PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Ridika aneb Asi neumí číst.



sosak
11-12-11, 13:53
Zdravím,

Dostal jsem BAN na hodinku...o ten ani tak nejde. Za chvilku vyprší.

Jde o princip,ridik mě totiž zabanoval za urážky.
Jeden mě blokoval a napsal jsem mu že cituji : ,,slezo ty ses cur4k" a ,,takovyho blokera svet nevidel".

Nevidím v tom žádnou urážku.¨

Napadl mě jen ten výraz "cur4k" ale foneticky přepsáno je to [curčtyřik]
Takže o nadávku se nejedná.
Prosím o vysvětlení.

Děkuji a přeji krásný den.

kashpi
11-12-11, 13:58
Docela trapnej pokus :D
Za tu demenci bych ti ještě přidal. Moc dobře víš co znamená "4".

Ridik :D
11-12-11, 14:02
tak ja ti to prepisu ano ? cur4k =ČURÁK TAK SE TU NESNAZ A VYPADNI

kashpi
11-12-11, 14:03
12:45:18 <VALVE_0:0:2116663950><46.255.9.2> (eoL^)Sosak : lexic0n za 1)jsi trapna kempa za 2)lama a za 3) cur4k. jak s tim muzes zit?
12:47:18 <VALVE_0:0:2116663950><46.255.9.2> *DEAD*(eoL^)Sosak : kterej cur4k vymyslel smoke :D
13:09:07 <VALVE_0:0:2116663950><46.255.9.2> *DEAD*(eoL^)Sosak : slezo ty ses cur4k

To slovo používáš často, takže moc dobře víš co znamená :D

Ridik :D
11-12-11, 14:04
a jestly si opravdu tak dementni ze pouzivas slovo ktere nevis co znamena tak ti to jeste prodlouzim jak psal kasphi

Rixie
11-12-11, 14:05
čurčtyřik :DD ...

Lynviy
11-12-11, 14:06
jestly

Hezké slovo :D

K threadu:
Jde o to co napíšeš, tady se nikdy neřeší fonetika, sám víš co to znamená, tak tu nehraj divadlo.

sosak
11-12-11, 14:10
já věděl že se necháte vytočit :D

Jde o to že nadávek na serveru není málo ale všechny se nebanují.
Tak proč sis vybral mě i když ta dle tebe "nadávka" z češtinářského hlediska je pouze soubor znaků které nic neznamenají.

Jen tak mimochodem jsem si prošel chat a v době kdy ty jsi byl na serveru tam padlo nadávek nemálo.

Takže buď měřit stejným metrem nebo neměřit vůbec...

kashpi
11-12-11, 14:12
Víš, na serveru je opravdu hodně nadávek, ale ne všechny admin vidí. Např když je živej nevidí co si píšou mrtví a opačně. A navíc v té záplavě co se tam někdy píše ani nestíhá nebo nechce číst chat :)

tyger103
11-12-11, 14:13
Taky jsem si prošel chat a nadávek tam bylo více během tvého působení,ridiku,dokonce směřovala i jedna přímo na tebe,bohužel zůstala bez povšimnutí i když jsi byl ve spectu

sosak
11-12-11, 14:16
No tak ať nebanujou za urážky vůbec.

´To je jako by se zavíralo jen za krádeže které policista vidí.
Né...někdo nahlásí krádež a policista jde a vyšetřuje ji.
Takže buď procházet všechny záznamy jako se to dělá s cheaterama a každou nadávku zpětně banovat nebo pak nebanovat žádné protože je to značně nespravedlivé.

Né něco mezi.

Tohle je skromnej názor člověka kterej má zkušenosti s adminováním v různejch hrách a moderováním fora.

e:děkuju za podporu tygere. a jsem si jist že by se našlo spoustu lidí co by to potvrdili že na kamarády se admin kouká jinak ,-)

Krispo
11-12-11, 14:17
Když je člověk ve spectu tak to znamená:
1. Někoho spectuje
2. Není u PC, což se stává častěji když sou lidi ve spectu, a řekl bych že tohle je ten případ.

sosak
11-12-11, 14:21
i kdyby,kolikrát jsem viděl že já jsem mrtvej,admin je mrtvej a někdo mrtvej je sprostej.

Tedy já jsem to viděl,admin to viděl.

A ban?nikde.
A poté co jsem takové situace byl svědkem nesčetněkrát jsem už prostě vzal urážky jako realitu serveru kterou nikdo nepostihuje.
A ono bum,ukazuje se že lidi co admin z nějakého duvodu nemusi banuje za hovadinu co ani nic neznamená zatím co lidi co admin z nějakého duvodu má rád si můžou nadávat od rána do večera.

tyger103
11-12-11, 14:24
Když je člověk ve spectu tak to znamená:
1. Někoho spectuje
2. Není u PC, což se stává častěji když sou lidi ve spectu, a řekl bych že tohle je ten případ.

No do chatu psal....

vedouci venny
11-12-11, 14:27
A proč tu řešíš hovna? Zjistil si že život není fér? Hurááá nemáš být sprostý chovat se podle pravidel a pak by si tu nemusel brečet

Ridik :D
11-12-11, 14:27
kukni banlista uvidis kolik tam je bannu ya dnesek ....

MARTiii
11-12-11, 14:37
individualni.. kdo a co banuje, presnej priklad s tim poldou, nevidel nebanuje
tyhle cryneopravnenytopici vedou akorat k prodlouzeni banu

sosak
11-12-11, 14:38
Jasně ale aj tak je to zlomek toho kolik nadavek tam je.

Navic když ja dostanu ban za "cur4ka" a o 5 minut pozdeji tam někomu projde pica....
Prostě jsem chtěl jen upozornit na to že když je náhodou admin línej párkrát kliknout tak procházej nadávky bez povšimnutí kdežto když má náhodou chuť se banem blejsknout tak BUM je to tam za takovej nesmysl.¨

Kterej mimochodem byl napsanej oprávněně neboť ten komu byl určen mi už druhou mapu za sebou z nějakého duvodu dělal naschvaly typu blokerství
a teamfleshe.

Další věc,kemp je proti pravidlum a na spawnu už vůbec.
Přezto i za přítomnosti adminů se tam kempí na d2 u T do alelujá aj někteří admini tam jsou minutu po začatku kola.

A poslední věc,v nějakém tematu se tu nějakej admin oháněl možností (!) a přivolání tak admina.
Situace:Na serveru admin nebyl ale byl tam tejpek kterýho jsem jasně typnul že vidí přez smoke a přez zdi.
Nu,řek sem si tak ho necháme smrada prověřit.napsal jsem přez ! nick a co by mohl mít a čekám.
Po 10-ti minutách ve spectu furt nikdo a tejpek si tramtadá procheatoval mapu a zmizel.

A ne,nemám čas trávit mapu ve spectu,posílat dema atd.
Na to je tu admin team.

Tak kdyby jste se zaměřili raději na to aby někdo z teamu byl pořád na serveru tak je to lepší než řešit nějakého cur4ka.

(pokud najdete chybu v pravopisu tak se omlouvám,píšu rychle)

UFOusek
11-12-11, 14:40
Zdravím,

Dostal jsem BAN na hodinku...o ten ani tak nejde. Za chvilku vyprší.

Jde o princip,ridik mě totiž zabanoval za urážky.
Jeden mě blokoval a napsal jsem mu že cituji : ,,slezo ty ses cur4k" a ,,takovyho blokera svet nevidel".


Nevidím v tom žádnou urážku.¨

Napadl mě jen ten výraz "cur4k" ale foneticky přepsáno je to [curčtyřik]
Takže o nadávku se nejedná.
Prosím o vysvětlení.

Děkuji a přeji krásný den.

Aha, takze kdyz ti napisu, ze ses vyjeban3j k0kot a p1cus, budes to brat jako vyjebantřij knulakot a pjednacus? Nez neco odepises, tak si to promysli a nebud dement

sosak
11-12-11, 14:41
Aha, takze kdyz ti napisu, ze ses vyjeban3j k0kot a p1cus, budes to brat jako vyjebantřij knulakot a pjednacus? Nez neco odepises, tak si to promysli a nebud dement

Ano beru to tak,co na tom je?

E:martii,doufám že nebudu mít prodloužený BAN za neodiskutovatelnou pravdu...to by byl fakt vrchol ,-)

grEy
11-12-11, 14:41
Ked niekto skoci zo 7. poschodia a nezabije sa, tak skocim aj ja, ved ked sa nezabil, tak sa nezabijem ani ja, ne? Toto asi najviac vystihuje tuto situaciu. Admin je na servery nato, aby udrzal plynuly chod hry a ne aby cely den prechadzal chat log, popritom huntil cheaterov, riesil unbany na fore a este aj sledoval nahlasenia. Naraz sa to proste neda. Ked chces, aby po serveroch nebehali ludia, ktori budu porusovat pravidla, tak sa k nim prestan pridavat, pretoze tym admin pracu len stazujes.

vedouci venny
11-12-11, 14:42
A když do toho ufo napíše že to je tvoja m4m4 tak ti to taky vadit nebude?

sosak
11-12-11, 14:45
A když do toho ufo napíše že to je tvoja m4m4 tak ti to taky vadit nebude?

Kdyby napsal mama tak samozřejmě.

m4m4 je nesmyslná změť znaků co nic neznamená.
Nebo to jsou dvě oblíbené zbraně u Ct a v tom nevidim nic urážejícího.
----------------------------------------------------------------------

Dobrá lidi,vzdávám se.
Stejně,ať přednesu jakýkoliv argument většina má vždycky pravdu...

Ukončit,zamknout,smazat.

Tady totiž nemá smysl "bojovat" za měření stejným metrem.Nakonec si to každý admin udělá po svém...

Užijte si adminování a přeju hodně uspěchu do hry :)

kashpi
11-12-11, 14:46
A poslední věc,v nějakém tematu se tu nějakej admin oháněl možností (!) a přivolání tak admina.
Situace:Na serveru admin nebyl ale byl tam tejpek kterýho jsem jasně typnul že vidí přez smoke a přez zdi.
Nu,řek sem si tak ho necháme smrada prověřit.napsal jsem přez ! nick a co by mohl mít a čekám.
Po 10-ti minutách ve spectu furt nikdo a tejpek si tramtadá procheatoval mapu a zmizel.

A ne,nemám čas trávit mapu ve spectu,posílat dema atd.
Na to je tu admin team.

Tak kdyby jste se zaměřili raději na to aby někdo z teamu byl pořád na serveru tak je to lepší než řešit nějakého cur4ka.

(pokud najdete chybu v pravopisu tak se omlouvám,píšu rychle)

My jsme tu pro to aby vám se hrálo dobře. A vám je to úplně u (_|_) vůbec si toho nevážíte a pořád jen nadávate jak je kterej admin nespravedlivej.

Nemáš čas trávit 5 minut ve spectu? Tak fajn hraj si s cheaterem, když tě to tak baví...
Pokud můžeš hrát 30minut s cheatrem a nemůžeš na 5 minut vlézt do spectu a natočit ho, tak asi nejsi v pořádku. A měl by sis ujasnit co tady vůbec píšeš

UFOusek
11-12-11, 14:47
Ano beru to tak,co na tom je?

E:martii,doufám že nebudu mít prodloužený BAN za neodiskutovatelnou pravdu...to by byl fakt vrchol ,-)


To, ze tady predvadis divadlo jak ze sedmy tridy mi ani tak nevadi, spis se tomu smeju, ale tahle divna pretvarka me sere vic nez je zdravo.. Misto toho, abys uznal chybu a drzel hubu/omluvil se, tu ze sebe delas uplne zbytecne dementa a feedujes trolly.. Thread prejmenuj na "Stížnost na Ridika aneb je mi 13", to sedi mnohem vic a uz radsi nepis, nebo ti ten ban nekdo prodlouzi

kashpi
11-12-11, 14:48
m4m4 je nesmyslná změť znaků co nic neznamená.
Nebo to jsou dvě oblíbené zbraně u Ct a v tom nevidim nic urážejícího.

Asi to v té hlavě nemáš moc v pořádku, že? :bye:

sosak
11-12-11, 14:50
Není to moje práce ...
Až budu mít funkci "maníka co hraje aby upozornil admina na cheaty" tak to budu dělat.

Kromě toho mě zas až tak cheater nevadí...hrát se s tim dá.
To vy máte v zájmu je na serveru nemít...co udělám je že napíšu přez vykřičník.
Když na to nikdo nereaguje beru to tak že proč točit demo když může být stejný výsledek jako s tím vykřičníkem?

-------------------
A končím,
pokud mě někdo vysloveně nenapadne už se tu vyjadřovat nebudu.

Připomíná mi to tu přísloví o házení hrachu na zeť...
---------------------

E:a nechápu proč když někdo zaměňuje znaky "a" a "4" měl bych je zaměňovat taky.
To je to o tom skákání z okna....

Montty non skill
11-12-11, 14:53
Myslel jse, že jsem, že fantazie nezná mezí, o5 jsem se nemýlil :D Buď rád, že jsi to napsal Ridikovi. Napsat to mě, máš ban na týden a k tomu zdarma lekci slušného chování.

chmod a+x /bin/laden
11-12-11, 17:11
sosak pleteš si pojmy legalita a legitimita.
Psát ve hře do chatu nesmyslné seskupení znaků se samozřejmě může. Ale za tvými znaky se skrývá jasný význam nelichotivého rázu.

Jsi naivní, jestli si myslíš, že uspěješ argumentací "oni jsou taky sprostí a ještě mnohem víc!"

Jediné, čeho jsi v tomto postu docílil, je naprostá diskreditace své osoby a až dostaneš za vulgárnost BAN na 30+ dnů, tak se s tebou nikdo mazlit nebude.