PDA

Zobrazit normální verzi : Steamwebhelp



Snifter
24-04-15, 17:08
Nevíte co děla tenhle proces ? Protože mi zabira hrozne mista ve Fyzicke pameti a docela dost se pak seka komp.... Vzdycky to vypnu ale hned se zase zapne.. Jak ho vypnu aby se uz nezapnul ?

Bezdak
24-04-15, 19:04
Nevíte co děla tenhle proces ? Protože mi zabira hrozne mista ve Fyzicke pameti a docela dost se pak seka komp.... Vzdycky to vypnu ale hned se zase zapne.. Jak ho vypnu aby se uz nezapnul ?

Jestli to chces vypnout uplne, tak by si musel vypnout steam.

Snifter
24-04-15, 19:58
Takze kdyz hraju csko tak mam smulu ? Nejde to nejak vypnout ? Protoze to lagovani je nehorazny...

AxessCZE
24-04-15, 20:56
zkus v nastavení -> založka ve hře -> odškrtni povolit komunitu služby steam ve hře třeba ti to pomuže

Ridik :D
24-04-15, 22:08
steam webhelper je nejakej prvek kterej kombinuje obchod a prvky obchodu do her ale u 1.6ky by nemel pracovat u gocka nevim uz se mi taky parkrat stalo ze steam webhelpr si jen tak 4fun vzal 2 gb pameti

Snifter
24-04-15, 22:59
zkus v nastavení -> založka ve hře -> odškrtni povolit komunitu služby steam ve hře třeba ti to pomuže
ok az se dostanu na PC tak to zkusim pak se ozvu.

steam webhelper je nejakej prvek kterej kombinuje obchod a prvky obchodu do her ale u 1.6ky by nemel pracovat u gocka nevim uz se mi taky parkrat stalo ze steam webhelpr si jen tak 4fun vzal 2 gb pameti¨
Vzdycky mi to docela zralo pamet, ale dneska to zaclo zrat nehorazne a na cokoliv jsem kliknul tak se to proste nehorazne sekalo. To samy pri csku.

E: Tak nevim jako.. Porad to je zapnuty ale dneska se uz komp tolik nesekal tak nevim :/
E2: Ok tak se to zase seka.. Pri csku mi to sebralo ted 1 500 000kb uprostred hry.... Pak se mi sekl celej komp..

Ridik :D
25-04-15, 22:31
reinstaluj steam a nepouzivej in game nic co se tyka steamu.