PDA

Zobrazit normální verzi : Joker22117 --> bEcause



Joker22117
22-04-15, 18:07
Vypis z konzole:


Hráč:HovnO O_o *mladsi
Typ banu:SteamID
SteamID:STEAM_0:1:91650509
IP adresa:46.29.1.251
Udělen 20-04-2015 - 22:05
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 27-04-2015 - 22:05 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 5 dnĂ 4 hodiny 20 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] "Na predoslej mape robis blbosti a na tejto si neberes simona"
BAN dal Admin I? (because)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)





Poznamka:






Dobry den, mohol by som poprosit o unban? Tento ban je bezdovodny alebo maximalne prehnane dlhy. Po prve - Nebranie Simona ... minulu mapu som si vkuse bral Simona pre info ... a na druhej mape som ani nestihol lebo po asi 5 kolach si mi dal ban pan admin z dovodu nebrania Simona a pritom si mi ani nepovedal ze si ho mam zobrat alebo nepoziadal si ma o to! :)) Po druhe - robil som blbosti na predchadzajucej mape ... jedine co som urobil bolo ze som otvoril a zatvoril box na uvolnenie nalady a trocha srandy ... nie pan admin vy to hned zoberete smrtelne vazne a vyhodite ma od ct len preto lebo tam chcete svojho kamosa :)) mohol si rovno napisat ze dovod bol taky ze si tam chcel svojho kamka ;) a este taka poznamka ... ty a tvoji kamosi "admini" ste zdrzovali hru, robili ste si vkuse srandu aj ked mne to nepripadalo vtipne ... napriklad ste hvorili vkuse ze tvoja mama ( napriklad tvoje mama je tlusta, tvoje mama je nutela ) vas humor ma doraza chi chi ... takze urazanie do rodiny ... a ked si odisiel zo serveru tak nechci vediet co tam robili tvoji super kamosi :))) iba to som chcel ... dakujem :3

because
22-04-15, 19:44
Ahoj,
Takže: Mapa jb_assis, ty u CT, ja u CT. Si simon, začneš fragovať v celách to bol prvy čierny bodík. Na daľšie kolo som simon ja, dostanem ich do boxu a potom mi tam zatváraš a otváraš ako idiot box, dobre, že si ma nezabil. Poviem ti na to niečo a potom si to ukludnil, došiel si ku mne a začal si do mňa srať paralizerom. To bol posledný čierny bodík. Dostal si presun. Na ďaľšej mape po 7dmich kolách si nemal simona. Tak to zase nie. Nie nechcel som tam kamoška, ale taktiež som tam nechcel idiota, ktorý nedokaže čakať a musí mi tam neustále rušiť simonovanie. Vkuse si si bral simona? Za tu mapu som ho videl iba raz a za tu druhu ani raz.

ty a tvoji kamosi "admini" ste zdrzovali hru, robili ste si vkuse srandu aj ked mne to nepripadalo vtipne ... napriklad ste hvorili vkuse ze tvoja mama ( napriklad tvoje mama je tlusta, tvoje mama je nutela ) vas humor ma doraza chi chi



Toto dúfam, že si myslel zo srandy. V živote som nenadával na niečiu rodinu. V živote. Mňa z toho láskavo vynechaj. Je mi úplne u riti čo robili "moji kamíci" keďže to nie je moja vec. Jediný jeden tam bol co ho mam na steame pridaneho a nikto iny..

UB určite ti nedám, a oddneska už nebudem ani presúvať. Bye