PDA

Zobrazit normální verzi : BB - doporučení pro hraní a stavbu kempů



Larodar56
11-12-11, 15:41
Rozhodl jsem se, že udělám návod na server base builder zombie, který by pomohl všem nováčkům, kteří se o tento mod zajímají.

Tento zombie mod je trošku odlišný od klasického zombie modu. Odlišný je v tom, že vy jako policisté si základnu budujete sami a pak se v ní snažíte přežít.

Tipy a rady pro policisty:
Policisté mají necelé 3 minuty na vybudování základny, budování základny vyžaduje různé částice a ty můžete přesouvat klávesou E.
Chytněte např. kostku, pořád držte E a za pomocí levého tlačítka myši oddalujte nebo pravého tlačítka myši přibližujte kostku, tak jak vám to vyhovuje.
Dejte si pozor na kazisvěty, někteří hráči mají zlozvyk vám krást částice nebo vám zničit průchod do základny.
Určitě vás naštve, když se se svojí základnou tolik nadřete a pak vám tam vleze vlezdoprdelka a ne jen jedna, proti tomu není moc obrany. Pokud nebudou anti-bloky, tzn. že hráč neprochází hráčem, tak se snažte vlezdoprdelky blokovat dokud je zombie nenakazí. Pokud bude na serveru admin, tak ho stačí upozornit a ten by měl s vlezdoprdelkou něco udělat nebo alespoň upozornit.
Zbraně si vybírejte podle sebe ale já vám doporučím zbraně podle typu stavby:
Základna ve vzduchu: Tady bych nejlépe doporučil FAMAS nebo AK-47, zvlášť když už budou u vás nahoře.
Vysoká základna u stěny: M4A1, pokud budou zombíci nemehla což většinou bývají, tak je můžete snadno sestřelit z kostek, který vedou k vašemu kempu.
Pozemní kryt: Tady bych doporučil zbraň, která má hodně nábojů nebo alespoň přes 30tku, takže Galil, P90, samozřejmě postačí i AKčko. Nejlépe když budete mít kulomet. :)

Tipy na stavbu, ochranu základny:
Já osobně si stavím základnu sám nejlépe ve vzduchu, protože tam mám jako jediný možnost přežít. Můžete stavět klasickou zemní ale tam je horší šance přežít, kdyby vás bylo víc, tak se ale naopak šance na přežití zvýší. Někdy se může stát, že z pozemní základny vám bude koukat hlava a tak vás můžou zombie infikovat, proto radši dávejte střešní částice o kus nahoru ale, tak aby jste tam mohli být skrčení a aby jste do toho kempu vůbec mohli vlézt. Ale to už záleží na každém z vás jakou základnu vybudujete.
Když už budete stavět základnu ve vzduchu nebo vysoko u stěny, tak si dejte pozor na jumpery, stačí jeden malý špatný průlez a skočí vám do kempu aniž by jste to čekali, proto když už stavím vysoký kemp u stěny, tak tam vždycky dávám záterasy, aby mi tam nemohli skočit ze strany. Podobně je to i pozemní základny, až jí dostavíte, tak důkladně zkontrolujte zda nemáte v základně díru, pak by to pro vás totiž mohl být rychlý konec.

Tipy a rady pro zombie:
Do nepřátelské základny lezte nejlépe, když protivník bude nabíjet.
Pokud bude do vás protivník střílet, zkuste se ukrýt pokud možno za nejbližší součástku kolem vás, až dostřílí, tak teprv pak vyběhněte.
Základna ve vzduchu není jen tak snadná, na ní vás bude potřeba nejméně 3 zombie a to i když tam bude jen jeden člověk, záleží taky na tom, jak je ten kemp postavený.
Na základnu ve vzduchu je samozřejmě nejlepší jump zombík, to platí i v případě vysokého kempu u stěny. Když bude stavitel nepozorný a nepečlivý při stavbě, tak mu tam snadno skočíte ze strany, stačí pár poškrábaní a nový zombie je na světě.
Na pozemní základnu doporučuji fast zombie, anebo tank zombie. Také samozřejmě pokud bude stavitel nepečlivý při stavbě a vy najdete skulinku v jeho základně, tak neváhejte a vlezte do ní.

Doufám že jsem na nic nezapomněl a doufám že vám tenhle návod ve hře pomůže. Pokud máte dotazy ptejte se, nebo mi napište zprávu, rád vám vypomůžu. :)

Martin17CZ
22-02-14, 17:17
Ahoj bb hraju cca3 roky na csku necelí rok ale nějak se to neliší :D . Hm pěkný návod pro nováčky :D. ale já nováček nejsem :D .Po tich 3 letech sem pořád nepřišel na kloub jak kilnout zm když jdou záda :D poradíš :D ?jaký je tvůj nick ve hře :) ?