PDA

Zobrazit normální verzi : fYb ^ Facker [ StoNe ] (jiny hrac) --> Hajjas



mobidick
24-04-15, 21:31
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 142688)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < fYb ^ Facker [ StoNe ] >
[AMXBANS] Tvuj nick: NUnuKFZkasd
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:675376738
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:959104718
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.80.69.60
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.80.69.60
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Hajjas >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_nuke)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Popravde, sem se tomu banu musel smat .
1) Nejsem to ja- Duvod? Takze takhle dostal sem permu na STEAMU . Tak sem si koupil novy , Takze jak asi uz muzete chapat, sem na steamu ,a hazi mi to "VALVE" ip.
Popripade kdyby mi admini , neverili . mam screny ,z noveho steamu , screen S Banem , a Stamem. Dokonce mam i jinou IP . Takze asi toto vazne nebude Sdilena IP, Kdyz sem na steamu , a hazi mi to tam shitz ip a valve ID.
Vazne toto nechapu prosim o vyreseni. Predem dekuju
kdyby mel nekdo zajem o Screeny , piste na skype vevo2223
Nebo vam to hodim na letckou postu , je mi to jdno chci hrat.

Dekuju,vsm.

Fhacker
24-04-15, 21:34
Toľko klamstiev v jednom texte :D Ak máš steam tak musíš mať jedinečné SID čiže zdielaná IP nie je možná ale ty máš NS tak si prečítaj toto.

mobidick
24-04-15, 21:39
Tak ještě jednou . Je to na steamu!-.-

Fhacker
24-04-15, 21:40
Aký nick používaš na steamu? Poprípadne hoď sem link na steam. A na aký nick si už dostal ban?

E: Ak máš kúpenú 1.6 nič také ako zdielaná IP nemôže nastať.

mobidick
24-04-15, 21:46
Takže ban byl na trixy45,momentálně mam trixy34

Fhacker
24-04-15, 21:50
žiaden ban na ten nick som v našom banliste nenašiel. Nechceš nás ty tak kúsok oklamať? Kupoval si si cs 1.6 alebo si si stiahol len steam???

E: toto je tvoj steam --> http://steamcommunity.com/profiles/76561198178746423 ??? Ten je banned (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=142093)

hofy
24-04-15, 22:05
ahoj, určitě se připojuješ přes steam cs?
momentálně se nemůžeš připojit, protože se připojuješ z non steam cs a současně se ti načetla stará ip adresa serverů

buď se tedy připojuj přes steam nebo se připoj přes konzoli příkazem connect csko.cz:27015 (27015 můžeš nahradit jiným portem podle serveru kde chceš hrát - 27015 je pro classic)


edit: teď se připojíš, ip odblokována, ale správně bys asi měl dostat ban za obcházení, takže ti nejspíš někdo jiný dá ban, pokud nemáš koupenou novou originální hru nebo pokud usoudí, že bys neměl hrát ani na té (podle banujícího admina)