PDA

Zobrazit normální verzi : Jak psat Unban



znedlob
04-01-11, 20:06
Takže jelikož vždy napíšete jen:"ja chci unban",Prosim o unban ja nic nemel" atd. napsal jsem tento návod...Poprosil bych Kotla aby toto uzamkl a každé téma co má řešit Unban a neodpovídá tomuto téma bude uzamknuto.OK Takto má vypadat.

1.Omluva nebo vysvětlení.Ale vysvětlení podrobné.Něco jako on to sem dal bratr neplatí.

Např..(Takto jsem prosil Kotla aby můj Ban zkrátil alespoň o pár dní...A hele nebyl jsem drzej,nenadávl jsem,a druhej den sem zase killoval lamky.)Prosím já sem chtěl zvíšit návštěvnost svého webu prosím Kotel dej mi Unban a nebo alespoň zkrať ten trest pls.Vázně už to nikdy neudělám opravdu....

2.Váš výpis z konzole (otevrete ji ";" je to pod esc) Ban informace zjistíte tak že se pokusíte připojit na server..Ten vás kickne a Napíše vám.."Tady máš BAN"!!!.Zmáčkneš zmiňované tlačítko,otevřeš konzoli a zkopíruješ vše co vypsal AMX (program co řídí BANY) ....Natáhnete (drzte myš a jeďte miší tam kam jsou informace o banu)zmáčkňte pravé tlačítko na myši a dejte COPY.Jděte na toto forum do sekce UNBAN...Založte vlastní téma...Pokud jste už napsali bod 1. stiskněte CTRL+V a uložený výpis z konzole se vám zkopíruje do téma...stači napsat něco na záver a můžete jenom čekat.

Např.
Hráč-*<*DFS*>* Sedly
Typ banu-SteamID
SteamID-VALVE_0:0:549853182
IP adresa-skrytý
Udělen-15-08-2010 - 19:47
Délka BANu-2000 minut
Vyprší-17-08-2010 - 05:07 (již vypršel)
Důvod-Reklama na web
BAN dal Admin-aE.sk # AlterKoO (Alterko)
BAN dal Server-Kotelna - Zombie | csko.cz (zm_snowbase3).

3.Pro adminy.Kazdý admin musí před BANEM nahrát demo..Proto je kotelna jedinecna (I na ostatních portálech nahrávaj.Ale mi nahráváme vždy.).Nikdy neodbanujem nepravého.Admin musí dodat demo co nejdříve (Z důvodu osobních a důvodů zabanovaného)...Toto je vše.....

Žádám Kotla aby to tu zamkl.

EDIT:Chyby opraveny.

BAWSON
04-01-11, 20:11
si zabil... nesklamals xd. jedinecna? pokud vim tak dema maji na kazdem portalu nahravat admini... aspon na kazdem poradnem a nebo tam maji hltv. taky si myslim, ze je to nesrozumitelne a vetsina lidi co si prijdu napsat o unban to nepochopi.

znedlob
04-01-11, 20:15
A to jsem to napsal do podrobna..Tak nic...snaha byla....

morbe
04-01-11, 21:25
kdyz to ma bejt ukazkovej thread, tak by mel bejt aspon pravopisne spravne

znedlob
04-01-11, 21:35
OMG a nemaj tam svítit jeste vanocni svicky,??

morbe
04-01-11, 22:11
tak nejni to podminka, ale urcite plus
http://www.emag.cz/direct/iR/magazin/1297/led-horici-svicky--c430xc320.jpg

easyyy
04-01-11, 22:13
+1 morbe :DD.....

znedlob
04-01-11, 22:31
Prosil bych Kotla o vyjadreni a vymazani komentaru....Dekuji

Charon35
05-01-11, 01:05
:DDDDD morbe to si zaťal riadne tvle :DDD
Sedly, ako nápad je to perfektná vec, ale fakt je to trochu divoko napísané. :)
Stačilo by niečo ako:

Žiadosť o UnBan:
1. Nick: (nick, pod ktorým hrávate a/alebo ktorý dostal BAN)
2. IP adresa
3. Výpis z Ban listu (nájdete tu:http://www.csko.cz/bans/ban_list.php)
alebo
Výpis z konzoly (pripojiť sa na server, po vyhodení zmačknúť ";" - konzola, a skopírovať)
4. Prečo by ste mali dostať UnBan, respektíve stručný popis problému.

Ukážka:
Nick: KleopaTra
IP:154.12.4564.154.64.12
Hráč KleopaTra
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:15467512
IP adresa skrytý
Udělen 01-01-2011 - 12:00
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Reklama
BAN dal Admin morbe
BAN dal Server Kotelna - Awp | csko.cz (awp_warzone)
Zrejme mám niečo v configu. Vymažem to, Uploadnem to niekde a Kotlovi napíšem do SS. Vďaka.

Edit: Tvle vyzerá toho veľa ale to sa len zdá :D

Larodar56
05-01-11, 08:26
Myslím že Sedly se jenom snaží, aby Kotelna byla lepší a lepší, je zbytečné ho kritizovat za pravopis. Menší rada Sedly, není dobré dávat žlutou barvu písma na bílém foru.

Kotel
05-01-11, 12:28
Ten, co napise jen, "prosil bych unban", nebude cist nejaky navody, takze je to zbytecny.