlu, i lvl 2 muze sundat 200, muze mit klidne item awp, anebo dobry aim a nice itemy :) (UN 40,notes5)
Tu šanci na instakill bych neházel do koše :)

Exot
22-04-15, 20:01
ale ten instakil ani nepotrebuješ dávaš dobry dmg

Martin_V
22-04-15, 20:27
Nechci jmenovat jo ale mam full int a s plukama jsem lvlu 170 vzal cca 130 dmg, jake mel itemy nevim, tak to neber vazne, ale uznej, ze ne kazdyho das na 1 ranu s awp, aniz by mel notes (nepocitam hs) no nevim, treba jsem maly lvl na to, abych vedel jak je sniper dobrej, mit suprovej aim, tak se treba o tomhle ani nebavim :-D

Exot
23-04-15, 08:57
alebo dať ten instakill na deagla ale samozrejme zmenšiť tú šancu na napríklad 15% alebo 10%

Grakon2702
23-04-15, 16:23
Co třeba přidat sniperovi scoutku s normálním dmg a podle inteligence by se přepočítávala šance na okamžité zabití se scoutem? Sniper by měl hned dvě možnosti na zahrání. Buď bude dávat masivní dmg s AWP, ale nebude mít šanci na okamžité zabití, anebo bude dávat malý dmg se scoutem ale bude tam menší šance na okamžité zabití. Spoustu lidí by chtělo do hry scoutku a navíc pode mne, by se našli lidi, co by "oprášili svoje menu výběru class". Příjde mi to i fér, když vezmu v potaz takového ss, co má AK i M4...

Exot
23-04-15, 20:29
a na max int by mohla byť šanca na instakill 50 % namiesto toho knifu lebo treba počítať stým že sa hráč nemusí trafiť apod...

Martin_V
24-04-15, 13:51
Exot, 50%? -.- , to mas 2 rany max (záleží na stesti, staci i 1) podle me by sis to se scoutem hrozne daval

Exot
24-04-15, 15:43
to davam už teraz s Awom mne by sa v hre strašne zišiel ten dvojskok na snipera

Martin_V
24-04-15, 15:47
tak asi proti tobě nesel medik s lekarnama, itemem lekarna a kevlar, to by jsi do něj musel dat tak 10 ran :D a to by musel byt AFK :)

Exot
24-04-15, 18:17
sak medik nocna mora ale na HS ide dole ak ma uz ubrane"D

Grakon2702
24-04-15, 19:10
to davam už teraz s Awom mne by sa v hre strašne zišiel ten dvojskok na snipera

Ten dvojskok je hodně dobrý nápad. Sniper má být nejenže na dálku smrtící a rychle přenosný, ale má si i najít vhodné místo pro snipování. Zpřístupní se mu tak místa, na které kdysi nemohl skočit. Obrácím teda názor, za mě bych tam dal dvojskok neš scoutku. (nebo by se mohlo přidat obojí :D)

Exot
24-04-15, 22:11
lebo dmg je dobrý a ked neda na ranu 200 tak sa dá prežiť toho scouta by som nedával ako pre male levely dobry ale ked mam int full tak do cca lvl 150 damam na 1 až 2 rany a to bohate stačí ale mohly by ste napísať že sniper môže čakať na pozícií a nie dojdem a hned zacne kemper,nič nevieš tak ja neviem ten sniper sa ma držať dalej a odstrelovať kempiť na dôležitých miestach a ochraňovať ich lebo ma strašne otravuje počúvať tie blbosti nepoviem keby som kempil s SS tak to som fakt noob ale sniper je odtoho aby kempil a presuval sa ked má volnú cestu

MODERNWarfare
24-04-15, 22:14
Podle mě je to už dost přehnané nejprve dostane 50 procent poškození navíc a ted se mů má ještě snad přidat scoutka a dát mu dvojskok jsem zásadně PROTI, co by se mu dalo příště zvýšit hp ne nesouhlasím. Sniper nemá být nejvíc op class má to být class za kterou si zahraješ když je na to dobrá mapa a nebo máš chut si dát trošku hlav a né aby za něj díky těmto věcem hrál každý 2.
Ale nebudu teda proti když stím souhlasí většina potom si stou class udělejte co chcete.

Exot
24-04-15, 22:22
ja som proti scoutke ja chcem len ten dvojskok namiesto knifua mne osobne by stačilo keby mal sniper 200 HP full

Martin_V
25-04-15, 09:09
ja jsem nepsal ze jsem PRO, ale přidat scoutku a dvojskok je moc, bud jedno, nebo druhe, ale neprojde ani jedno :-D

Exot
25-04-15, 10:22
ja chcem ten dvojskok jedna snipa stačí

Exot
29-04-15, 20:35
tak sa zmení ten skill toho snipera alebo nie lebo ten 50% knife je nanic aj proti comm racej idem AWP alebo deaglom
ale rád by som tu mal aj vyjadrenia ostatných sniperov v hre lebo nechcem aby to vyzeralo ze sa to mení lebo ja knife nepoužívam ale preto lebo sa ten skill nevyužíva .

SpLaXS
30-04-15, 17:24
Nechte to tak, je tam 50% a to znamená 1 rána a pak máš instant kill knifem, navíc až ti dojdou náboje, co budeš dělat...
Jde po tobě commando, jsi bez nábojů a má full hp (třeba), nebo víc jak 65 (stab dmg...) tak máš šanci ho kuchnout na instant...
Nechte to ták, máš umět mířit... aby si něco trefil a zabil, pak ti knife bude k hovnu:)
Nechte to tak jak je... na co tu bude jen DMG s WIpa... a bez knife, to bude k ničemu classa...

Exot
30-04-15, 17:29
ja hram už dosť dlho mam lvl 90 a ešte sa mi ani 1 nestalo že by mi došly náboje do awa takže to je blbosť a comm je najlahšie zabiť zo všetkych class a keby sa fakt došiel až ku mne tak mam deagla a glocka proti commom nikdo nechodi knife väčšina ma cfg a ostatok ide na ranu y awa cca 80% hráčov a ja možno nemám šťastie ale veľmi nevidím že by snipery tie knife používaly jasne ty si velky lvl si miešanina comm+sniper:D

Martin_V
30-04-15, 20:15
Ja hraju snipera, ale s knife na nej nejdu :-D, to nemam šanci, vsak comm je rychlejsi, rychleji si udela kolem me klicky a ja ho nestiham, pokud mam rangerky, tak to je jina..

shootradar
30-04-15, 23:12
Bože četl jsem všechny příspěvky a téma o ničem ....

Hrám snipera a neměnil bych na něm z toho co píšete vůbec nic. Ano instant knife nepoužívám a ani se knifem nesnažím útočit, od toho má sniper 2 pistole. Scoutka hovadina, když už tu je AWP na cod druhou sniper zbraň bych nedával si rovnou napište o rychlopalku. A dvojskoky by byli pro něj až moc velká výhoda.
Prostě si stěžují jen ti co by asi chtěli dávat všechno na 1 ránu awp, ale s class sniper to je tak, že buď se víš trefit, nebo nevíš, a přijde mě, že ti co nevědí si tu vymýšlí nějaké věci jako 30% instant kill na awp atd.
Ano je smutné, když do medica vypálíte 2x awp a on stejně žije, ale pro tohle já mám jednoduché řešení, na další kolo si vemte class comando a pokud nechytnete slowdown bude to on, kdo pak bude mít zadek v kopřivách. Někdy je nutné pochopit, že když dejme tomu snip nedá medica, tak se kvůli tomu hned nemusí zlepšovat výhody dané classy, ale stačí si vzít tu classu, s kterou proti němu tu šanci budete mít větší.
A hlavně mě baví kecy, že nedá comanda. Za to bych vám hodil korunu... Pokud jste si nevšimli tak ta Obrana je dodrbaná od té doby co spadl server, a i kdyby Kotel tvrdil opak a i jemu věřím, že žádné updaty tam nové nedával, tak si za snipa stačí šikovně přehodit z awp na tu pistoly s 20 náboji co dává slowdown (sry teď si nevzpomenu na jméno možno Glock) a pěkně mu nandat a i když vám dojdou do toho náboje máte hned možnost vzít ještě dgla takže vždy je možnost. A to nemluvím o kombinaci itemů, které můžete dostat.

Exot
01-05-15, 06:32
mne by celkom stačilo keby daly namiesto toho knifu toho deagla co ma rusher s 10 nábojmi a moj nápad bol ten 2 skok ano bola by to moc velka vyhoda vsetci zakempeny boh vie kde:D a comma je uplne easy dať lebo 80% hráčov len beha zo strany na stranu a ja si len pokam kym mmi sami vojdu do scopu:D a toho deagla by som chcel preto že ma sice len o 3 naboje viac ale lepšie jak nič a SpLaXS "je tam 50% a to znamená 1 rána a pak máš instant kill knifem" to neni pravda mas stale 50% je pravda ze väčšinov sa na 2 trafime do správnich 50% ale je to len náhoda :D a ja som bol proti scoutke aj proti 30% šanca na instakill

LumP
04-05-15, 10:45
Jak už napsal Radar tak taky nevidím žádný důvod na to snipera upravovat..Navíc 50% u knifu na instant je pohoda
Takže jsem určitě PROTI jakýmkoli změnám u Snipera