PDA

Zobrazit normální verzi : AuDii --> Britny



audii
24-04-15, 18:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 142615)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demence, jdi si na to vase GS'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < AuDii >
[AMXBANS] Tvuj nick: AuDii
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1219355582
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1219355582
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 86.49.22.202
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 86.49.22.202
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Dobrý den, myslim si ze permanent ban za demenci je trosku vedlejsi vec nereknu Hacking/Cheating ale za demenci...

Britny
24-04-15, 19:02
Na našich JB servrech platí velice přísné opatření proti hráčům, kteří dojdou z GS a záměrně tam dělají bordel, nadávají a snaží se tam protlačit jejich pravidla. Na to vaše skvělé trio tu máme demo -> http://csko.cz/dema?UPD=g5D67DiI
Zde bylo hlášení http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-St%ED%9Enosti-hl%E1%9Aen%ED-z-Jailbreak-serveru&p=341177&viewfull=1#post341177

Všichni tři jste byli obdařeni permanentním banem, aby se to už neopakovalo. Opravdu o takové hráče tu nemáme zájem.

audii
24-04-15, 19:16
Na to demo se nekouknu uložilo se mi to v souboru z CS:GO... Každopádně, do rodiny jsem nenadával co vím já, o příkazech typu: Pusťte klávesnici a myš to vím ale nedělal jsem to sám na serveru (Tím nemyslím nás z té trojice) Nenadržoval jsem si myslím (nejsem si jistý) a jedinou věc co jsem dělal blbě je MFK+Špatné příkazy, prosím o pouvažování nad tímto banem.

Britny
24-04-15, 19:21
Spešl, který tam na vás přišel a následně nahlásil, mi sám napsal, že ste tam později dělali opravdu bordel + nerespektování přesunu. Ten superman v žádném případě nedostane UB. Na tom demu nejsi bohužel, jak si byl potom u CT, ale patřil si k nim, nadržovali oni tobě. UB na celou kotelnu zvážit mohu, ale dostaneš permanentní zákaz k CT.

audii
24-04-15, 19:24
Ten Superman o žádnem UB neví a asi ani nechce ale já bych chtěl ... Díky za odpověď

Britny
24-04-15, 19:27
Navolila sem ti tam ban pouze k CT. Ale jestli zjistím, že ban obcházíš, tak ti ho dám opět na celou kotelnu.

audii
24-04-15, 21:30
Děkuji za unban